reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

10 marca 2016 r. w Łodzi odbyła się bezpłatna konferencja pod nazwą „Łódzkie Spotkanie na styku Prawa, Podatków i Branży TSL”, zorganizowana dla branży TSL przez Kancelarię Prawno-Podatkową Mariański Group. Infor.pl był patronem medialnym tego wydarzenia.

W konferencji wzięło udział 100 osób z całej Polski, reprezentujących różne firmy z branży TSL. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tematyka sukcesji, rozliczeń wyjazdów służbowych, noclegów pracowników, czyli kabinówek, podatku VAT i kontroli podatkowych okazała się bardzo aktualna. W trakcie przerw po każdym panelu, uczestnicy korzystali z bezpłatnych porad prawników  i doradców podatkowych. Omawiane problemy czasem wykraczały poza poruszane na konferencji tematy. Zwłaszcza w trakcie dłuższej przerwy na lunch, eksperci Mariański Group mogli bardziej szczegółowo odpowiedzieć na pytania uczestników.

Nie obyło się bez przyjemnych akcentów i prezentów. Każdy z uczestników konferencji otrzymał bezpłatny dostęp do e-booków, autorstwa kancelarii „Transport, spedycja, logistyka – zwiększone ryzyka kontroli podatkowych” i „Sukcesja w firmie – dlaczego każdy przedsiębiorca potrzebuje planu sukcesji” oraz 20. proc. kupony rabatowe na prenumeratę pisma „Truck&Business Polska” od wydawnictwa Eurologistics, patrona medialnego.

Na koniec odbyła się loteria wizytówkowa, na której rozlosowano nagrody od patronów medialnych:  trzy pakiety książek wraz z CD i pięć testowych dostępów na 14 dni do Portalprzewoznikow.pl od wydawnictwa Wiedza i Praktyka, a także trzy prenumeraty roczne wydań cyfrowych tygodnika „Polska Gazeta Transportowa”. Sponsorem konferencji była  firma DKV Euro Service.

Uczestnicy konferencji już są zainteresowani następnymi szkoleniami z tej tematyki. Dynamiczne zmiany przepisów i regulacji prawnych predysponują menadżerów z branży TSL do ciągłego poszerzania wiedzy. Prof. Adam Mariański oraz zespól prawników i doradców podatkowych od dawna specjalizują się w obsłudze tej branży, dlatego wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i planują już następne konferencje dla TSL, najbliższą – 14 kwietnia 2016.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Zdjęcia

Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu
Ciekawa konferencja dla branży TSL – kolejna już w kwietniu

Jak przygotować się do zmian 2021. Podatki. Rachunkowość. Prawo pracy. ZUS59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Odszkodowania Campter

Campter Odszkodowania uzyskuje odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach oraz na skutek zdarzeń losowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama