| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” dla najlepszych polskich firm

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” dla najlepszych polskich firm

Do 11 grudnia br. trwa nabór do III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Już po raz trzeci w tym prestiżowym konkursie jakości nagrodzone zostaną polskie firmy, które wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobędą liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.  Wyniki tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłoszone zostaną wiosną 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl.

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs i program certyfikacji przedsiębiorstw, który odbywa się cyklicznie od 2013 roku. W jego kapitule zasiadają naukowcy z najbardziej renomowanych polskich uczelni – specjaliści w dziedzinie zarządzania wiedzą, innowacyjności gospodarki, zarządzania jakością i marketingu. Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki. W Programie mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo i są odpowiedzialne społecznie.

-Szansę na uzyskanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy nowoczesne, inwestujące w kapitał ludzki, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie rynku, marka solidnego pracodawcy, wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój – mówi Grażyna Kaczmarczyk z Biura Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. –W poprzedniej edycji nasze certyfikaty trafiły do firm z całej Polski reprezentujących m.in. branże: spożywczą, meblarską, informatyczną, kolejową, szkoleniową, deweloperską i wiele innych. Warto dołączyć do grona przedsiębiorstw wyróżnionych jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości w Polsce – przekonuje Kaczmarczyk.

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl  Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

Portal Infor.pl jest patronem medialnym Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

Czytaj także

Zdjęcia

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.
Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

Samochód w firmie59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Sedlak & Sedlak

Najstarsza polska firma doradztwa HR. To zobowiązuje.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »