REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Apple w biznesie: szeroki wachlarz korzyści dla firm

Subskrybuj nas na Youtube
  • Artykuł partnerski
fot. materiały prasowe

REKLAMA

REKLAMA

Efektywność, produktywność, satysfakcja, wzrost zaangażowania pracowników i bezpieczeństwo danych. Lista korzyści z użytkowania smartfonów oraz komputerów Apple jest długa, bo poza wysoką wydajnością cechuje je intuicyjność oraz łatwość obsługi. Dodatkowo kupujący je użytkownicy biznesowi mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty iSpot.

Urządzeniami Apple zarządza się w biznesie innowacyjnie, ekonomicznie, bezpiecznie i świadomie.

REKLAMA

Idealne dla biznesu

Niespełna rok temu amerykański gigant zaprezentował nowe MacBooki Pro z procesorami M1 Pro lub M1 Max, które stanowiły rozbudowaną wersję układu M1. Tym samym ugruntował swoją pozycję jako niekwestionowany lider wydajności dotąd spotykanej wyłącznie w stacjonarnych stacjach roboczych dla grafików.

REKLAMA

Najnowsze procesory od Apple zapewniają dużą produktywność przy jednocześnie niskim poborze energii. W efekcie korzystanie z Internetu, zaawansowany montaż filmów, obróbka grafiki czy też kompilacja wielu zaawansowanych aplikacji jednocześnie jest możliwa, przy znacznie mniejszym zużyciu energii niż w przypadku sprzętu z innym procesorem. Odzwierciedla to rekordowy czas pracy baterii na jednym ładowaniu. MacBook Pro M1 pozwala bowiem na 20-godzinną aktywność bez konieczności podłączenia sprzętu do źródła zasilania.

Zaletą MacBooków jest również precyzja w wykończeniu oraz design przekładający się na komfort pracy i łatwość obsługi. Wysokiej jakości monitory pozwalają na wiele, a na klawiaturze z rozszerzonym zestawem klawiszy, w tym przeznaczonych do szybkiego przewijania dokumentów oraz Touch ID pisze się wyjątkowo wygodnie i precyzyjnie. Dodatkowo, system operacyjny macOS zapewnia stabilny i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Poza pracowniczym laptopem o dużej wydajności coraz większą rolę zaczynają odgrywać w firmach inne urządzenia mobilne, takie jak tablety czy smartwatche, które usprawniają codzienną pracę i wzajemnie dobrze się uzupełniają, tworząc spójny układ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

REKLAMA

W wielu sytuacjach zawodowych lepiej od komputera sprawdzi się funkcjonalny tablet czy smartfon. Apple wciąż rozwija kompatybilny system współpracy różnych urządzeń marki. Smartfony, tablety i komputery firmy mogą dzielić się plikami między urządzeniami i czerpać z tych samych zasobów, umieszczonych w chmurze. To m.in. za sprawą funkcji AirDrop, dzięki której wymiana nawet dużych plików jest szybka, a całość niezwykle intuicyjna w obsłudze. Co więcej, iCloud umożliwia użytkownikom możliwość edycji plików między urządzeniami. Oznacza to, że z dużą łatwością możemy dokończyć pracę rozpoczętą na MacBooku, używając tableta czy smartfona.

Urządzenia Apple świetnie odpowiadają więc na potrzeby biznesu, gdzie szybkość działania jest kluczowa. Zdjęcie, które zrobiliśmy iPhone’m od razu może trafić na ekran MacBooka lub iPada. Tablet od Apple może posłużyć nam także jako drugi ekran MacBooka, a każde powiadomienie ze skrzynki mailowej możemy odbierać również na Apple Watchu, w trakcie np. ważnego spotkania. Z kolei mając pod ręką MacBooka, z jego pomocą możemy również odebrać połączenie lub sms-a, którego dostaliśmy na iPhone’a.

Ponadto, smartfony, tablety i komputery Apple są również kompatybilne z aplikacjami od Google i Microsofta. W AppStore znajdziemy narzędzia do pracy biurowej w pełni dostosowane do interfejsu Apple.

Wyjątkowa oferta iLove Biznes w iSpot

Marka iSpot przygotowała specjalną ofertę, która pozwala firmom z łatwością wejść w świat urządzeń Apple. Pakiet iLove Biznes to autorski program wdrożenia przy całkowitym wsparciu technicznym iSpot, z którego może skorzystać każdy klient biznesowy przy zakupach minimum trzech urządzeń Apple lub za więcej niż 8 tys. zł netto.

Skorzystanie z pakietu i wsparcia iSpot usprawnia procesy i obniża koszty takiej operacji. Dzięki temu szybko i sprawnie można wyposażyć zespół w niezbędne narzędzia o dużej wydajności, które przełożą się na zwiększoną produktywność.

Marka iSpot gwarantuje również zapewnienie dedykowanego opiekuna, który pomoże w wyborze optymalnej oferty i krok po kroku przeprowadzi przez procedurę leasingową. Dodatkowo, iLove Biznes to także wsparcie uruchomienia sprzętu w firmie i przejęcie kwestii migracji danych czy pełnej konfiguracji urządzeń. Udział w iLove Biznes uprawnia także do 20 proc. zniżki na pakiet warsztatów szkoleniowych, podczas których pracownicy zaczynający korzystać z MacBooków, iPadów czy iPhone’ów poznają moc możliwości ich systemów operacyjnych. Eksperci dzielą się również przydatnymi wskazówkami dotyczącymi codziennego użytkowania nowych urządzeń.

Klienci biznesowi otrzymują pełne wsparcie także w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Kurier może odebrać sprzęt z niemal dowolnego miejsca w Polsce i przekazać go do autoryzowanego serwisu.

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Artykuł partnerski

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Firma za granicą jako narzędzie legalnej optymalizacji podatkowej. Fakty i mity

W dzisiejszych czasach, gdy przedsiębiorcy coraz częściej stają przed koniecznością konkurowania na globalnym rynku, pojęcie optymalizacji podatkowej staje się jednym z kluczowych elementów strategii biznesowej. Wiele osób kojarzy jednak przenoszenie firmy za granicę głównie z próbą unikania podatków lub wręcz z działaniami nielegalnymi. Tymczasem, właściwie zaplanowana firma za granicą może być w pełni legalnym i etycznym narzędziem zarządzania obciążeniami fiskalnymi. W tym artykule obalimy popularne mity, przedstawimy fakty, wyjaśnimy, które rozwiązania są legalne, a które mogą być uznane za agresywną optymalizację. Odpowiemy też na kluczowe pytanie: czy polski przedsiębiorca faktycznie zyskuje, przenosząc działalność poza Polskę?

5 sprawdzonych metod pozyskiwania klientów B2B, które działają w 2025 roku

Pozyskiwanie klientów biznesowych w 2025 roku wymaga elastyczności, innowacyjności i umiejętnego łączenia tradycyjnych oraz nowoczesnych metod sprzedaży. Zmieniające się preferencje klientów, rozwój technologii i rosnące znaczenie relacji międzyludzkich sprawiają, że firmy muszą dostosować swoje strategie, aby skutecznie docierać do nowych odbiorców. Dobry prawnik zadba o zgodność strategii z przepisami prawa oraz zapewni ochronę interesów firmy. Oto pięć sprawdzonych metod, które pomogą w pozyskiwaniu klientów w obecnym roku.

Family Business Future Summit - podsumowanie po konferencji

Pod koniec kwietnia niniejszego roku, odbyła się druga edycja wydarzenia Family Business Future Summit, które dedykowane jest przedsiębiorczości rodzinnej. Stolica Warmii i Mazur przez dwa dni gościła firmy rodzinne z całej Polski, aby esencjonalnie, inspirująco i innowacyjne opowiadać i rozmawiać o sukcesach oraz wyzwaniach stojących przed pionierami polskiej przedsiębiorczości.

Fundacja rodzinna po dwóch latach – jak zmienia się myślenie o sukcesji?

Jeszcze kilka lat temu o sukcesji w firmach mówiło się niewiele. Przedsiębiorcy odsuwali tę kwestię na później, często z uwagi na brak gotowości, aby się z nią zmierzyć. Mówienie o śmierci właściciela, przekazaniu firmy i zabezpieczeniu rodziny wciąż należało do tematów „na później”.

REKLAMA

Potencjał 33 GW z wiatraków na polskim morzu. To 57% zapotrzebowania kraju na energię. Co dalej z farmami wiatrowymi w 2026 i 2027 r.

Polski potencjał na wytwarzanie energii elektrycznej z wiatraków na morzu (offshore) wynosi 33 GW. To aż 57% rocznego zapotrzebowania kraju na energię. W 2026 i 2027 r. powstaną nowe farmy wiatrowe Baltic Power i Baltica 2. Jak zmieniają się przepisy? Co dalej?

Jak zwiększyć rentowność biura rachunkowego bez dodatkowych wydatków?

Branża księgowa to jedna z dziedzin, w których wynagrodzenie za świadczone usługi często jest mocno niedoszacowane, mimo tego, że błędy w księgowości mogą skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami dla przedsiębiorców. W związku z tak doniosłą rolą biur rachunkowych powinny one dbać o poziom rentowności, który pozwoli właścicielom skupić się na podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz większego spokoju, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na dobrostan właścicieli biur oraz ich pracowników.

Samozatrudnieni i małe firmy w odwrocie? wzrasta liczba likwidowanych i zawieszanych działalności gospodarczych, co się dzieje

Według znawców tematu, czynniki decydujące ostatnio o likwidacji takich firm nie różnią się od tych sprzed roku. Znaczenie mają m.in. koszty prowadzenia biznesu, w tym składki zusowskie, a także oczekiwania finansowe pracowników.

Szybki wzrost e-commerce mocno zależny od rozwoju nowych technologii: co pozwoli na zwiększenie zainteresowania zakupami online ze strony klientów

E-commerce czyli zakupy internetowe przestają być jedynie wygodną alternatywą dla handlu tradycyjnego – stają się doświadczeniem, którego jakość wyznaczają nie tylko oferta i cena, lecz także szybkość, elastyczność i przewidywalność dostawy oraz prostota ewentualnego zwrotu.

REKLAMA

Przedsiębiorczość w Polsce ma się dobrze, mikroprzedsiębiorstwa minimalizując ryzyko działalności gospodarczej coraz częściej zaczynają od franczyzy

Najliczniejszą grupę firm zarejestrowanych w Polsce stanowią mikroprzedsiębiorstwa, a wśród nich ponad 87 tys. to podmioty działające w modelu franczyzowym. Jak zwracają uwagę ekonomiści ze Szkoły Głównej Handlowej, Polska jest liderem franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rewolucyjne zmiany w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów

Ministerstwo Finansów opublikowało projekt nowego rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR), co oznacza, że już od 1 stycznia 2026 r. zmieni się sposób ich prowadzenia.

REKLAMA