| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Firma sprzątająca > Firma sprzątająca - reklama

Firma sprzątająca - reklama

Wybrana przez Ciebie działalność nie będzie należała do najłatwiejszych, nie masz co liczyć, że łatwo i szybko znajdziesz dobrych klientów, dlatego też bardzo dużo uwagi – szczególnie na początku – będziesz musiał poświęcić dobrej reklamie. Ale możesz być pewien, to się opłaci.

Musisz pomyśleć o dobrej i skutecznej reklamie. Skorzystaj z możliwości jakie daje zamieszczenie ogłoszeń w lokalnej prasie, Panoramie Firm, Polskich Książkach Telefonicznych. Możesz tam niewątpliwie zaprezentować swoją działalność. 

Warto też pomyśleć o reklamie skierowanej wprost do potencjalnego klienta i składać ofertę w miejscach gdzie potrzebne są ekipy sprzątające. W tym celu przygotuj przynajmniej ulotkę wraz z cennikiem, które będziesz mógł zostawiać u klienta a nawet w tym celu zainwestuj w przygotowanie ciekawego, niewielkiego folderu. I pamiętaj, aby starać się w miarę możliwości nie zostawiać informacji o swoich usługach wyłącznie w sekretariacie (wtedy często takie informacje trafiają po prostu do kosza, nie docierając do osoby podejmującej decyzje). Postaraj się umówić bezpośrednio na spotkanie z osobą kompetentną i zaprezentować usługi jakie jesteś w stanie świadczyć. 

W dzisiejszych czasach wydaje się również konieczne i niezbędne w dotarciu do klientów założenie strony internetowej. Niepodważalnym jest, że to bardzo ważny ale i skuteczny środek dotarcia z ofertą do klienta. Na stronie internetowej możesz zamieścić wszystkie niezbędne informacje, jakie zachęcą do skorzystania z Twojej firmy, możesz skorzystać z możliwości zamieszczenie nazw firm dla których już pracujesz, to szczególnie dla tych którzy zamierzają obsługiwać klientów biznesowych, nie indywidualnych.

Planując założenie strony internetowej możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Sprawdź oferty różnych firm np.:
wwwstronywwwdlafirm.pl
www.go-tworzeniestroninternetowych.pl
www.webon.pl
www.vgh.pl
www.o12.pl
www.taniestronyinternetowe.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

widoczni.com

Agencja marketingu internetowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »