REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów
XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

REKLAMA

REKLAMA

W dniach 28-29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów organizowane przez MM Conferences S.A. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dynamicznego postępu technologicznego w sektorze telekomunikacji i mediów. To za jego sprawą realizowane są procesy usprawnień w życiu społecznym i gospodarczym. Postęp technologiczny, jaki obecnie obserwujemy, wynika przede wszystkim z kształtowania się społeczeństwa informacyjnego, którego oczekiwania ciągle wzrastają.

REKLAMA

Uczestnicy XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, które odbędzie się 28-29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie, będą mieli okazję podjąć debatę na temat głównych wyzwań przed którymi stoi branża.

Przez 17 lat Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów na stałe wpisało się w kalendarz sektora jako kluczowe spotkanie integrujące przedstawicieli administracji centralnej, regulatora, organizacji pozarządowych oraz kluczowych przedstawicieli top managementu. Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca cel poruszenia wątków związanych nie tylko z rozwojem rynku telekomunikacyjnego i mediów, lecz także poruszenia kwestii bezpośrednio na niego wpływających, takich jak e-commerce, nowoczesne technologie oraz gaming.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

„Konferencja stanowi istotny punkt na mapie branżowych wydarzeń. Spotkanie to umożliwia wymianę informacji w gronie decydentów branży. Możemy być świadkami ścierania się różnych poglądów z różnych perspektyw. Możemy również wypracować wspólną wizję, w jakim kierunku nasz rynek będzie się poruszał, co jest bardzo wartościowe dla całego sektora. W tym miejscu spotyka się wiele kluczowych podmiotów, z którymi na sali podczas paneli dyskusyjnych czy w kuluarach można wymienić się opiniami i przede wszystkim zainspirować, także uważam, że jest to bardzo ciekawe wydarzenie.” - Michał Kozicki, Prezes Zarządu, HBO Polska

Zakres tematyczny konferencji współtworzony jest przez specjalnie powołaną Radę Programową, której pracom przewodzi Pan Jerzy Kalinowski, Partner, szef grupy doradczej w sektorze nowych technologii, telekomunikacji i mediów w KPMG w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Rada gromadzi kluczowych przedstawicieli środowiska, co jest gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego.

Podczas XVII edycji Sympozjum głównymi punktami programowymi będą:

  • Polska hubem innowacji w obszarze nowych mediów i telekomunikacji w regionie CEE. Czy Polskie firmy telekomunikacyjne i mediowe mają szansę na ekspansję międzynarodową? Strategia ekspansji regionalnej polskich firm - ocena szans i zagrożeń.
  • Oczekiwania klienta cyfrowego
  • Cyfryzacja biznesu – szanse i zagrożenia
  • Technologie przyszłości w komunikacji i mediach. Jak AI, VR i AR wpłyną na kształt telekomunikacji i mediów?
  • 5G – wyzwania regulacyjne i szanse dla rozwoju nowych modeli biznesowych IoT
  • Regulacje świata telekomunikacji i mediów
  • Przyszłość rynku reklamy w Polsce

Wśród grona Gospodarzy Bloków tematycznych wydarzenia znajdują się m.in:

  • Jerzy Kalinowski, Partner, szef grupy doradczej w sektorze nowych technologii, telekomunikacji i mediów w KPMG w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Artur Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google
  • Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu, Virgin Mobile Polska
  • Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Transformacji, Orange
  • Jakub Turowski, Head of Public Policy for Poland, Facebook
  • Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu, TV Puls
  • Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu, IAB Polska
  • Bartosz Skwarczek, CEO, G2A

Zwieńczeniem pierwszego dnia XVII edycji Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów będzie XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji oraz VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów. Podczas jej trwania zostaną wyróżnione osoby, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju polskiej myśli technicznej rynku telekomunikacji i mediów w Polsce. Laureaci Konkursu wyłonieni zostaną przez niezależną Kapitułę, w skład której wchodzą osoby będące autorytetami obu branż. Statuetki zostaną przyznane w następujących kategoriach:

XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji:

  • Człowiek Roku
  • Firma Roku
  • Dostawca Rozwiązań dla Sektora Telekomunikacyjnego
  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów:

  • Człowiek Roku
  • Firma Roku
  • Program Informacyjny Roku*
  • Lider Nowych Mediów – YouTuber Roku*
  • Lider Nowych Mediów – Bloger Roku*

* Wyboru Laureatów dokonają internauci

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia foto– i wideorelacji z poprzedniej edycji.
Zapraszamy również do odwiedzenia Facebooka i Twittera wydarzenia.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie: www.telekomunikacjaimedia.pl

Kontakt:

Patrycja Tauer
Senior Assistant
Dział Produkcji Projektów Strategicznych
T: +48 22 379 29 64

e-mail: p.tauer@mmcpolska.pl

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wiarygodność ekonomiczna państwa. Problem dla Polski i Węgier

Polska i Węgry mają wyzwania związane z wiarygodnością ekonomiczną – tak wynika z tegorocznego Indeksu Wiarygodności Ekonomicznej. Dotyczy to w szczególności obszarów praworządności, finansów publicznych i stabilności pieniądza.

Obowiązek integracji kas rejestrujących z terminalami odroczony do 31 marca 2025 r.

Obowiązek integracji kas rejestrujących z terminalami odroczony do 31 marca 2025 r. Zapisy zawarto w ustawie o opodatkowaniu wyrównawczym. W rządzie trwają prace nad całkowitą likwidację tego obowiązku.

Uwaga! Cyberprzestępcy nie odpuszczają. Coraz więcej wyłudzeń w branży transportowej – ofiara płaci dwa razy

Fałszywe e-maile coraz częściej są stosowane do wyłudzania środków z firm. Zastosowanie tej metody w transporcie bywa szczególnie skuteczne ze względu na wysoką częstotliwość transakcji oraz międzynarodowy charakter współpracy, co często utrudnia wykrycie oszustwa. Jak się bronić przed wyłudzeniami?

KAS i CBŚP zatrzymały 19 osób wystawiających tzw. puste faktury. Postawiono 29 zarzutów

KAS i CBŚP zatrzymały 19 osób wystawiających tzw. puste faktury. Postawiono 29 zarzutów. Sprawę prowadzi Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu i CBŚP, pod nadzorem Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie.

REKLAMA

Co konkretnie możemy zrobić, by zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników? [Pobierz BEZPŁATNEGO E-BOOKA]

Pobierz bezpłatnego e-booka. Dbanie o dobrostan pracowników powinno stanowić priorytet dla zarządów i działów HR, zwłaszcza w kontekście współczesnych wyzwań, przed którymi staje zarówno biznes, jak i społeczeństwo. W obliczu prezydencji Polski w Unii Europejskiej, gdzie jednym z priorytetów staje się profilaktyka zdrowotna, warto podkreślić, jak fundamentalne znaczenie ma ona nie tylko dla jednostek, ale i dla całych organizacji.

Efektywność energetyczna budynków. Nowe przepisy to dodatkowe obowiązki dla biznesu

Analizy rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej dla wszystkich dużych inwestycji oraz certyfikowane systemy zarządzania energią dla firm energochłonnych. Takie rozwiązania przewidują założenia projektu zmiany ustawy o efektywności energetycznej.

ZUS otrzymał ponad 525,4 tys. wniosków o wakacje składkowe. Wnioski można składać do 30 listopada 2024 r.

ZUS otrzymał ponad 525,4 tys. wniosków o wakacje składkowe. Wnioski o wakacje składkowe można składać wyłącznie drogą elektroniczną do 30 listopada 2024 r. Czym są wakacje składkowe?

Rynek usług kurierskich w Polsce 2024: ostatni okres przyniósł dynamiczne zmiany w obsłudze przesyłek: jak korzystają na nich klienci

Polski rynek usług kurierskich, określany fachowo: KEP (Kurier, Express, Paczka) w ostatnich latach przeszedł intensywne zmiany. Są one odpowiedzią na szybki rozwój e-commerce, zmieniające się oczekiwania konsumentów i postępującą cyfryzację usług logistycznych.

REKLAMA

Tylko motocykliści odkładają zakup opon na wiosnę, branża notuje więc spektakularną dynamikę sprzedaży w tym kwartale i w całym 2024 roku

Branża oponiarska w Polsce, ale i w całej Europie 2024 rok z pewnością odnotuje jako bardzo udany. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy popyt na opony niemal we wszystkich segmentach rośnie dynamicznie, a klienci finalizują także decyzje zakupowe odkładane na przyszłość  powodu przejściowych problemów finansowych.

Mikro i małe firmy najbardziej boją się rosnących kosztów prowadzenia działalności i podnoszenia składek ZUS-owskich

Czynniki, które bezpośrednio mogą obciążyć finanse firmy w sposób niespodziewany budzą największe obawy małych firm. Zwłaszcza te, które od przedsiębiorcy nie zależ i ma on na nie stosunkowo najmniejszy wpływ. Nie ma w tym nic dziwnego, bo małe firmy w Polsce wciąż cechuje mała płynność finansowa.

REKLAMA