REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Kongres Business Without Limits w CWK w Jasionce

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

REKLAMA

Dnia 4 grudnia CWK będzie gospodarzem i organizatorem Kongresu Business Without Limits, podczas którego przedstawiciele administracji publicznej (samorządowcy i parlamentarzyści) spotkają się ze środowiskiem innowacyjnego biznesu. Celem spotkania będzie wypracowanie najlepszych form współpracy strony publicznej ze środowiskiem start upów oraz firm związanych z nowoczesnymi technologiami. W trakcie Kongresu odbędą się wystąpienia prelegentów z największych polskich i zagranicznych firm m.in. Bartosza Skwarczka z G2A i Matta Komorowskiego z CEE Paypal, a także ciekawe panele dyskusyjne np. Biznes i Rozwój w Praktyce czy Innowacyjny Biznes XXI wieku vs E-leadership. Kongres Business Without Limits to kolejne po Kongresie 590 wydarzenie gospodarcze o dużej randze odbywające się w CWK w Jasionce.

REKLAMA

Kongres Business Without Limits jest wydarzeniem poświęconym tematyce współpracy między sektorem publicznym, a prywatnym w kontekście innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Aktywizacja obszarów ograniczających realizację polityki innowacyjności regionu oraz wykorzystanie przez samorządy dostępnych narzędzi, pomocnych w rozwoju gospodarki to główne tematy, które zostaną poruszone na Kongresie. Spotkanie w zamyśle organizatorów ma być również okazją do zacieśnienia relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami oraz otwarcia zupełnie nowych obszarów współdziałania, mających szansę zaowocować w przyszłości innowacyjnymi projektami, sprzyjającymi rozwojowi polskiej przedsiębiorczości.

REKLAMA

Na Kongresie planowana jest obecność  wielu znakomitych przedsiębiorców, samorządowców oraz liderów polskich i zagranicznych korporacji, którzy podzielą się z uczestnikami zdobytymi doświadczeniami oraz refleksjami na temat budowania nowoczesnych firm. Będą to m.in. Matt Komorowski CEE Paypal, Bartosz Skwarczek z G2A oraz Serge Ferre, wiceprezes d.s. strategii firmy Nokia. W trakcie zaplanowanych panelów dyskusyjnych goście będą rozmawiać na temat rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa, jako formy pobudzania przedsiębiorczości, synergii współpracy obiektów publicznych i sektora prywatnego, jak również o przyszłości budowania wzajemnych relacji świata biznesu i nauki. Dyskusje mają stać się inspiracją do wytyczania nowych kierunków inteligentnego rozwoju polskich firm, opartych na wiedzy i innowacji. Dla zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami medycyny organizatorzy przygotowali panel zatytułowany Innowacyjne Metody w  Medycynie, który ma na celu przedstawienie, w jaki sposób nowoczesne technologie przyczyniają się do postępu w leczeniu i ochronie zdrowia. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości zastosowania najnowocześniejszych technik diagnostycznych i leczniczych, które mogą się stać ważnym czynnikiem rozwoju polskiej nauki i myśli technicznej.

REKLAMA

Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce powstało z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju imprez, targów, konferencji czy wystaw. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, wszystkie one mają jeden wspólny mianownik – promocję rozwoju polskiej kultury, nauki i przedsiębiorczości. Fakt, że jesteśmy gospodarzem kolejnej imprezy, która zgromadziła pod dachem naszego Centrum tak wielu specjalistów z zakresu biznesu, chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, jest dla nas kolejnym dowodem na to, że nasza inwestycja jest znaczącym krokiem w rozwoju województwa podkarpackiego – mówi Kamil Szymański, prezes CWK w Jasionce.

Po cyklu paneli dyskusyjnych odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której zaplanowane jest wystąpienie prezesa G2A – głównego partnera Kongresu oraz prezesa CWK Kamila Szymańskiego, który podsumuje dotychczasowe osiągnięcia Centrum Wystawienniczo–Kongresowego w Jasionce, jak również przedstawi plany jego rozwoju na kolejne lata.  

Do tej pory w CWK odbyło się wiele wydarzeń cieszących się zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców województwa, ale także osób z całej Polski. Były to m.in. Kongres Kobiet, Forum Inteligentnego Rozwoju czy Kongres 590. Ze względu na ciągły rozwój Centrum, w najbliższych miesiącach odbędą się tu także m.in. EKOGALA - Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, Jarmark Świąteczny, Forum Europa-Ukraina 2017 oraz Aerospace & Defence Meetings Central Europe.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak założyć spółkę z o.o. z aktem notarialnym?

Umowa spółki z o.o. w formie aktu notarialnego jest konieczna, gdy wspólnicy zamierzają wprowadzić do umowy postanowienia, których dodanie nie jest możliwe w przypadku spółki z o.o. zakładanej przez S24. Dotyczy to m.in. sytuacji, w których wspólnicy zamierzają wnieść wkłady niepieniężne, wprowadzić obowiązek powtarzających się świadczeń niepieniężnych, zmienić zasady głosowania w spółce, uprzywilejować udziały co do głosu, czy do dywidendy.

W jaki sposób hakerzy wykorzystują e-maile do ataków? Mają swoje sposoby

Najpopularniejszą formą cyberataku jest obecnie phishing. Fałszywe wiadomości są coraz trudniejsze do wykrycia, bo cyberprzestępcy doskonale się wyspecjalizowali. Jak rozpoznać niebzepieczną wiadomość? Jak chronić swoją firmę przed cyberatakami?

Co nowego dla firm biotechnologicznych w Polsce? [WYWIAD]

Na co powinny przygotować się firmy z branży biotechnologicznej? O aktualnych problemach i wyzwaniach związanych z finansowaniem tego sektora mówi Łukasz Kościjańczuk, partner w zespole Biznes i innowacje w CRIDO, prelegent CEBioForum 2025.

Coraz trudniej rozpoznać fałszywe opinie w internecie

40 proc. Polaków napotyka w internecie na fałszywe opinie, wynika z najnowszego badania Trustmate.io. Pomimo, że UOKiK nakłada kary na firmy kupujące fałszywe opinie to proceder kwietnie. W dodatku 25 proc. badanych ma trudności z rozróżnieniem prawdziwych recenzji.

REKLAMA

To nie sztuczna inteligencja odbierze nam pracę, tylko osoby umiejące się nią posługiwać [WYWIAD]

Sztuczna inteligencja stała się jednym z największych wyścigów technologicznych XXI wieku. Polskie firmy też biorą w nim udział, ale ich zaangażowanie w dużej mierze ogranicza się do inwestycji w infrastrukturę, bez realnego przygotowania zespołów do korzystania z nowych narzędzi. To tak, jakby maratończyk zaopatrzył się w najlepsze buty, zegarek sportowy i aplikację do monitorowania wyników, ale zapomniał o samym treningu. O tym, dlaczego edukacja w zakresie AI jest potrzebna na każdym szczeblu kariery, jakie kompetencje są niezbędne, które branże radzą sobie z AI najlepiej oraz czy sztuczna inteligencja doprowadzi do redukcji miejsc pracy, opowiada Radosław Mechło, trener i Head of AI w BUZZcenter.

Lider w oczach pracowników. Dlaczego kadra zarządzająca powinna rozwijać kompetencje miękkie?

Sposób, w jaki firma buduje zespół i rozwija wiedzę oraz umiejętności swoich pracowników, to dzisiaj jeden z najważniejszych czynników decydujących o jej przewadze konkurencyjnej. Konieczna jest tu nie tylko adaptacja do szybkich zmian technologicznych i rynkowych, lecz także nieustanny rozwój kompetencji miękkich, które okazują się kluczowe dla firm i ich liderów.

Dziękuję, które liczy się podwójnie. Jak benefity mogą wspierać ludzi, firmy i planetę?

Coraz więcej firm mówi o zrównoważonym rozwoju – w Polsce aż 72% organizacji zatrudniających powyżej 1000 pracowników deklaruje działania w tym obszarze1. Jednak to nie tylko wielkie strategie kształtują kulturę organizacyjną. Często to codzienne, pozornie mało znaczące decyzje – jak wybór dostawcy benefitów czy sposób ich przekazania pracownikom – mówią najwięcej o tym, czym firma kieruje się naprawdę. To właśnie one pokazują, czy wartości organizacji wykraczają poza hasła w prezentacjach.

Windykacja należności. Na czym powinna opierać się działalność windykacyjna

Chociaż windykacja kojarzy się z negatywnie, to jest ona kluczowa w zapewnieniu stabilności finansowej przedsiębiorstw. Branża ta, często postrzegana jako pozbawiona jakichkolwiek zasad etycznych, w ciągu ostatnich lat przeszła znaczną transformację, stawiając na profesjonalizm, przejrzystość i szacunek wobec klientów.

REKLAMA

Będą duże problemy. Obowiązkowe e-fakturowanie już za kilka miesięcy, a dwie na trzy małe firmy nie mają o nim żadnej wiedzy

Krajowy System e-Faktur (KSeF) nadchodzi, a firmy wciąż nie są na niego przygotowane. Nie tylko od strony logistycznej czyli zakupu i przygotowania odpowiedniego oprogramowania, ale nawet elementarnej wiedzy czym jest KSeF – Krajowy System e-Faktur.

Make European BioTech Great Again - szanse dla biotechnologii w Europie Środkowo-Wschodniej

W obliczu zmian geopolitycznych w świecie Europa Środkowo-Wschodnia może stać się nowym centrum biotechnologicznych innowacji. Czy Polska i kraje regionu są gotowe na tę szansę? O tym będą dyskutować uczestnicy XXIII edycji CEBioForum, największego w regionie spotkania naukowców, ekspertów, przedsiębiorców i inwestorów zajmujących się biotechnologią.

REKLAMA