W kalendarzu gwiazd na poszczególnych planszach pozowały znane osobowości w duetach z kobietami biznesu: Ewa Błaszczyk i Katarzyna Trawińska, Anna Samusionek i Katarzyna Cebulska-Bajera, Helena Norowicz i Patrycja Cierocka -Szumichora, Anna Guzik i Monika Hołymczuk, Kasia Moś i Violetta Nowak, Daria Ładocha i Dominika Flaczyk, Agnieszka Kaczorowska i dr Justyna Bukowska-Kania, Mariola Bojarska-Ferenc i Marta Bocheńska-Pachuta, Beata Pawlikowska i Magdalena Pasik-Zagalska, Anna Seniuk i Katarzyna Kolmetz, Katarzyna Cichopek i Beata Leszczyńska, Ewa Kasprzyk i Dominika Maciołek, Kasia Sokołowska i Monika Głogowska, Dorota Gardias i Monika Duda.
reklama
reklama
W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik 26 000 zł.
Gościem honorowym wydarzenia była Marianna Janczarska – córka Pani Ewa Błaszczyk.
Klinika BUDZIK założona przez Panią Ewę Błaszczyk rozpoczęła działalność w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka i od początku jej istnienia udało się wybudzić 51 dzieci ze śpiączki.
W dniu 21 grudnia 2016r. odbyło się uroczyste oddanie budynku Kliniki „Budzik” dla osób dorosłych w śpiączce, na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, w której również zostali już wybudzeni pierwsi pacjenci.
Obecnie Fundacja Pani Ewy Błaszczyk skupia się na pracach związanych z poszukiwaniem najnowszych światowych metod wybudzania pacjentów ze śpiączki oraz pozyskaniem środków i wybudowaniem kliniki „Budzik” dla dorosłych przy szpitalu Bródnowskim, w Warszawie.
Goście zaproszeni na uroczystą galę zostali powitani przez Agnieszkę Kaczorowską, która fenomenalnie poprowadziła wieczór galowy.
Licytację obrazów z pasją i zaangażowaniem poprowadził aktor Paweł Burczyk.
Podczas gali można było usłyszeć przepiękne utwory w wykonaniu wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju skrzypaczki Ilony Perz-Golka.
Uczestnicy gali mogli obejrzeć wspaniałe pokazy mody: Sylwii Kopczyńskiej, Ewy Stepaniuk, BAD ICON.
O fryzury modelek zadbał stylista gwiazd Łukasz Kowalski z Apogeum Studio a makijaż wykonała Urszula Olko z perfumerii Mon Credo.
Modelki prezentowały na sobie biżuterię Frey Wille oraz obuwie Högl.
Fotoobrazy z poszczególnych plansz kalendarza na licytację przygotowała firma REDRO. Firma BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP zadbała o profesjonalną scenę, efekty świetlne oraz nagłośnienie z kolei Kwiaciarnia Mokotowska 61 Pani Iwony Hys-Malinowskiej zapewniała unikatową oprawę florystyczną.