REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER

XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER
XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER

REKLAMA

REKLAMA

W dniach 5 – 6 kwietnia 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się XXV Konferencja Energetyczna EuroPOWER organizowana przez MM Conferences S.A. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Energia staje się coraz bardziej wszechobecna i jak szerokie jest jej pojęcie, tak szeroka jest dyskusja na jej temat. Już 5-6 kwietnia 2017 r., podczas 25. edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER , kluczowi przedstawiciele branży po raz kolejny będą mieli okazję podjąć debatę na temat aktualnych problemów, z którymi zmaga się sektor energetyczny.

REKLAMA

Ubiegłe lata pokazały, że Konferencja EuroPOWER była odpowiedzią na potrzeby i wyzwania stawiane wobec rynku polskiej energetyki. Wydarzenie to gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branży co sprawia, że jest najważniejszą w Polsce inicjatywą poświęconą zagadnieniom energetycznym w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym. W trakcie spotkania poruszone i omówione zostaną zmiany zachodzące na rynku, nowe trendy, a także postaramy się wspólnie wypracować modele biznesowe, pozwalając w ten sposób na realizowanie przyjętych strategii i dynamiczny rozwój polskiej energetyki.

„Konferencja EuroPOWER jest jednym z ważniejszych spotkań na mapie polskich konferencji. Jest ono o tyle ciekawe, że łączy różne spojrzenia na kwestie energetyki zarówno przedstawicieli koncernów, przedstawicieli rządu, jak i dostawców technologii. Wydarzenie to jest dobrą recenzją tego, jak nadążamy za rozwojem rynku energii na skalę regionalną. Co więcej, dyskusje, które odbywają się na EuroPOWER są cennym doświadczeniem i dla tych, którzy podejmują główne decyzje i dla tych, którzy na rynku działają. Ta wymiana doświadczeń, wymiana opinii jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie nowoczesnej energetyki, który dynamicznie się zmienia.” - Piotr Woźniak, Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Nad merytoryczną wartością konferencji czuwa Rada Programowa, której przewodniczy dr Leszek Juchniewicz. W jej skład wchodzą m.in.:

  • Eryk Kłossowski - Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne
  • Piotr Adamczak - Członek Zarządu ds. Handlowych, Enea S.A.
  • Filip Grzegorczyk - Prezes Zarzadu, TAURON Polska Energia
  • Jacek Głowacki - Wiceprezes Zarządu, Grupa Polenergia S.A.
  • Igor Wasilewski - Prezes Zarządu, PERN
  • Andrzej J. Piotrowski - Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
  • Piotr Woźniak - Prezes Zarządu PGNiG SA 

Zwieńczeniem pierwszego dnia XXV edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER będzie Wielka Gala „Liderzy Świata Energii i Produkcji”, która odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Podczas jej trwania zostaną wyróżnione osobowości, przedsięwzięcia i przedsiębiorstwa, wywierające pozytywny wpływ na rozwój branży oraz przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki. Niezależna Kapituła Konkursowa przyzna statuetki w następujących kategoriach:

  • Człowiek Roku
  • Producent Roku
  • Handlowiec Roku
  • Dostawca rozwiązań dla sektora
  • Innowacja Roku
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z poprzedniej edycji.

Zapraszamy również do odwiedzenia Facebooka i Twittera wydarzenia.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl

Kontakt:

Monika Nowak

Senior Project Manager
Junior Team Leader
Dział Produkcji Projektów Strategicznych
tel: +48 22 379 29 11
kom: +48 530 662 013
m.nowak@mmcpolska.pl

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
GUS: Wzrósł indeks kosztów zatrudnienia. Czy wzrost kosztów pracy może być barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej?

GUS podał, że w IV kwartale 2023 r. indeks kosztów zatrudnienia wzrósł o 1,9 proc. kdk i 12,8 proc. rdr. Mimo to zmniejszył się udział firm sygnalizujących, że wzrost kosztów pracy lub presji płacowej może być w najbliższym półroczu barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

REKLAMA

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

REKLAMA

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

Sztuczna inteligencja będzie dyktować ceny?

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest coraz chętniej, sięgają po nią także handlowcy. Jak detaliści mogą zwiększyć zyski dzięki sztucznej inteligencji? Coraz więcej z nich wykorzystuje AI do kalkulacji cen. 

REKLAMA