| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” dla najlepszych polskich firm

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” dla najlepszych polskich firm

Do 11 grudnia br. trwa nabór do III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Już po raz trzeci w tym prestiżowym konkursie jakości nagrodzone zostaną polskie firmy, które wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobędą liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.  Wyniki tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłoszone zostaną wiosną 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl.

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs i program certyfikacji przedsiębiorstw, który odbywa się cyklicznie od 2013 roku. W jego kapitule zasiadają naukowcy z najbardziej renomowanych polskich uczelni – specjaliści w dziedzinie zarządzania wiedzą, innowacyjności gospodarki, zarządzania jakością i marketingu. Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki. W Programie mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo i są odpowiedzialne społecznie.

-Szansę na uzyskanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy nowoczesne, inwestujące w kapitał ludzki, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie rynku, marka solidnego pracodawcy, wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój – mówi Grażyna Kaczmarczyk z Biura Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. –W poprzedniej edycji nasze certyfikaty trafiły do firm z całej Polski reprezentujących m.in. branże: spożywczą, meblarską, informatyczną, kolejową, szkoleniową, deweloperską i wiele innych. Warto dołączyć do grona przedsiębiorstw wyróżnionych jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości w Polsce – przekonuje Kaczmarczyk.

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl  Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

Portal Infor.pl jest patronem medialnym Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

Czytaj także

Zdjęcia

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.
Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

Odpowiedzialność członków zarządu spółek kapitałowych79.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Tomala

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »