reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Lokaty > Rachunki i konta oszczędnościowe > Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe w maju 2011 - porada

Najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe w maju 2011 - porada

Eksperci zwracają uwagę na nowe promocje pożyczek i kredytów gotówkowych znowu zaskakuje. Do którego banku warto udać się po finansowanie w maju? Na rynku nie brakuje ciekawych ofert.

Większość najlepszych kredytów gotówkowych kusi specjalnymi propozycjami. Klientom w standardzie oferowana jest promocyjna wysokość prowizji (w tym często 0% prowizji albo spora redukcja) lub obniżone oprocentowanie. Dodatkowo mogą oni liczyć na preferencje w zakresie innych produktów, takich jak np. zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta lub brak opłat za użytkowanie karty kredytowej.

Przeanalizowano oferty ponad dwudziestu największych banków uniwersalnych, działających w Polsce. Przyjęto te same parametry kredytu i porównaliśmy wysokość miesięcznej raty kredytowej. Na tej bazie opracowany został ranking, którego laureatem ponownie został kredyt gotówkowy Getin Bank.

Miesięcznie za kredyt gotówkowy, udzielony na 12 miesięcy, przy kwocie kredytu 5 000 zł, rata wynosi tylko 436 zł, co jest możliwe dzięki oprocentowaniu na poziomie jedynie 8,4% oraz prowizji 0%. Dla takich warunków cenowych koszt kredytu wyniesie tylko ponad 220 zł!

Najlepsze kredyty gotówkowe na rynku! Bez prowizji!

Miejsce drugie zdobył Bank Zachodni WBK z ratą 439 zł, czyli jedynie o 3 zł wyższą niż u lidera rankingu. Warto jednak pamiętać o tym, że, reklamowane w mediach przez Antonio Banderasa oprocentowanie 5,99% dostępne jest dla klientów o najlepszych wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, zaś najniższa stawka prowizji na poziomie od 1% jest osiągalna dla osób, które zdecydują się nabyć wybrany pakiet konta osobistego oraz zdecydować się na kartę kredytową.

Na trzeciej pozycji uplasowała się oferta BNP Paribas Fortis. W jej ramach programu „Zrealizuj swój plan” udostępniono kredyt z oprocentowaniem w wysokości 9,9% rocznie! Dodatkowym atutem tej oferty jest brak prowizji! Jednak, aby móc liczyć na najlepsze warunki, niezbędne jest otwarcie konta w wybranym pakiecie i utrzymanie go aktywnego przez cały okres spłaty oraz przystąpienie do ubezpieczenia.

Tuż za podium znalazły się oferty Lukas Banku oraz Banku Millennium. Udostępniają one również niskie oprocentowanie nominalne - odpowiednio 6,99% oraz 10,9% (w Millennium przy zakupie ubezpieczenia oprocentowanie może być obniżone o 3pp., czyli w tym przypadku nawet od 7,9%). Dla najkorzystniejszych warunków w ofercie Lukas Banku wymagany jest zakup ubezpieczenia, zaś w Banku Millennium najlepszy wynik oceny zdolności kredytowej.

Promocyjne oferty zazwyczaj wymagają spełnienia określonych kryteriów, dopiero po tym można cieszyć się najlepszą ceną. Poniżej przedstawiono najczęstsze wymagania ofert specjalnych:

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Kredyty z najniższym oprocentowaniem dostępne są tylko dla nielicznych szczęśliwców.
Kredyty z najniższym oprocentowaniem dostępne są tylko dla nielicznych szczęśliwców.

CIT 2021. Komentarz199.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama