| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Profesjonalny HR Biznes Partner – praktyczne aspekty umacniania pozycji HR’owca w organizacji

Profesjonalny HR Biznes Partner – praktyczne aspekty umacniania pozycji HR’owca w organizacji

W dniach 13-14 września 2016 roku w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w Warszawie odbędzie się szkolenie „Profesjonalny HR Biznes Partner – praktyczne aspekty umacniania pozycji HR’owca w organizacji”. Organizatorem szkolenia jest firma MM Conferences S.A. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Do obowiązków pracowników działów HR coraz częściej należy nie tylko wykonywanie zadań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, ale także czynny udział w tworzeniu i realizowaniu biznesowej strategii przedsiębiorstwa. Na ich barkach spoczywa również obowiązek podejmowania wielu strategicznych działań, które stanowią fundament w dążeniu do bycia efektywnym partnerem biznesowym.

Zapraszamy na szkolenie „Profesjonalny HR Biznes Partner – praktyczne aspekty umacniania pozycji HR’owca w organizacji”, które przygotowaliśmy z myślą o pracownikach działów HR stawiających na co dzień czoła nowym zadaniom i wyzwaniom zlecanym przez kadrę kierowniczą. Nasz Ekspert wyposaży Cię w najważniejszą wiedzę z zakresu budowania wizerunku HR Biznes Partnera. Weź udział w szkoleniu i podnieś poziom swoich kompetencji.

Szkolenie odbędzie się 13-14 września 2016 roku w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w Warszawie.

Szczegółowy program >>

Główne zagadnienia:

- Dopasowanie roli HR Business Partnera do strategii i potrzeb biznesowych organizacji
- Korzyści dla firmy z realizacji roli HR Business Partnera
- Najważniejsze narzędzia w pracy HR Business Partnera
- Tworzenie PRK na bazie podanych informacji
- Adaptacja nowych pracowników
- Programy talent management

Trener:

Anna Fabiszak-Muzyka - ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji. Jest ekspertem w zakresie projektowania i monitorowania systemów ocen pracowniczych, motywacji i rozwoju, systemów on boarding w organizacjach. Pracowała dla firm: PZU S.A., PKP PLK S.A., real;, KOLPORTER, Akzo Nobel Sp. z o.o. Poczta Polska S.A. i innych.

Kontakt:

Malwina Hajdacka
T: 22 379 29 40
e-mail: m.hajdacka@mmcpolska.pl

Katarzyna Kasjaniuk
T: 22 379 29 22
e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Chajec, Don-Siemion & Żyto Kancelaria Prawna

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto jest zespołem wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin prawa i biznesu, charakteryzujących się praktycznym, pro-biznesowym podejściem i umiejętnością sprawnego działania, współpracujących ze sobą w biurach w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »