reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Innowacyjna Gospodarka - ruszył nabór wniosków

Innowacyjna Gospodarka - ruszył nabór wniosków

Ministerstwo Gospodarki otworzyło nabór wniosków na dofinansowanie udziału przedsiębiorców w ramach poddziałania 6.5.2 – Wparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, w promocyjnych programach ogólnych.

Celem poddziałania jest wzmocnienie konkurencyjności polskiej gospodarki poprzez poprawę jej wizerunku wśród partnerów międzynarodowych, nawiązanie przez przedsiębiorców kontaktów handlowych oraz wypromowanie polskich specjalności eksportowych.

Nabór wniosków prowadzony jest do wyczerpania środków przeznaczonych na konkurs, nie dłużej niż do dnia 30 września 2010 r. Wnioski o dofinansowanie udziału w konkretnym programie promocji o charakterze ogólnym należy składać nie później niż 60 dni przed terminem rozpoczęcia programu promocji o charakterze ogólnym określonym na liście programów.

Polecamy: Jakie koszty kwalifikowane w projektach e-usług

Maksymalna intensywność pomocy udzielanej na udział w programie promocji o charakterze ogólnym nie może przekroczyć 50 % wydatków kwalifikujących się do objęcia pomocą i kwoty 25 tys. zł na udział w jednym programie promocji o charakterze ogólnym.

Kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów wynosi 12.012.000,00 PLN. Wnioski o dofinansowanie należy składać w bezpośrednio w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Barnik

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama