REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kolejny bank z „Rodziną na swoim” dostępny w Expanderze

inforCMS

REKLAMA

REKLAMA

Niezależny Doradca Finansowy, Expander wprowadził do swojej oferty już szósty kredyt z dopłatą w rządowym programie „Rodzina na swoim”. Kredyt przygotowany przez Bank Zachodni WBK pozwala na zminimalizowanie raty kredytowej bez ponoszenia ryzyka kursowego.

REKLAMA

Program „Rodzina na swoim” od początku roku bije rekordy popularności. Po zwiększeniu limitów cenowych, od stycznia liczba kredytów udzielonych w ramach tego programu rośnie lawinowo. Według informacji Banku Gospodarstw Krajowego, który dopłaca połowę odsetek, od początku roku udzielono już blisko 19 tys. kredytów na łączną kwotę ponad 3,2 mld złotych.

REKLAMA

Expander wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadza do swojej oferty już szósty kredyt proponowany w ramach programu „Rodzina na swoim”. Kredyt mieszkaniowy z dopłatą Banku Zachodniego WBK jest jednym z najbardziej atrakcyjnych w tej kategorii produktów hipotecznych. Oprocentowanie jest sumą marży wynoszącej 2 punkty procentowe oraz średniej kwartalnej 3-miesięcznej stawki WIBOR. Maksymalny wskaźnik LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) wynosi 80%. Po ośmiu latach marża wyniesie 2,5 p.p. i będzie doliczana do trzymiesięcznej stawki WIBOR. Klient może skorzystać z sześciomiesięcznej karencji w spłacie kapitału.

REKLAMA

O kredyt w programie „Rodzina na swoim” mogą się ubiegać osoby planujące kupno mieszkania lub domu, małżeństwa, osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno dziecko, planujące budowę lub przebudowę domu. W przypadku, gdy małżeństwo nie posiada zdolności kredytowej, istnieje możliwość przystąpienia do kredytu z osobą spokrewnioną z kredytobiorcą, np. rodzicami, rodzeństwem, a także teściami.

Spadające ceny mieszkań sprzyjają dostępności kredytów z dopłatą. Coraz więcej lokali spełnia bowiem kryteria programu „Rodzina na swoim” dotyczące maksymalnej ceny metra kwadratowego. W ramach tego programu Expander – Niezależny Doradca Finansowy współpracuje również z innymi bankami: Bankiem Pocztowym, BPH, Dom Bankiem, Pekao SA i Pekao Bankiem Hipotecznym. - Dzięki tak bogatej ofercie doradca finansowy może zaproponować kredyt najlepiej dopasowany do indywidualnej sytuacji kredytobiorców – mówi Tomasz Kowalski, dyrektor Departamentu Produktów Bankowych w Expander Advisors.
Osoby, które nie spełniają warunków umożliwiających zaciągnięcie kredytu z dopłatą otrzymają w Expanderze najkorzystniejszą ofertę standardowego kredytu. Po uwzględnieniu takich parametrów, jak waluta kredytu, wysokość oprocentowania czy wymagany wkład własny może się okazać, że miesięczna rata będzie równie atrakcyjna, jak w przypadku kredytu oferowanego w ramach programu „Rodzina na swoim”.

Poza ofertą kredytów hipotecznych, u doradców Expandera dostępne są również produkty inwestycyjne, oszczędnościowe i emerytalne. W oddziałach Expandera można również zaciągnąć kredyt refinansowy, konsolidacyjny, a także pożyczkę gotówkową – dopasowane do indywidualnych potrzeb. Expander oferuje ponadto szeroką gamę produktów ochronnych i może zaproponować pełny model finansów osobistych.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dzień Matki. Jak wygląda rynek pracy kobiet?

W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja kobiet na rynku pracy mocno ewoluowała. Pomimo podejmowania przez firmy działań na rzecz równouprawnienia płci panie bywają niejednokrotnie w nieco gorszej sytuacji zawodowej niż panowie. Jak wygląda rynek pracy kobiet? Czy pracodawcy oferują dodatkowe benefity dla rodziców? Co jest dla nich ważne u pracodawcy?

Pablo Escobar jako znak towarowy? Sąd odmawia

Sąd UE odmówił rejestracji oznaczenia słownego „Pablo Escobar” pod unijnym znakiem towarowym. Sąd uznał je za sprzeczne z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami. Za bardzo kojarzy się z handlem narkotykami i zbrodnią.

Ogromne grzywny za niewdrożenie dyrektywy NIS2. Do kiedy trzeba to zrobić?

Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii (NIS2) ma duże znaczenie dla poprawy cyberbezpieczeństwa UE. Jej wejście w życie nastąpiło w styczniu 2023 r. - z terminem na dostosowanie niezbędnych do wykonania niniejszej dyrektywy przepisów krajowych do 18 października 2024 r. Kto powinien przygotować się do działania w zgodzie z NIS2-  analizuje Michał Borowiecki, dyrektor Netskope na Polskę i Europę Wschodnią.

Nowa usługa dla indywidualnych przedsiębiorców w aplikacji mObywatel 2.0

W aplikacji mObywatel 2.0 pojawiła się usługa "Firma" skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jak z niej skorzystać?

REKLAMA

Onboarding w hybrydowym modelu pracy

Czym jest onboarding? Jak wygląda w pracy hybrydowej? 

Efekt Marywilskiej i fali pożarów: przedsiębiorcy pytają o ubezpieczenia i podatki pod względem strat

Tragedia tysięcy kupców, którzy prowadzili swoje biznesy często poniżej poziomu ryzyka skłania wielu przedsiębiorców do refleksji nad warunkami w jakich oni sami prowadzą swoją działalność. Efekt Marywilskiej i fali pożarów w ogóle: dwie ważne kwestie, w których doradzają eksperci to rozliczanie strat i inne aspekty podatkowe nieszczęścia oraz skuteczność polis jako zabezpieczenia przed skutkami nieszczęść.

Jak zbudować dobre „candidate experience”

Czym jest candidate experience? Na co wpływa? Jak zmierzyć candidate experience i jak zbudować dobre?

31 maja 2024 r. upływa ważny termin dla rolników-przedsiębiorców

Do 31 maja 2024 r. należy złożyć zaświadczenie/oświadczenie o nieprzekroczeniu rocznej kwoty granicznej należnego podatku dochodowego za 2023 rok od przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej.

REKLAMA

Twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych dostaną tantiemy za udostępnianie ich dzieł w Internecie. Czy coś się zmieni dla osób korzystających z internetu?

Rada Ministrów 14 maja 2024 r. przyjęła projekt nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Na mocy tych przepisów twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych oraz wykonawcy utworów muzycznych (i słowno-muzycznych) będą mieli prawo do tantiem z tytułu eksploatacji ich dzieł w internecie.

Firma prosi klienta o dane by spersonalizować ofertę, jak reaguje polski konsument

Firmy chcą wiedzieć coraz więcej o swoich klientach po to by łatwiej konkurować z innymi, dostarczając na rynek produkty lepiej dostosowane do oczekiwań i potrzeb nabywców. Konsumenci z kolei są gotowi przekazać więcej danych o sobie, ale nie za darmo – wiedzą już, że takie dane to towar, który ma swoją cenę oczekują więc w zamian dla siebie korzyści. Jakich?

REKLAMA