REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca

Subskrybuj nas na Youtube
Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca/ fotolia
Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca/ fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym”, które odbędzie się 29 czerwca 2016 roku o godz. 10.00. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl.

Prowadzenie inwestycji budowlanej jest bezspornie przedsięwzięciem skomplikowanym.

REKLAMA

Setki umów, które wiążą strony zlecające i realizujące prace, kontrola zakresu, kontrola stanu zaawansowania a w szczególności kontrola wskaźników zaawansowania kosztowego i czasowego projektu oraz sygnalizowanie potencjalnych zagrożeń wynikających z ich wartości. Precyzyjna kontrola kosztów w układzie WBS i CBS oparta na aktualnych danych. Prognozowanie, budżetowanie i aktualizacja budżetu w oparciu o zmieniające się uwarunkowania. To jedynie kilka z szeregu zagadnień, które nurtują zarówno inwestorów jak i wykonawców.

Wsparcie planowania i kontroli realizacji inwestycji budowlanych zintegrowanym systemem informatycznym jest bez wątpienia konieczne. Ważne jest również, w jakim zakresie ta działalność może być wspierana?

Czy prowadząc działalność budowlaną zastanawiali się Państwo:

  • Jak zaewidencjonować i administrować w systemie informatycznym kontrakt z klientem opisujący zakres zgodnie z zawartą umową.
  • Jak administrować setkami kontraktów z podwykonawcami i rozliczać je precyzyjnie? Mieć dostęp do aktualnego stanu prac potwierdzonego protokołami, do których jest możliwy natychmiastowy wgląd.
  • Jak zaewidencjonować i zarządzać projektem budowlanym w systemie klasy ERP?
  • Jak umożliwić pracownikowi będącemu na budowie korzystanie z systemu informatycznego zainstalowanego w siedzibie firmy?
  • Jak precyzyjnie kontrolować przepływ materiałów i usług w ramach inwestycji?
  • Jak skrócić czas konieczny do pozyskania specjalistycznych informacji w terenie, w miejscu realizacji projektu?

Jeśli są Państwo zainteresowani znalezieniem odpowiedzi na te i podobne zagadnienia, to zapraszamy na webinarium, podczas którego zostanie zaprezentowane nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie informatyczne wspierające kierowanie przedsięwzięciami budowlanymi oferowane przez firmę IFS.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zarejestruj się już dziś:

http://decyzje-it.pl/webinaria/efektywne-zarzadzanie-projektami-konstrukcyjno-budowlanymi-wspierane-systemem-informatycznym/564/

Webinarium skierowane jest do firm inżynierskich zajmujących się wykonaniem dróg, mostów szlaków kolejowych i pokrewnych branżowo inwestycji. W szczególności zachęcamy do udziału przedstawicieli firm, które pełnią rolę:

  • Inwestorów
  • Głównych Wykonawców
  • Podwykonawców
  • Zapraszamy do udziału osoby zajmujące się:
  • Zarządzaniem i kontrolą inwestycji
  • kierowaniem projektami i podprojektami
  • kierowaniem współpracą z poddostawcami
  • zarządzaniem zasobami w terenie
  • Zapraszamy również Dyrektorów/Kierowników Działów IT

oraz wszystkich zainteresowanych

Agenda

  • Wprowadzenie
  • Informacje ogólne o rozwiązaniu IFS wspierającym zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi
     - typowe zagadnienia
  • Przykład planowania i realizacji projektu budowy drogi przez Głównego Wykonawcę
  • Rozwiązanie referencyjne
  • Podsumowanie, czas na pytania

Prelegent

Marek Cichosz, Senior Business Consultant w IFS Poland
Marek Cichosz jest związany z firmą IFS od ponad 17 lat. Współpracę z firmą IFS rozpoczął na stanowisku Kierownika Projektów, uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących obszary zarządzania serwisem, utrzymania ruchu, zarządzania projektami, logistyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Od roku 2008 pracuje na stanowisku Senior Business Consultant i jest odpowiedzialny za opracowywanie i prezentowanie zintegrowanych rozwiązań oferowanych klientom IFS.
Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Podyplomowe Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Organizatorzy:

IFS, decyzjeIT.pl

Udział w webinarium jest bezpłatny!

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Tego zawodu nie zastąpi AI. A które czeka zagłada? Ekspert: Programiści są pierwsi w kolejce

Sztuczna inteligencja na rynku pracy to temat, który budzi coraz większe emocje. W dobie dynamicznego rozwoju technologii jedno jest pewne – wiele profesji czeka poważna transformacja, a niektóre wręcz znikną. Ale są też takie zawody, których AI nie zastąpi – i to raczej nigdy. Jakie branże są najbardziej zagrożone? A gdzie ludzka praca pozostanie niezastąpiona? O tym mówi Jan Oleszczuk - Zygmuntowski z Polskiej Sieci Ekonomii.

Branża handlowa traci coraz więcej na kradzieżach w sklepach. Jak handlowcy rozwiązują ten problem

Zmorą branży handlowej wciąż są kradzieże sklepowe. Nasiliły się one w okresie wysokiej inflacji, ale teraz nie słabną w oczekiwanym tempie. Kradzieży z powodów ekonomicznych jest mniej, natomiast rozzuchwalili się złodzieje kradnący dla zysku.

Nadchodzi czas pożegnań z papierowymi fakturami. Wszystko co trzeba wiedzieć o e-fakturowaniu i KSeF

Krajowy System eFaktur powstał by ułatwić życie przedsiębiorcom, ale jest też nowym obowiązkiem, którego przestrzeganie narzuca prawo. Firmy, które nie będą przestrzegać jego zasad, muszą liczyć się z dotkliwymi karami, wynoszącymi nawet 100% kwoty podatku z faktury wystawionej poza KSeF.

Dlaczego rezygnują z założenia własnej firmy: kobiety mają inny powód niż mężczyźni

Aż 47 proc. ankietowanych Polaków nie chciałoby prowadzić własnej firmy – wskazują dane z raportu „Polki i przedsiębiorczość 2024: Bariery w zakładaniu firmy”. Kobiety przed założeniem własnej firmy powstrzymuje sytuacja rodzinna, a mężczyzn – stan zdrowia. Nowe dane.

REKLAMA

Branża meblarska mocno traci przez zagraniczną konkurencję, końca kłopotów nie widać

Wysokie koszty produkcji, spadający popyt i silna konkurencja z Azji osłabiają pozycję polskiej branży meblarskiej. Długi sektora, notowane w Krajowym Rejestrze Długów, sięgają już prawie 130 mln zł – coraz więcej przedsiębiorstw musi wybierać między utrzymaniem płynności a spłatą zobowiązań.

Prezydent zawetował. Przedsiębiorcy będą dalej płacić wysoką składkę zdrowotną a może rząd podejmie drugą próbę zmiany

Prezydent zawetował ustawę obniżającą składki zdrowotne dla przedsiębiorców. Rząd jednak nie ustępuje i podejmie kolejną próbę, powtarzając rozwiązania przyjęte w ustawie dokładnie w takiej samej treści. Jaka więc ma być składka zdrowotna gdy uda się przeprowadzić zmiany.

Rolnicy wierzą w dobrą koniunkturę - po dłuższej przerwie znów inwestują w maszyny rolnicze

W I kwartale 2025 roku rolnictwo było branżą z największym udziałem w finansowaniu maszyn i urządzeń przez firmy leasingowe – 28%, wynika z danych Związku Polskiego Leasingu. Rolnicy wracają do inwestowania wierząc w poprawę koniunktury w branży.

Mała firma, duże ryzyko. Dlaczego system ochrony to dziś inwestycja, nie koszt [WYWIAD]

Choć wielu właścicieli małych firm wciąż traktuje ochronę jako zbędny wydatek, rosnąca liczba incydentów – zarówno fizycznych, jak i cyfrowych – pokazuje, że to podejście bywa kosztowne. Dziś zagrożeniem może być nie tylko włamanie, ale też wyciek danych czy przestój operacyjny. W rozmowie z Adamem Śliwińskim, wiceprezesem Seris Konsalnet Security, sprawdzamy, jak MŚP mogą skutecznie zadbać o swoje bezpieczeństwo – bez milionowych budżetów, za to z myśleniem przyszłościowym.

REKLAMA

Polskie firmy chcą eksportować do USA, co z cłami

Polska gospodarka łapie drugi oddech czy walczy o utrzymanie na powierzchni? Jaka będzie przyszłość eksportu do USA? Eksperci podsumowali pierwszy kwartał 2025. Analizie poddany został nie tylko eksport polskich firm, ale i ogólny bilans handlu zagranicznego.

Teraz płatności odroczone także przy zakupach dla firmy

Polskie firmy uzyskują dostęp do płatności odroczonych oraz ratalnych w standardzie zbliżonym do tego oferowanego konsumentom. To duże ułatwienie, z którego skorzystają w pierwszej kolejności małe i średnie firmy.

REKLAMA