REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca

Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca/ fotolia
Szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym” – 29 czerwca/ fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line „Efektywne zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi wspierane systemem informatycznym”, które odbędzie się 29 czerwca 2016 roku o godz. 10.00. Patronat medialny nad szkoleniem objął portal Infor.pl.

Prowadzenie inwestycji budowlanej jest bezspornie przedsięwzięciem skomplikowanym.

REKLAMA

Setki umów, które wiążą strony zlecające i realizujące prace, kontrola zakresu, kontrola stanu zaawansowania a w szczególności kontrola wskaźników zaawansowania kosztowego i czasowego projektu oraz sygnalizowanie potencjalnych zagrożeń wynikających z ich wartości. Precyzyjna kontrola kosztów w układzie WBS i CBS oparta na aktualnych danych. Prognozowanie, budżetowanie i aktualizacja budżetu w oparciu o zmieniające się uwarunkowania. To jedynie kilka z szeregu zagadnień, które nurtują zarówno inwestorów jak i wykonawców.

Wsparcie planowania i kontroli realizacji inwestycji budowlanych zintegrowanym systemem informatycznym jest bez wątpienia konieczne. Ważne jest również, w jakim zakresie ta działalność może być wspierana?

Czy prowadząc działalność budowlaną zastanawiali się Państwo:

 • Jak zaewidencjonować i administrować w systemie informatycznym kontrakt z klientem opisujący zakres zgodnie z zawartą umową.
 • Jak administrować setkami kontraktów z podwykonawcami i rozliczać je precyzyjnie? Mieć dostęp do aktualnego stanu prac potwierdzonego protokołami, do których jest możliwy natychmiastowy wgląd.
 • Jak zaewidencjonować i zarządzać projektem budowlanym w systemie klasy ERP?
 • Jak umożliwić pracownikowi będącemu na budowie korzystanie z systemu informatycznego zainstalowanego w siedzibie firmy?
 • Jak precyzyjnie kontrolować przepływ materiałów i usług w ramach inwestycji?
 • Jak skrócić czas konieczny do pozyskania specjalistycznych informacji w terenie, w miejscu realizacji projektu?

Jeśli są Państwo zainteresowani znalezieniem odpowiedzi na te i podobne zagadnienia, to zapraszamy na webinarium, podczas którego zostanie zaprezentowane nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie informatyczne wspierające kierowanie przedsięwzięciami budowlanymi oferowane przez firmę IFS.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zarejestruj się już dziś:

http://decyzje-it.pl/webinaria/efektywne-zarzadzanie-projektami-konstrukcyjno-budowlanymi-wspierane-systemem-informatycznym/564/

Webinarium skierowane jest do firm inżynierskich zajmujących się wykonaniem dróg, mostów szlaków kolejowych i pokrewnych branżowo inwestycji. W szczególności zachęcamy do udziału przedstawicieli firm, które pełnią rolę:

 • Inwestorów
 • Głównych Wykonawców
 • Podwykonawców
 • Zapraszamy do udziału osoby zajmujące się:
 • Zarządzaniem i kontrolą inwestycji
 • kierowaniem projektami i podprojektami
 • kierowaniem współpracą z poddostawcami
 • zarządzaniem zasobami w terenie
 • Zapraszamy również Dyrektorów/Kierowników Działów IT

oraz wszystkich zainteresowanych

Agenda

 • Wprowadzenie
 • Informacje ogólne o rozwiązaniu IFS wspierającym zarządzanie projektami konstrukcyjno-budowlanymi
   - typowe zagadnienia
 • Przykład planowania i realizacji projektu budowy drogi przez Głównego Wykonawcę
 • Rozwiązanie referencyjne
 • Podsumowanie, czas na pytania

Prelegent

Marek Cichosz, Senior Business Consultant w IFS Poland
Marek Cichosz jest związany z firmą IFS od ponad 17 lat. Współpracę z firmą IFS rozpoczął na stanowisku Kierownika Projektów, uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących obszary zarządzania serwisem, utrzymania ruchu, zarządzania projektami, logistyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Od roku 2008 pracuje na stanowisku Senior Business Consultant i jest odpowiedzialny za opracowywanie i prezentowanie zintegrowanych rozwiązań oferowanych klientom IFS.
Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Podyplomowe Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Organizatorzy:

IFS, decyzjeIT.pl

Udział w webinarium jest bezpłatny!

Autopromocja

REKLAMA

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Model pracy w firmie: work-life balance czy work-life integration? Pracować by żyć, czy żyć, by pracować?

  Zacierają się granice między życiem prywatnym i zawodowym. Jednak dla większości pracowników życie osobiste jest ważniejsze niż zawodowe. Pracodawcy powinni wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania swoich pracowników i w zależności od tego wybierać model pracy w firmie.

  Jak handel wykorzystuje nowe technologie

  Technologia to nieodłączna część funkcjonowania nowoczesnej dystrybucji towarów. Pracownicy sektora sprzedaży nie wyobrażają sobie bez niej pracy. Tak wynika z raportu Slack przygotowanego na bazie ankiety wśród dyrektorów i menadżerów z sektora handlowego. 

  Komisja Europejska wydała wstępną pozytywną ocenę pierwszego wniosku z Krajowego Planu Odbudowy

  Mamy dobrą wiadomość: jest formalna zgoda KE ws. akceptacji pierwszego wniosku z Krajowego Planu Odbudowy, jak też warunku związanego z Kartą Praw Podstawowych UE - poinformowała w czwartek minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

  Ukrainie trzeba pomagać, ale import produktów rolnych do Unii Europejskiej nie może mieć takiej formy jak obecnie

  Po wybuchu wojny doszło do załamania wymiany handlowej Ukrainy. Obecnie głównym kierunkiem ukraińskiej sprzedaży zagranicznej jest Unia Europejska. Otwarcie UE na ukraiński import produktów rolnych nie może mieć takiej formy jak obecnie. Rolnicy polscy i z innych krajów unijnych nie wytrzymają konkurencji.

  REKLAMA

  Firma źle zarządzająca ryzykiem może pożegnać się z ubezpieczeniem?

  Jedynie 44 proc. firm w Polsce ma sformalizowaną politykę zarządzania ryzykiem. Podejście do zarządzania ryzykiem w biznesie wciąż wymaga jeszcze dużo pracy. Co firmy ubezpieczają najczęściej? 

  Ponad 20 mln zł z tytułu niezapłaconych podatków. Rozbita została zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się przestępczością akcyzową

  Zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się przestępczością akcyzową została rozbita. Śledczy szacują straty Skarbu Państwa na ponad 20 mln zł.

  Co to jest działalność badawczo-rozwojowa? W teorii i praktyce

  Działalność badawczo-rozwojową definiuje m.in. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce – ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. oraz Podręcznik Frascati. Zgodnie z definicją działalność badawczo-rozwojowa to twórcza praca podejmowana w sposób celowy i systematyczny, mająca na celu zwiększenie zasobów wiedzy oraz tworzenie nowych zastosowań dla istniejącej wiedzy. Działalność B+R zawsze ukierunkowana jest na nowe odkrycia, oparte na oryginalnych koncepcjach lub hipotezach. Nie ma pewności co do ostatecznego wyniku, ale jest ona planowana i budżetowana, a jej celem jest osiągnięcie wyników, które mogłyby być swobodnie przenoszone lub sprzedawane na rynku. Co to oznacza w praktyce? 

  Każdy projekt finansowany z UE musi uwzględniać zasady horyzontalne. O jakie zasady chodzi?

  Polityka horyzontalna Unii Europejskiej, która powinna być uwzględniona w każdym projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich, to równe szanse i niedyskryminacja, równość kobiet i mężczyzn, zrównoważony rozwój oraz zasada „nie czyń poważnych szkód”. Ponadto, beneficjenci są zobligowani do przestrzegania Karty Praw Podstawowych UE oraz spełnienia horyzontalnego warunku podstawowego w zakresie wdrażania postanowień Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych.

  REKLAMA

  Polskie bizneswoman systematycznie przejmują kierowanie firmami z branży hotelarskiej i gastronomicznej

  Już prawie co czwarta firma działająca w branży HoReCa – hotele, restauracje, catering, ma szefową a nie szefa. W firmach mających jednego właściciela ten odsetek jest nawet wyższy i wynosi 48 procent. Biznesy zarządzane przez kobiety z tej branży należą do prowadzonych najlepiej.

  Dlaczego opłaca się ponownie wykorzystywać, odnawiać lub odsprzedawać stare urządzenia elektroniczne?

  Współczesny rynek elektroniki użytkowej opiera się głównie na handlu nowym sprzętem w sieciach sprzedaży stacjonarnej i na platformach online. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się również recommerce (reverse commerce), czyli sprzedaż zakupionych produktów w celu ich ponownego wykorzystania, odnowienia, poddania recyklingowi lub odsprzedaży. Jakie zalety ma handel zwrotny? Komu i czemu służy? Czy ma szansę dalej się rozwijać? 

  REKLAMA