| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Rusza nabór wniosków na dotacje dla organizacji przedsiębiorców w 2018 r.

Rusza nabór wniosków na dotacje dla organizacji przedsiębiorców w 2018 r.

Od 21 maja do 18 czerwca 2018 r. można składać wnioski o dotację na działania zwiększające konkurencyjność i innowacyjność polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Celem projektu „Wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup lub organizacji branżowych” jest zapewnienie silniejszej reprezentacji interesów polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców na forum międzynarodowym oraz upowszechnianie polskich osiągnięć za granicą i wymiana doświadczeń z zagranicznymi partnerami. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oczekuje, że działania te przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności i innowacyjności polskiej gospodarki oraz jej proeksportowego charakteru.

Polecamy: Pakiet żółtych książek - Podatki 2018

Z projektu udzielone zostaną - organizacjom zrzeszającym polskich przedsiębiorców - dotacje na częściowe opłacenie składek członkowskich wynikających z przynależności do organizacji międzynarodowych. Beneficjenci zobowiązani będą do złożenia sprawozdań końcowych zawierających rozliczenie finansowe otrzymanych dotacji oraz informacje o podjętych działaniach i rezultatach tych działań w 2018 r. W ramach promocji działań organizacji przedsiębiorców na rzecz swoich członków, części merytoryczne składanych sprawozdań, zostaną upublicznione na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotowego projektu realizowanego w 2018 roku znajdziesz „tutaj”.

Zobacz: Dotacje

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grupa ECDP

Jedna z wiodących grup konsultingowych w Polsce

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »