REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak rozwijać markę online? - Konferencja Rewise 2019

Jak rozwijać markę online? - Konferencja Rewise 2019 /fot. Shutterstock
Jak rozwijać markę online? - Konferencja Rewise 2019 /fot. Shutterstock
fot.Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

Rewise to największa konferencja online dla e-commerce oraz sprzedawców detalicznych. Wydarzenie odbędzie się 6 i 7 lutego. Pierwszy dzień poświęcony będzie rozpoczęciu swojej działalności w e-commerce, zaś drugi skalowaniu i rozwijaniu marki. Pośród gości konferencji znajdą się m.in. Revolut, Paypal, DB Schenker, Royal Mail, PrestaShop oraz zapakuj.to. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal infor.pl.

Dynamiczny charakter e-commerce

Popularność sprzedaży internetowej zmienia zachowania konsumentów oraz sposoby zawierania transakcji. Dzięki dostępności wielu narzędzi do tworzenia własnego sklepu, założenie firmy e-commerce jest prostsze niż kiedykolwiek. To powód, dla którego część osób rezygnuje z pracy w korporacjach - właśnie na rzecz swojej działalności.

REKLAMA

REKLAMA

Świat sprzedaży detalicznej także uległ zmianie. Chociaż konsumenci chętnie sięgają po wygodę e-commerce, wielu z nich traktuje tradycyjne sklepy jako okazję do sprawdzenia produktu przed zakupem. Sprzedaż tradycyjna, nawet pomimo rosnącego znaczenia drogi online, nadal pozostaje istotnym kanałem dystrybucji.

Zmienny kształt modeli biznesowych tworzy okazje dla nowych rodzajów przedsiębiorstw. Liczba marek e-commerce stale rośnie, przez co zwiększa się też konkurencyjność całego rynku. To zaś powoduje, że właściciele takich firm (jak i Ci, którzy dopiero przymierzają się do rozpoczęcia własnej działalności) muszą pracować nad lepszą organizacją i poszerzaniem wiedzy.

Nowoczesny przedsiębiorca to osoba, która wykorzystuje każdą okazję do rozwijania swojej marki. W natłoku narzędzi dostępnych online, łatwo takie szanse przeoczyć. Stąd narodziła się koncepcja konferencji Rewise - wydarzenia, które pozwoli właścicielom sklepów oraz działalności e-commerce rosnąć i rozwijać się efektywniej”. - komentuje Szymon Pruszyński, Head Of Promotion Konferencji Rewise.

Czym jest Rewise?

Rewise ma być odpowiedzią na wyzwania stojące przed nowoczesnymi właścicielami marek e-commerce.

Dwudniowe wydarzenie odbywać się będzie całkowicie online. Każdy użytkownik dostaje dostęp do platformy, na której - w konkretnych godzinach - dodawane będą prezentacje oraz wykłady speakerów. Będzie także możliwość pobrania materiałów oraz ponownego ich odtworzenia - wszystko w najdogodniejszym terminie dla danego uczestnika.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Wydarzenie pozwoli:

  • posiąść niezbędną wiedzę z zakresu kształtu rynku e-commerce
  • zrozumieć proces “przekucia” pomysłu na markę
  • nauczyć się skalowania i strategii rozwoju firmy
  • poznać najlepsze praktyki z zakresu brandingu, logistyki oraz zarządzania marką e-commerce
  • oraz więcej!

Rewise stwarza okazję właścicielom firm e-commerce do zdobycia wiedzy bez wydatków na podróż, zakwaterowanie oraz przede wszystkim - inwestycji w postaci czasu. Formuła konferencji online to dogodny sposób na rozwój bez poświęcania swoich cennych godzin pracy. To po prostu nauka w zaciszu domowym.” - argumentuje Wojciech Sadowski, CEO zapakuj.to (organizator wydarzenia).

Ponadto, każdy uczestnik otrzyma eksluzywną paczkę ze specjalną ofertą od firm prezentujących podczas Rewise.

Kto jest prelegentem podczas Rewise?

Podczas dwóch dni Rewise wystąpią prelegenci z m.in. następujących firm:

  • Revolut, jeden z najciekawszych start-upów fintech
  • Brand 24, start-up z platformą online do monitorowania mediów
  • Paypal, globalny gigant branży płatności
  • PrestaShop, platforma online dla e-commerce
  • DB Schenker, lider logistyki na świecie
  • IndaHash, platforma do influencer marketingu
  • Packhelp (w Polsce znany jako zapakuj.to), dostawca personalizowanych opakowań e-commerce
  • & wiele więcej

* * *

Więcej informacji o Rewise

Rewise to konferencja online, organizowana przez zapakuj.to. Celem wydarzenia jest zapewnienie właścicielom marek online oraz sprzedawcom w kanałach tradycyjnych nowoczesnego spojrzenia na rynek e-commerce. Pierwsza edycja odbędzie się 6 oraz 7 lutego, 2019 roku. Prelegenci konferencji to m.in. Revolut, Prestashop, Brand24, Paypal, Indahash, Paypal, Stowga, Metrilo oraz zapakuj.to.

Kontakt:

Szymon Pruszyński

szymon.pruszynski@rewise.co

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Minister Telus: rolnictwo ekologiczne jest szansą dla polskich gospodarstw

    Minister Robert Telus podkreślił, że rolnictwo ekologiczne jest szansą dla polskich gospodarstw. Poinformował, że resort rolnictwa myśli nad zmianą programu "Produkt w szkole", by go ukierunkować na lokalne i ekologiczne produkty.

    Nawet 2,5 mln euro dofinansowania w konkursie Seal of Excellence. Dla kogo? Kiedy można składać wnioski?

    Jesteś przedsiębiorcą, którego projekt został pozytywnie oceniony przez Komisję Europejską i otrzymał certyfikat Seal of Excellence w ramach instrumentu EIC Accelerator programu „Horyzont Europa”, jednak z powodu ograniczeń budżetowych nie otrzymałeś dofinansowania? Weź udział w konkursie organizowanym przez NCBR Seal of Excellence. Budżet to 23 miliony złotych. 

    Starasz się o dofinansowanie do projektu? Sprawdź, jak ocenić, czy jest innowacyjny i ma szanse na dotację

    Jednym z najistotniejszych kryteriów wyboru projektu, mającego otrzymać dofinansowanie jest innowacyjność. Jak ocenić, czy projekt jest innowacyjny i ma szansę na otrzymanie grantu? Podpowiadają eksperci do spraw pozyskiwania dotacji. 

    Ile w Polsce można zebrać na internetowej zbiórce? Kiedy ludzie wpłacają najwięcej pieniędzy?

    Ile wynosi średnia wartość zbiórki online na świecie, a ile w Polsce? Ile zrzutek tworzonych jest rocznie? Kiedy najczęściej ludzie wpłacają pieniądze? Oto ciekawostki i nieznane fakty na temat crowdfundingu na świecie i w Polsce.

    REKLAMA

    MRiRW: pomoc dla rolników za szkody w uprawach truskawek i krzewów owocowych

    MRiRW poinformowało, że rolnicy, którzy ponieśli szkody w uprawach truskawek i krzewów owocowych, mogą ubiegać się o pomoc; stawka wynosi 2500 zł na 1 ha powierzchni owocujących upraw.

    Kto jeszcze czyta papierowe gazetki promocyjne? Okazuje się, że całkiem sporo klientów

    Tradycyjne gazetki promocyjne odnotowały duży spadek. Zmniejszyły też liczbę stron, powierzchnię i… liczbę promocji. Można to zaobserwować wszędzie, oprócz dyskontów. W branży spożywczej nie ma co liczyć na odejście od papierowych gazetek. Inne branże prawdopodobnie zmienią formę papierową na elektroniczną. 

    Minister Telus: stworzenie korytarza solidarnościowego to nasze rozwiązanie dla Ukrainy ws zboża

    Minister Robert Telus powiedział, że stworzenie korytarza solidarnościowego, tak by ukraińskie zboże nie wpływało do Polski, to nasze rozwiązanie. Dodał, że rozwiązanie to poprzednio zadziałało, nie zakłócając polskiego rynku zboża.

    Publiczne stacje ładowania elektryków co 60-100 km. Nowe przepisy od połowy 2024 roku

    W Polsce jest coraz więcej samochodów o napędzie elektrycznym ale nie nadąża za tym infrastruktura. Po prostu brakuje publicznych stacji ładowania. W połowie 2024 roku wejdzie w życie unijne rozporządzenie AFIR, które wymaga rozbudowania infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Zgodnie z nowymi przepisami do końca 2025 roku na najważniejszych trasach europejskich (sieć bazowa TEN-T) publiczne stacje ładowania mają być dostępne maksymalnie co 60 km. W ramach większej sieci kompleksowej TEN-T odległość ta ma wynieść nie więcej niż 100 km.

    REKLAMA

    Szef MON: spór o zboże z Ukrainą dotyczy interesów oligarchów ukraińskich

    Szef MON Mariusz Błaszczak stwierdził, że "spór z Ukrainą dotyczy interesów oligarchów ukraińskich, którzy chcieliby sprzedawać zboże na terytorium Polski; my natomiast musimy chronić interesów polskich rolników".

    Miliony idą na projekty badawcze. Kto korzysta z Funduszy Europejskich?

    Prawie 100 projektów badawczych realizowanych z Funduszy Europejskich było w I połowie br. Łączne dofinansowanie w wysokości ponad 524 mln zł. Takie dane przestawia NCBR. W obszarach jakich działań najczęściej prowadzone są projekty?

    REKLAMA