REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jakie mamy kredyty samochodowe – przegląd ofert

Przede wszystkim powinniśmy rozważyć wybór banku pod kątem marki samochodu, który zamierzamy zakupić oraz naszych własnych preferencji spłacania kredytu.
Przede wszystkim powinniśmy rozważyć wybór banku pod kątem marki samochodu, który zamierzamy zakupić oraz naszych własnych preferencji spłacania kredytu.

REKLAMA

REKLAMA

Szukając kredytu samochodowego, którym będziemy chcieli sfinansować zakup nowego pojazdu, kieruj się nie tylko ceną kredytu – niektóre banki samochodowe oferują bowiem specjalne rabaty na zakup konkretnych marek, a „zwykłe” – interesujące zniżki i promocje.

Decydując się na zakup samochodu, warto skorzystać z rankingów i kalkulatorów, dostępnych w Internecie. W ten sposób z pewnością wybór będzie bardziej trafny i prostszy. Ważny jest jednak nie tylko koszt kredytu…

REKLAMA

Lukas Bank – najtańszy kredyt na nowy i używany samochód

Zaletą kredytu jest nie tylko jego niskie oprocentowanie i obniżona prowizja w przypadku posiadania rachunku osobistego (o stałych wpływach minimum 1000 zł przez 6 miesięcy lub z ustanowionym stałym zleceniem spłaty branego kredytu z konta) w tym banku. To również bardzo szybka decyzja kredytowa, nawet w ciągu godziny, możliwość zakupu samochodu bez wkładu własnego, a także opcja wzięcia dodatkowo gotówki na dowolny cel. Co równie ważne – możemy nabyć dowolny pojazd u dowolnego sprzedającego.

Porównywarka kredytów samochodowych . Ponad 20 banków. Oblicz swoją ratę

Fiat Bank – morze promocji

Aż 8 promocji, związanych z kredytami samochodowymi, swoim klientom proponuje Fiat Bank. Niektóre z nich, np. Kredyt 50/50 Alfa Romeo i Lancia, dotyczą konkretnej marki samochodu. Inne, np. Kredyt 6,99 TURBO, dotyczą samochodów wszystkich marek sprzedawanych poprzez salony samochodowe Fiata w kraju. Promocje pozwalają na niższe oprocentowanie, czasami nawet do 0%, niższą opłatę przygotowawczą lub nie wymagają wpłaty własnej. Warto spojrzeć na kupno samochodu pod tym kątem – być może wybieramy bowiem właśnie jedną z marek, promowanych przez Fiat Bank.

Przeczytaj także: Uważaj na spread

Dalszy ciąg materiału pod wideo

mBank – auto nie „po wuju”

Bank proponuje swoim klientom kredyt samochodowy w trzech walutach – złoty, euro i frank szwajcarski, przy czym możemy przewalutować kredyt w trakcie jego spłacania. Kredyt możemy wziąć nawet na 10 lat, a ewentualna wcześniejsza spłata będzie całkowicie bezpłatna. Do 100 000 zł kredyt można uzyskać bez wkładu własnego i dokumentów o dochodach.

Santander Consumer Bank – lekki kredyt na początek

Santander oferuje swoim klientom kredyty z promocją 4x50%. Polega ona na tym, że przez pierwsze cztery miesiące spłacamy tylko połowę wysokości naszej raty kredytu. Istnieje również możliwość zapewnienia sobie gwarancji na serwis i naprawy, zarówno nowych, jak i używanych pojazdów w ofercie Kredyt z Gwarancją. Co ważne – doradca Santandera w celu podpisania z nami umowy przyjedzie we wskazane miejsce o ustalonej z nim godzinie. Wystarczy złożyć wniosek online.

Tu znajdziesz najlepsze kredyty na auta używane i nowe. Bezpłatne porównanie

Co wybrać?

Wymieniliśmy zaledwie kilka najciekawszych ofert, jakie obecnie są na rynku kredytów samochodowych. Przede wszystkim powinniśmy rozważyć wybór banku pod kątem marki samochodu, który zamierzamy zakupić oraz naszych własnych preferencji spłacania kredytu. Co ważne, powinniśmy zorientować się, czy kredytem możemy objąć zakup pojazdu np. z giełdy samochodowej lub który zamierzamy sprowadzić zza granicy. Istotną kwestią będzie również śledzenie promocji banków, ponieważ trafiają się, jak widać powyżej, bardzo interesujące „perełki”, które pozwolą nam znacznie obniżyć koszty kredytu na zakup samochodu.

Totalmoney.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Rozwój sztucznej inteligencji jak rewolucja przemysłowa? Firmy gotowe na zmiany

    Do 2030 r. będzie dziesiątki milionów nowych miejsc pracy dzięki SI - tak wynika z raportu McKinsey. Światowe Forum Ekonomiczne akcentuje jednak, że wiele stanowisk ulegnie likwidacji. O tym, że firmy muszą dostosować się do nowej rzeczywistości, wiadomo, pytanie brzmi - jak szybko? 

    Kalendarz marketingowy – czym jest i jak może pomóc w działalności małej firmy?

    Co to jest kalendarz marketingowy? Jak można wykorzystać to narzędzie do marketingu internetowego małych i średnich firm?

    Polska największym producentem jabłek w UE. Jabłek jemy jednak mało

    Polska jest największym producentem jabłek w Unii Europejskiej oraz 4. ich producentem na świecie. Mimo, że w naszym kraju tych owoców jest pod dostatkiem, a jabłko jest promowane jako owoc narodowy, jego spożycie nie rośnie. W gospodarstwach domowych zjada się rocznie ok. 11-12 kg jabłek na osobę.

    Hipermarkety tańsze niż dyskonty? Gdzie bardziej opłaca się robić zakupy?

    W sklepach ceny wciąż rosną, ale w niektórych trochę wolniej. Gdzie teraz opłaca się robić zakupy? Co lepiej kupić w dyskoncie a co w supermarkecie? Czy w najbliższym czasie można spodziewać się, że we wszystkich sklepach wzrost rdr. będzie jednocyfrowy? 

    REKLAMA

    Pożary paneli fotowoltaicznych. Jak zminimalizować ryzyko?

    Jak każdy inny rodzaj instalacji, fotowoltaika jest narażona na usterki i awarie: przegrzanie, uszkodzenia, przepięcia, a w skrajnych przypadkach nawet na pożary. Chociaż do zaprószenia ognia dochodzi bardzo rzadko, zawsze trzeba pamiętać o środkach ostrożności. Jak zminimalizować ryzyko awarii?

    Ze sztuczną inteligencją logistyka nie będzie już taka sama

    Sztuczna inteligencja w logistyce to przyszłość. W łańcuch dostaw z użyciem AI chce zainwestować już ponad 60% firm. Co może ułatwić ta technologia? 

    Nowy trend - zmiana okularów co sezon?

    Okulary jako element stylizacji i w dodatku regularnie wymieniany zgodnie z trendami już nikogo nie dziwi. Przychody na rynku okularów są coraz wyższe i będą się jeszcze zwiększać. Nie tylko ze względu na starzejące się społeczeństwo. 

    Bezpieczeństwo w leśnictwie. Apel przedsiębiorców o interwencję państwa

    W obliczu rosnącej liczby tragicznych wypadków w leśnictwie, przedsiębiorcy leśni wzywają do pilnej reakcji ze strony państwa. Postulują o zwiększenie nadzoru nad Lasami Państwowymi, odpolitycznienie kadr oraz opracowanie strategii dla sektora leśno-drzewnego. Ale czy ich głos zostanie wysłuchany?

    REKLAMA

    Pieniądze dla rolników uprawiających kukurydzę. Do 80 proc. kwoty wynikającej z niezapłaconych faktur lub rachunków. Do kiedy wnioski?

    Do 6 października 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc finansową dla producenta rolnego, który w 2022 r. lub 2023 r. co najmniej raz nie otrzymał zapłaty za sprzedaną kukurydzę - poinformowała Agencja.

    Czy Technologia Internetu Rzeczy zrewolucjonizuje sektor farmaceutyczny?

    Łańcuch dostaw w sektorze farmaceutycznym to duże wyzwanie - bezpieczeństwo i jakość produktu jest obwarowana licznymi uregulowaniami i przepisami. Systemy i urządzenia oparte o technologię Internetu Rzeczy – IoT (z ang. Internet of Things) wydają się logicznym rozwiązaniem. 

    REKLAMA