REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

myTouch 4G Slide – aparat fotograficzny z funkcją telefonu?

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
Kamil Rogala
myTouch 4G Slide
myTouch 4G Slide

REKLAMA

REKLAMA

Może druga część tytułu jest nieco przekolorowana, gdyż myTouch 4G Slide wyprodukowany przez HTC dla T-Mobile to pełnoprawny telefon z funkcjami komunikacyjnymi i biurowymi, nie mniej jednak operator wyjątkowo podkreśla liczne zalety zaawansowanego aparatu foto. Jak więc przedstawia się ten zaawansowany pod kątem robienia zdjęć smartfon?

Jeśli ktoś kojarzy dość ciekawe urządzenie spod skrzydła HTC o nazwie myTouch 3G znany również pod nazwą Espresso, nowy model myTouch 4G Slide z pewnością go zainteresuje. Otóż opisywane urządzenie jest nowszym i ulepszonym następcą wcześniejszego telefonu. Nowość obsługuje między innymi wymianę danych z prędkościami oferowanymi przez HSPA+. Urządzenie jest co prawda nieco większe, ale lekko uszczuplone w porównaniu do poprzedniego modelu.

REKLAMA

myTouch 4G Slide pracuje pod kontrolą najnowszej wersji Androida. Pomimo zewnętrznych podobieństw zmiany są naprawdę spore. Wyświetlacz wykonany w technologii Super LCD TFT ma znacznie większą rozdzielczość, telefon jest co prawda sporo cięższy, ale w jego obudowie producent zainstalował mocny procesor Qualcomm MSM8260 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz. Co prawda na rynku można już znaleźć mocniejsze pozycje, co nie zmienia faktu że ponad 1 GHz w telefonie to ciągle wartość ponadprzeciętna.

Zobacz również: Jak dostosować skalę ocen w badaniach marketingowych on-line?

REKLAMA

Rzecz jasna należy wspomnieć o możliwościach fotograficznych urządzenia, a trzeba przyznać, że są dość imponujące. Urządzenie charakteryzuje się chwali się bardzo dobrą jasnością przysłony f/2.2. Uważny miłośnik telefonów z pewnością skojarzy, że identyczną wartość możemy spotkać w niedawno prezentowanej Nokii N9. Poza tym podczas robienia zdjęć użytkownik nie będzie doświadczał opóźnienia pomiędzy wciśnięciem przycisku, reakcją migawki. To główna bolączka aparatów wbudowanych w telefon.

Oczywiście to tylko niewielka garstka informacji, ale już te dwa fakty mogą przekonywać o tym, że 8-megapikselowa matryca myTouch 4G Slide powinna rejestrować niezłe zdjęcia w ruchu. Urządzenie wyposażono w funkcję o nazwie BurstShot. Umożliwia ona wykonanie szybkiej serii zdjęć. Kolejna funkcja o nazwie SweepShot pozwoli wykonać zdjęcie panoramiczne za pomocą jednego płynnego ruchu obiektywu. Ponadto funkcja ClearShot HDR pomoże poradzić sobie z osiągnięciem wysokiego kontrastu przy bardzo ekstremalnych warunkach oświetleniowych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Urządzenie zadebiutuje już w lipcu, niestety jedynie na rynku USA. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle telefon trafi na inne rynki świata. Miejmy nadzieję, że producent zafunduje podobne urządzenie na Starym Kontynencie. 

Sprawdź też: Marka sklepu internetowego – czym jest i jak ją stworzyć?

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy polska infrastruktura energetyczna jest przygotowana na nagłe skoki zapotrzebowania lub sytuacje kryzysowe, jak ekstremalne warunki pogodowe czy awarie? [WYWIAD]

Czy w związku z blackoutem w Hiszpanii, mamy się czego obawiać? Czy polska infrastruktura energetyczna jest przygotowana na nagłe skoki zapotrzebowania lub sytuacje kryzysowe, jak ekstremalne warunki pogodowe czy awarie? Na te i inne pytania odpowiedział redakcji Infor.pl ekspert od technologii energetycznych (w tym OZE) z firmy Hynfra, partnera spółki Hydro Sanok Aleksander Naumann.

Spokój przed burzą? Polskie firmy jeszcze trzymają kurs, ale niepewność rośnie

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce wciąż utrzymują stabilne nastroje – wyniki najnowszego badania pokazują niewielkie zmiany w inwestycjach i sprzedaży. Jednak eksperci ostrzegają: wojna celna zapoczątkowana przez Donalda Trumpa może wkrótce zachwiać fundamentami tej kruchej równowagi. Czy nadchodzi czas turbulencji dla polskiego biznesu?

Blackout w Polsce realnym zagrożeniem. „Codziennie rano będziemy sprawdzać, kiedy mamy prąd”

Czy w Polsce, podobnie jak dziś w Hiszpanii i Portugalii, może nastąpić blackout? W obliczu niedoborów mocy w systemie elektroenergetycznym, Polska stoi przed realnym zagrożeniem wielogodzinnych przerw w dostawach prądu. Jakub Wiech, ekspert ds. energetyki i autor podcastu Elektryfikacja, ostrzega, że problemy mogą wystąpić przez nawet 2000 godzin w ciągu roku, co oznacza ryzyko ograniczeń dla firm i gospodarstw domowych.​

Ten głos zaboli polityków. "Do 2030 roku zabraknie nam prądu, firmy uciekną za granicę"

REKLAMA

PIBP: Nakaz zatrudniania minimum czterech osób na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy jako jeden z głównych warunków do otrzymania zezwolenia na prowadzenie działalności w usługach funeralnych

PIBP: Nakaz zatrudniania minimum czterech osób na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy jako jeden z głównych warunków do otrzymania zezwolenia na prowadzenie działalności w usługach funeralnych. Jak powinno wyglądać zatrudnienie w firmach z branży pogrzebowej? Co z nowelizacją Prawa Pogrzebowego?

Ponad 80 proc. specjalistów pozytywnie ocenia szkolenia z cyberbezpieczeństwa przeprowadzane w firmie

Szybki rozwój technologii oraz zwiększone ryzyko cyberataków przyczyniają się do rosnącego zainteresowania bezpieczeństwem IT. Zdaniem szkolonych menadżerów, szkolenia z cyberbezpieczeństwa przeprowadzane w firmie: są nie tylko potrzebne, ale i skuteczne.

Dłużnicy wykorzystują brak znajomości prawa u wierzycieli i specjalnie zwlekają z zapłatą za faktury, traktując zwłokę jako formę bezpłatnego kredytu. Powinni i mogą jednak słono za to zapłacić

Słaba znajomość podstawowych przepisów prawa finansowego u przedsiębiorców sprawia, że dłużnicy celowo przeciągają płatności, zyskując w ten sposób darmowy, nieoprocentowany kredyt. Dzieje się to w czasie, gdy zatory płatnicze w polskich przedsiębiorstwach cały czas rosną, a utrata płynności finansowej jest realnym zagrożeniem dla małych i średnich firm.

Czy wspólnik mniejszościowy zawsze jest na straconej pozycji?

Wspólnik posiadający mniejszościowy pakiet udziałów w spółce z o.o. nie musi już na starcie znajdować się na przegranej pozycji w potencjalnym sporze ze wspólnikiem większościowym. Kluczowe jest, aby taki udziałowiec znał swoje prawa w spółce oraz aktywnie i umiejętnie z nich korzystał, co w ostatecznym rozrachunku może przyczynić się do skutecznej obrony interesu wspólnika mniejszościowego i zachowania przez niego wpływu na spółkę.

REKLAMA

Polski Akt o Dostępności – jakie zmiany czekają przedsiębiorców?

Od 28 czerwca 2025 r. produkty i usługi wprowadzane na rynek będą musiały spełniać określone wymogi i być dostosowane również do osób z niepełnosprawnościami. To oznacza wiele zmian również dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Polski Akt o Dostępności – jak się przygotować?

Już pod koniec czerwca wchodzi w życie Polski Akt o Dostępności. Nowe przepisy oznaczają dla przedsiębiorców nie tylko obowiązki, ale i nowe możliwości. Kogo dotyczą te zmiany? Co czeka konsumentów, a co przedsiębiorców? Skąd można wziąć pieniądze na ich wprowadzenie?

REKLAMA