REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja Biznes Trendy 2017

Subskrybuj nas na Youtube
Konferencja Biznes Trendy 2017
Konferencja Biznes Trendy 2017

REKLAMA

REKLAMA

17 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczym BCTW w Bydgoszczy odbędzie się konferencja Biznes Trendy 2017. Patronat nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

BIZNES TRENDY 2017

Informacje podstawowe:

REKLAMA

Kategoria: konferencja

Termin: 17 listopada 2017, godz.10.00 – 16.00.

Miejsce: Bydgoszcz, Centrum Wystawiennicze BCTW

Uczestnicy: przedsiębiorcy i managerowie z regionu kujawsko-pomorskiego

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Patronat: Pracodawcy Pomorza i Kujaw, portal Infor.pl

Organizator: TANDEM Agencja Marketingowa Sp. z o.o.

WWW: biznestrendy2017.pl

Co czeka Twój biznes?

REKLAMA

Biznes Trendy 2017 to konferencja, której celem jest prezentacja najciekawszych trendów biznesowych oraz marketingowych ostatnich lat. Zostaną one zaprezentowane przez specjalistów, praktyków oraz naukowców działających zarówno globalnie, jak i lokalnie. Ideą wydarzenia jest identyfikacja innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz przedstawienie możliwości ich wdrażania w skali mikro i makro.

Podczas licznych wystąpień poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak: zarządzanie zmianą, wyzwania organizacyjne, nowoczesne narzędzia promocyjne, wizerunek biznesowy, a także wartościowe relacje.

„Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość poznać tajniki sukcesów liderów rynku, którzy nie tylko podążają za trendami, ale są również ich kreatorem. Będzie to doskonała okazja by wzbogacić swoja wiedzę oraz nawiązać cenne kontakty w środowisku biznesowym, które w przyszłości mogą zaowocować pomyślną współpracą” - zapowiada Małgorzata Pelc, Prezes firmy TANDEM, pomysłodawcy i organizatora wydarzenia.

Przedstawiciele takich firm jak iQor czy ATOS, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, które przyczyniły się do sukcesu tych przedsiębiorstw. Konferencja będzie podzielona na część wykładową oraz panele tematyczne i dyskusje. Szczegóły znajdą Państwo w programie.

Goście specjalni:

  • prof. Witold Orłowski, ekonomista i publicysta, główny doradca ekonomiczny PwC Polska,
  • Andrzej Jacaszek, wydawca Harvard Business Review Polska, wiceprezes ICAN Institute
  • Anna Urbańska, Master Trener Structogram, neurocoach, autorka książek
  • prowadzenie: Paulina Chylewska

Sprawdź szczegółowy program i zarejestruj się na biznestrendy2017.pl

Rejestracja: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/bydgoszcz/biznes-trendy-2017-172157/

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Firma w Anglii w 2025 roku – czy to się nadal opłaca?

Rok 2025 to czas ogromnych wyzwań dla przedsiębiorców z Polski. Zmiany legislacyjne, niepewne otoczenie podatkowe, rosnąca liczba kontroli oraz nieprzewidywalność polityczna sprawiają, że coraz więcej firm poszukuje bezpiecznych alternatyw dla prowadzenia działalności. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków pozostaje Wielka Brytania. Mimo Brexitu, inflacji i globalnych zmian gospodarczych, firma w Anglii to nadal bardzo atrakcyjna opcja dla polskich przedsiębiorców.

Windykacja należności krok po kroku [3 etapy]

Niezapłacone faktury to codzienność, z jaką muszą się mierzyć w swej działalności przedsiębiorcy. Postępowanie windykacyjne obejmuje szereg działań mających na celu ich odzyskanie. Kluczową rolę odgrywa w nim czas. Sprawne rozpoczęcie czynności windykacyjnych zwiększa szanse na skuteczne odzyskanie należności. Windykację możemy podzielić na trzy etapy: przedsądowy, sądowy i egzekucyjny.

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej. 20 maja 2025 r. mija ważny termin dla przedsiębiorców

20 maja 2025 r. mija ważny termin dla przedsiębiorców. Chodzi o rozliczenie składki zdrowotnej. Kto musi złożyć dokumenty dotyczące rocznego rozliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne za 2024 r.? Co w przypadku nadpłaty składki zdrowotnej?

Klienci nie płacą za komórki i Internet, operatorzy telekomunikacyjni sami popadają w długi

Na koniec marca w rejestrze widniało niemal 300 tys. osób i firm z przeterminowanymi zobowiązaniami wynikającymi z umów telekomunikacyjnych - zapłata za komórki i Internet. Łączna wartość tych zaległości przekroczyła 1,4 mld zł. Największe obciążenia koncentrują się w stolicy – mieszkańcy Warszawy zalegają z płatnościami na blisko 130 mln zł, w czołówce jest też Kraków, Poznań i Łódź.

REKLAMA

Leasing: szykowana jest zmiana przepisów, która dodatkowo ułatwi korzystanie z tej formy finansowania

Branża leasingowa znajduje się obecnie w przededniu zmian legislacyjnych, które jeszcze bardziej ułatwią zawieranie umów. Dziś, by umowa leasingu była ważna, wymagana jest forma pisemna, a więc klient musi złożyć kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpisać dokument fizycznie. To jednak już niebawem może się zmienić.

Spółka cywilna – kto jest odpowiedzialny za zobowiązania, kogo pozwać?

Spółka cywilna jest stosunkowo często spotykaną w praktyce formą prowadzenia działalności gospodarczej. Warto wiedzieć, że taka spółka nie ma osobowości prawnej i tak naprawdę nie jest generalnie żadnym samodzielnym podmiotem prawa. Jedynie niektóre ustawy (np. ustawy podatkowe) nadają spółce cywilnej przymiot podmiotu praw i obowiązków. W jaki sposób można pozwać kontrahenta, który prowadzi działalność w formie spółki cywilnej?

Polskie sklepy internetowe nie wykorzystują możliwości sprzedaży produktów w innych krajach - do zyskania jest wiele

43% sklepów internetowych nie prowadzi sprzedaży zagranicznej, a 40% posiada wyłącznie polską wersję językową. Tracą przez to ogromną możliwość rozwoju, bo w przypadku firm e-handlowych stawiających na globalizację z obrotów poza krajem zyskuje się średnio o 25% wyższe przychody.

Tego zawodu nie zastąpi AI. A które czeka zagłada? Ekspert: Programiści są pierwsi w kolejce

Sztuczna inteligencja na rynku pracy to temat, który budzi coraz większe emocje. W dobie dynamicznego rozwoju technologii jedno jest pewne – wiele profesji czeka poważna transformacja, a niektóre wręcz znikną. Ale są też takie zawody, których AI nie zastąpi – i to raczej nigdy. Jakie branże są najbardziej zagrożone? A gdzie ludzka praca pozostanie niezastąpiona? O tym mówi Jan Oleszczuk - Zygmuntowski z Polskiej Sieci Ekonomii.

REKLAMA

Branża handlowa traci coraz więcej na kradzieżach w sklepach. Jak handlowcy rozwiązują ten problem

Zmorą branży handlowej wciąż są kradzieże sklepowe. Nasiliły się one w okresie wysokiej inflacji, ale teraz nie słabną w oczekiwanym tempie. Kradzieży z powodów ekonomicznych jest mniej, natomiast rozzuchwalili się złodzieje kradnący dla zysku.

Nadchodzi czas pożegnań z papierowymi fakturami. Wszystko co trzeba wiedzieć o e-fakturowaniu i KSeF

Krajowy System eFaktur powstał by ułatwić życie przedsiębiorcom, ale jest też nowym obowiązkiem, którego przestrzeganie narzuca prawo. Firmy, które nie będą przestrzegać jego zasad, muszą liczyć się z dotkliwymi karami, wynoszącymi nawet 100% kwoty podatku z faktury wystawionej poza KSeF.

REKLAMA