reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Firmy rodzinne będą mogły uczestniczyć w szkoleniach

Firmy rodzinne będą mogły uczestniczyć w szkoleniach

Polskie firmy rodzinne mogą skorzystać z programu szkoleniowego odpowiadającego na ich potrzeby. Organizatorem tego projektu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz ze stowarzyszeniem Inicjatywą Firm Rodzinnych.

Żeby wziąć udział w rekrutacji, warto przyjść na konferencję promocyjną Pro-gramu Firmy Rodzinne, która odbędzie się 11 maja br. w Warszawie.

„Dajmy sobie szansę, bo nikt inny nam jej nie da” – zwykł mawiać prof. Andrzej Jacek Blikle, prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Tym słynnym zdaniem zachęca on właścicieli przedsiębiorstw (nie tylko tych rodzinnych) do współpracy we wszelkiego rodzaju związkach i sto-warzyszeniach, po to by wspólnie zmieniać otaczającą nas rzeczywistość – także biznesową.

Teraz jednak pojawiła się szansa zupełnie nieoczekiwana – jest nią właśnie Program Firmy Rodzinne. Projekt - współfinansowany ze środków Unii Europejskiej – jest pierwszym tego rodzaju, unikatowym przedsięwzięciem skierowanym tylko do właścicieli i kadry menedżerskiej firm rodzinnych. Będzie on polegał na cyklu szkoleń i warsztatów, dzięki którym uczestnicy nie tylko poszerzą swoją wiedzę, czy rozwiną kompetencje osobiste.

Celem programu jest bowiem również inspiracja uczestników do zbudowania zupełnie nowej przyszłości firmy, nowej strategii rozwoju. A dodatkowo, firmy uczestniczące w projekcie będą miały okazję włączyć się w społeczność osób związanych właśnie z przedsiębiorstwami rodzinnymi, która ma stanowić pewnego rodzaju awangardę zmian w środowisku firm rodzinnych i nie tylko.

Aby wziąć udział w rekrutacji, warto przyjść na konferencję promocyjną Pro-gramu, która odbędzie się już 11 maja 2010 o godzinie 11.00, w Klubie Bankowca przy Smolnej 6 w Warszawie.

Więcej szczegółów dotyczących programu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać na stronie www.firmyrodzinne.eu.

PARP/IN

Polecamy: Mała firma Wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Ulgi na rozwój i innowacje w PIT i CIT. Zmiany 202169.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

RSM Poland – Audit, Tax, Consulting

Dzięki nam z odwagą spojrzysz w biznesową przyszłość

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama