REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń 2017

REKLAMA

REKLAMA

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to cykliczne wydarzenie, realizowane z sukcesem od wielu lat, które skupia wszystkie osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. Spotkanie Liderów to: XIII Banking Forum, IX Insurance Forum oraz VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Infor.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

REKLAMA

Podczas XIII edycji Banking Forum oraz IX edycji Insurance Forum, które odbędą się 12-13 kwietnia 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie, rozmawiać będziemy o przyszłości ubezpieczeń komunikacyjnych i życiowych oraz kierunkach ich rozwoju. Poruszony zostanie temat nowych modeli operacyjnych – cyfryzacji i robotyzacji. Dodatkowo, nowa edycja skupi się wokół regulacji w dobie nowych technologii, finansach w dobie cyfryzacji, conduct risku, rozwoju płatności, adaptacji chmury w sektorze bankowym, bancassurance i nowych modelach biznesowych, perspektywach rozwoju branży leasingowej i faktoringowej oraz nowych pokoleniach – wyzwaniach dla branży, produktów, kanałów dystrybucji.

REKLAMA

"To spotkanie branży finansowej podczas którego możemy wymienić poglądy i opinie na bieżące tematy dotyczące bankowości i ubezpieczeń. Duża frekwencja świadczy o zainteresowaniu tą tematyką, nie tylko przedstawicieli branży finansowej, ponieważ możemy tutaj spotkać osoby z różnych środowisk i różnych firm. Takie wydarzenie jest konieczne i powinniśmy je kontynuować w przyszłości." Andrzej Kopyrski, Wiceprezes Zarządu, Bank Pekao S.A.

Nad wartością merytoryczną najnowszej edycji czuwają Rady Programowe pod przewodnictwem  Mariusza Grendowicza (Banking Forum) oraz Artura Olecha (Insurance Forum).

Wśród członków Rady Programowej Banking Forum znajdują się: Zbigniew Jagiełło (Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego), Brunon Bartkiewicz (Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego), Wojciech Sobieraj (Prezes Zarządu Alior Banku), Andrzej Kopyrski (Wiceprezes Zarządu Banku Pekao).

Do członków Rady Programowej Insurance Forum należą m.in.: Adam Uszpolewicz (Prezes Zarządu Aviva), Veit Stutz (Prezes Zarządu Allianz Polska). Franz Fuchs (Przewodniczący Rady Nadzorczej Vienna Insurance Group w Polsce).

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zwieńczeniem XIII edycji Banking Forum oraz IX Insurance Forum będzie VI Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która odbędzie się 12 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 w Hotelu Sheraton w Warszawie. Podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń niezależna Kapituła Konkursowa pod przewodnictwem pana Józefa Wancera nagrodzi osoby, które przyczyniły się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego, jak też najlepszych instytucji i najciekawszych rozwiązań minionego roku, w następujących kategoriach:

  • Najlepszy bank
  • Najciekawsza innowacja dla banku
  • Najbardziej innowacyjny bank
  • Najbardziej przyjazny bank
  • Najlepsza firma ubezpieczeniowa
  • Najciekawsza innowacja dla ubezpieczeń
  • Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel
  • Najlepszy cyfrowy ubezpieczyciel

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z poprzedniej edycji konferencji. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bankowosciubezpieczenia.pl

Kontakt:

Patryk Harmułowicz

Asystent Marketingu

tel. 22 379 29 62

mail: p.harmulowicz@mmcpolska.pl

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

REKLAMA

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

REKLAMA

Sztuczna inteligencja będzie dyktować ceny?

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest coraz chętniej, sięgają po nią także handlowcy. Jak detaliści mogą zwiększyć zyski dzięki sztucznej inteligencji? Coraz więcej z nich wykorzystuje AI do kalkulacji cen. 

Coraz więcej firm zatrudnia freelancerów. Przedsiębiorcy opowiadają dlaczego

Czy firmy wolą teraz zatrudniać freelancerów niż pracowników na etat? Jakie są zalety takiego modelu współpracy? 

REKLAMA