REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja ProResearch "Projekty badawcze dla rozwoju nauki i biznesu"

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy na konferencję ProResearch "Projekty badawcze dla rozwoju nauki i biznesu", 9-10 grudnia 2013 r., która odbędzie się w Krakowie i będzie dotyczyć znaczenia projektów badawczych dla rozwoju nauki i biznesu.

REKLAMA

Miejsce wydarzenia: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, KrakówAl. A. Mickiewicza 30. Budynek Główny Uczelni, 9-10 grudnia 2013 r.

Koszt uczestnictwa:

 1. Konferencja ProResearch (9.12.2013) – 450 zł brutto
 2. Warsztaty dla młodych menadżerów projektów badawczych (10.12.2013) – 85 zł brutto

Opis wydarzenia:

Tegoroczna edycja Konferencji ProResearch dotyczyć będzie znaczenia projektów badawczych dla rozwoju nauki i biznesu w kontekście nowej perspektywy finansowej (2014-2020). Przed polskimi zespołami reprezentującymi naukę i przemysł nowe możliwości uzyskania dofinansowania na innowacyjne pomysły tak w skali kraju, jak i międzynarodowej.

Zaproszeni prelegenci odpowiedzą na najważniejsze pytania związane z realizacją projektów badawczych:

 •  Jakie są największe wyzwania i ryzyka na etapie przygotowania projektu badawczego oraz jego realizacji?
 •  Jak przygotować organizację do projektu badawczego?
 • Jak skutecznie zarządzać na etapie realizacji projektu badawczego?
 • Jaka jest rola managera badań w zarządzaniu projektami badawczymi?
 • Jak wprowadzić efekty badań na rynek polski i międzynarodowy?
 • Jaką rolę w projekcie badawczym odgrywa partner przemysłowy?
 • Jakie są bariery efektywnej współpracy naukowo-przemysłowej?
 • Jakie korzyści może mieć organizacja z wdrożenia projektów badawczych?
 • Jakie będą możliwości finansowania badań i innowacji w nowej perspektywie finansowej 2014-2020?

Wydarzenie to jest organizowane w partnerstwie z Akademią Górniczo-Hutniczą im.S. Staszica w Krakowie oraz Lens Living Lab, międzynarodową organizacją skupiającą organizacje przemysłowe z całego świata. Partnerem wydarzenia jest Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A., Biuro Promocji Nauki PolSCA Polskiej Akademii Nauk w Brukseli, patronem honorowym Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, zaś patronem merytorycznym Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Patronat medialny nad Konferencją objęły: na poziomie ogólnokrajowym Dziennik Gazeta Prawna, jak również znaczące magazyny i portale gospodarcze, branżowe i naukowe, takie jak: „Zarządzanie Projektami. Magazyn”, Chemia i Biznes, Forum Akademickie, inwestycje.pl, Infor.pl, laboratoria.net, eGospodarka.pl, Governica.com, unikonferencje.pl.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie:
www.konferencja-proresearch.pl

Osoba kontaktowa: Joanna Ficińska, Fundacja ProResearch, adres e-mail:
fundacja@pro-research.pl, tel. 602-592-944

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Rachunki za prąd w firmie: kto musi płacić za energię elektryczną nawet trzy razy więcej niż cena giełdowa, jak tego uniknąć na przyszłość

Kryzys energetyczny wywołany przez agresję Rosji na Ukrainę doprowadził do gigantycznego wzrostu cen prądu. Wiele małych firm w obawie przed dalszym wzrostem cen zawarło wieloletnie umowy ze stałą ceną na rekordowym poziomie. To one najbardziej ucierpią na uwolnieniu cen energii.

Stare pytania, nowe odpowiedzi. Zmiana podejścia do pożądanych kompetencji menedżerskich

Obecnie organizacje nie są zainteresowane rozwojem konkretnych umiejętności liderskich ani pozyskiwaniem wiedzy, którą łatwo dziś zdobyć. Żyjemy w czasach, w których ciężko jest zaplanować długofalową strategię, dlatego wzrasta znaczenie umiejętności płynnego poruszania się w zmieniających się okolicznościach, tzw. strategizing.

Wyróżniaj się bo zginiesz: o sukcesie sklepu internetowego decydują nie tylko atrakcyjne towary w dobrej cenie

W sklepie internetowym, zupełnie inaczej niż w tradycyjnym sklepie, wiarygodność osiąga się lub nie już poprzez sam wygląd aplikacji zakupowej. Bez niej nie wyróżniający się z tysięcy inny e-sklep nie odniesie sukcesu nawet oferując bardzo konkurencyjne produkty.

Restauracje ustępują miejsca barom szybkiej obsługi i sklepowej gastronomii, bo takie są wybory „zetek”

Na naszych oczach dzieje się prawdziwa rewolucja w gastronomii. Restauracje, ledwie się odbudowały po pandemii, przegrywają z barami szybciej obsługi i cateringiem, a teraz jeszcze poważnym graczem na rynku staje się gastronomia sklepowa. Wszystko to za sprawą najmłodszych klientów, którzy chcą żyć po amerykańsku.

REKLAMA

Paragon fiskalny przy sprzedaży on-line: kiedy i jak powinien wystawić sprzedawca oraz dostarczyć klientowi [wszystkie przypadki]

Dla klientów kupowanie w e-sklepach jest wygodniejsze niż w placówkach stacjonarnych. Dla samych sprzedawców jednak procedura ta jest dużo bardziej skomplikowana od strony fiskalnej. Dotyczy to zwłaszcza wystawiania paragonów i obowiązków w podatku VAT.

Pomoc dla sadowników do 31 stycznia 2025 roku

Pomoc dla polskich sadowników (sady i winorośle) do 31 stycznia 2025 roku - Komisja Europejska zdecydowała. To wsparcie dla sadowników, którzy ucierpieli w trakcie kwietniowych przymrozków i gradobicia.

Wyższa opłata środowiskowa za użytkowanie samochodów spalinowych od 2026 roku - dla kogo?

Wyższa opłata środowiskowa za użytkowanie samochodów spalinowych od 2026 roku nie dla wszystkich. Kto zapłaci więcej? Co więcej, sposób naliczania opłaty oraz stawki dla części dotyczącej transportu zmienią się od 2026 r.

Tachografy do wymiany, ważna zmiana prawa. Kto musi, w jakim terminie, jaka kara

Nadchodzi rewolucja w branży transportowej. Od styczna 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące tachografów wynikające z Pakietu Mobilności. Pierwszy etap obowiązkowej wymiany urządzeń na inteligentne tachografy drugiej generacji (G2V2) kończy się już w grudniu 2024 roku.

REKLAMA

Udostępnianie i wymiana informacji gospodarczych - zmiana przepisów jeszcze w 2024 roku. Rząd przyjął projekt nowelizacji

W dniu 9 lipca 2024 r. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, przedłożony przez Ministra Rozwoju i Technologii. Rząd chce uprościć przepisy, które dotyczą udostępniania oraz wymiany informacji i danych gospodarczych. Proponowane zmiany obejmują też pracę biur informacji gospodarczej. Co się zmieni i od kiedy?

Branża IT pracuje na rzecz zrównoważonego rozwoju [WYWIAD]

Sektor data center i chmury - jak pogodzić cyfrową transformację z drogą do zrównoważonego rozwoju? Czym w praktyce jest unijny pakiet ustaw Fit for 55 i co będą musiały zrobić przedsiębiorstwa, żeby się dostosować do zmian? Rozmawiamy z Wojciechem Stramskim, Prezesem Zarządu Beyond.pl, dostawcy usług data center, chmury i Managed Services i pierwszego w Polsce operatora zasilającego swoje obiekty w 100% energią odnawialną. 

REKLAMA