REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” dla najlepszych polskich firm

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.
Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl. Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Do 11 grudnia br. trwa nabór do III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Już po raz trzeci w tym prestiżowym konkursie jakości nagrodzone zostaną polskie firmy, które wyróżniają się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobędą liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.  Wyniki tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłoszone zostaną wiosną 2016 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl.

REKLAMA

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs i program certyfikacji przedsiębiorstw, który odbywa się cyklicznie od 2013 roku. W jego kapitule zasiadają naukowcy z najbardziej renomowanych polskich uczelni – specjaliści w dziedzinie zarządzania wiedzą, innowacyjności gospodarki, zarządzania jakością i marketingu. Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie firm, które wyróżniają się na rynku nowoczesnym stylem zarządzania, dynamicznym rozwojem, innowacyjnością oraz inwestowaniem w kapitał ludzki. W Programie mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo i są odpowiedzialne społecznie.

-Szansę na uzyskanie certyfikatu „Przedsiębiorstwo Przyszłości” mają firmy nowoczesne, inwestujące w kapitał ludzki, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie rynku, marka solidnego pracodawcy, wiarygodność w oczach partnerów biznesowych, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój – mówi Grażyna Kaczmarczyk z Biura Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. –W poprzedniej edycji nasze certyfikaty trafiły do firm z całej Polski reprezentujących m.in. branże: spożywczą, meblarską, informatyczną, kolejową, szkoleniową, deweloperską i wiele innych. Warto dołączyć do grona przedsiębiorstw wyróżnionych jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości w Polsce – przekonuje Kaczmarczyk.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Warunkiem uczestnictwa w Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest wypełnienie i przesłanie do Organizatora zgłoszenia i ankiety certyfikacyjnej. Są one dostępne na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl  Zgłoszenia i ankiety przyjmowane będą w terminie do 11 grudnia 2015 roku.

Portal Infor.pl jest patronem medialnym Konkursu „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Lokalnych biznesów nie znajdziesz w sieci [Raport]

Tylko 25% firm lokalnych posiada strony internetowe, mimo że 68% Polaków szuka w internecie opinii o firmach przed dokonaniem zakupu. 27% użytkowników internetu regularnie czyta recenzje, a 41% robi to często. Najwięcej recenzji przeglądają mieszkańcy województw lubuskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego, a także osoby z niższym wykształceniem i dochodami.

W jaki sposób założyć spółkę z o.o. – przez S24 czy z udziałem notariusza?

Rejestracja nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać dokonana na dwa sposoby: poprzez system S24 lub przy udziale notariusza z umową w formie aktu notarialnego. W obu tych przypadkach wniosek o rejestrację spółki składany jest przez Internet, odpowiednio w S24 lub przez Portal Rejestrów Sądowych. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Można mieć własną działalność gospodarczą nie płacąc składek ZUS, jak to zrobić w 2025 roku

Wysokie koszty już na wstępie, zanim jeszcze zarobi się pierwsze pieniądze, to główny hamulec przed założeniem własnej firmy. Daninę dla ZUS trzeba płacić, niezależnie od tego czy z działalności gospodarczej jest zysk czy straty. Ale nie wszyscy wiedzą, że można prowadzić własny biznes nie płacąc do ZUS nawet złotówki. Warto więc zacząć, choćby na próbę. To łatwe i nic nie kosztuje.

Jak zamknąć rok w spółce z o.o.?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po zakończeniu każdego roku obrotowego powinna – co do zasady – sporządzić sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności (jeśli nie jest zwolniona z obowiązku jego sporządzenia), przeprowadzić zwyczajne zgromadzenie wspólników, a także złożyć odpowiednie dokumenty do KRS.

REKLAMA

Webinar. ESG compliance. Jak wdrożyć w Twojej firmie?

Webinar adresowany jest do przedsiębiorców, członków kadry zarządzającej, specjalistów ds. compliance, audytorów wewnętrznych oraz osób odpowiedzialnych za wdrażanie strategii ESG w organizacji.

Będzie trudniej i drożej. Obostrzenia w Wielkiej Brytanii

Brytyjskie plany budżetowe na kolejne lata przynoszą zmiany również dla branży transportowej. Wzrosną opłaty dla posiadaczy pojazdów ciężarowych poruszających się po kraju, a także obostrzenia dotyczące możliwości wjazdu do Wielkiej Brytanii dla kierowców pochodzących z Polski.

Family Business Future Summit 2025

W dniach 24-25 kwietnia Olsztyn stanie się centrum spotkań przedsiębiorców, liderów oraz wizjonerów, którzy na co dzień rozwijają firmy rodzinne w Polsce. Obędzie się w nim druga edycja Family Business Future Summit - wyjątkowe wydarzenie poświęconym firmom rodzinnym. W tym roku rozbudowana została formuła konferencji! Przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję do inspirujących rozmów z ekspertami rynkowymi oraz przedstawicielami największych polskich biznesów rodzinnych.

Jerzy Owsiak: Biurokracja i brak zaufania to największe problemy biznesu. "Nie przeszkadzajcie, a będzie wszystko OK"

Jerzy Owsiak otrzymał nagrodę od przedsiębiorców. Jego zdaniem polskie firmy potrzebują, aby państwo im nie przeszkadzało w prowadzeniu biznesu. Ważne jest też zaufanie i ograniczenie biurokracji.

REKLAMA

Biotechnologia a długowieczność - jubileuszowa konferencja CEBioForum 2025

Wykorzystanie rewolucji w biotechnologii w zapewnieniu długowieczności, miejsce europejskich firm biotechnologicznych w świecie, czy znaczenie branży we współczesnej gospodarce – to główne tematy XXIII CEBioForum, z udziałem prawie 100 najbardziej innowacyjnych firm biotechnologicznych z całego świata. Wydarzenie obchodzi w tym roku swój jubileusz, odbywa się już od 25 lat.

Darmowy e-book "Być kobietą w biznesie"

Marzec jest miesiącem Kobiet i specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy e-book

REKLAMA