REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak dokładnie można rozliczyć koszty produkcji produktu gotowego?

Jak dokładnie można rozliczyć koszty produkcji produktu gotowego? - Czy możemy mieć wynik bez odchyleń?
Jak dokładnie można rozliczyć koszty produkcji produktu gotowego? - Czy możemy mieć wynik bez odchyleń?
ShutterStock

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na webinarium "Jak dokładnie można rozliczyć koszty produkcji produktu gotowego? - Czy możemy mieć wynik bez odchyleń?", które odbędzie się 20 stycznia 2016 r., pod patronatem medialnym portalu Infor.pl.

Podczas webinarium odpowiemy m.in. na pytania:

REKLAMA

  • Ile mogę zaoszczędzić na zmniejszeniu stanów magazynowych surowców?
  • Czy optymalizacja produkcji jest zawsze możliwa?
  • Jak właściwie i bezpiecznie planować produkcję?
  • Jak szybko i bezpiecznie rejestrować produkcję w toku?
  • Jak dokładnie można rozliczyć koszty produkcji produktu gotowego? – Czy możemy  mieć wynik bez odchyleń?

Impuls EVO wykorzystywany jest przez kilkuset polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych, zarówno tych, realizujących produkcję dyskretną, jak i procesową.


Zarządzanie produkcją to obszar funkcjonalny systemu Impuls EVO zapewniający m.in.:

  • Kompleksowe wsparcie procesu planowania i harmonogramowania produkcji
  • Integrację danych z maszyn produkcyjnych w ramach oprogramowania MES
  • Czytelną prezentację danych dotyczących produkcji
  • Spójne środowisko analityczne obszaru produkcji
  • Pełną funkcjonalność ERP, integrację z innymi rozwiązaniami - PDM, PLM, CAD/CAM

ZAREJESTRUJ SIĘ >

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Termin: 20 stycznia 2016

Godzina: 10:00

Uczestnictwo: Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Prelegent:

Janusz Geisner, Menadżer ds. konsultingu i analiz w BPSC SA

REKLAMA

Od 12 lat wspiera przedsiębiorstwa w zakresie wdrożeń rozwiązań informatycznych w obszarze produkcji, dystrybucji i transportu. Uczestniczył w ponad 50 projektach realizowanych w czołowych polskich przedsiębiorstwach reprezentujących niemal wszystkie branże. W trakcie swojej pracy zetknął się praktycznie z każdym rodzajem produkcji. Absolwent Politechniki Śląskiej na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Jego praca dyplomowa dotyczyła harmonogramowania produkcji za pomocą systemów ERP.

BPSC SA jest firmą, która od 27 lat specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (MRPII/ERP). Na rynku oprogramowania biznesowego dla średnich i dużych przedsiębiorstw plasuje się w ścisłej czołówce dostawców ERP, z sukcesem konkurując z globalnymi dostawcami. W swojej działalności koncentruje się na tworzeniu kompleksowych rozwiązań IT, które odpowiadają na realne potrzeby współpracujących z nami przedsiębiorstw. Dzięki temu efektywnie wspiera je w prowadzeniu biznesu i budowaniu ich przewagi konkurencyjnej. Wdraża systemy zwiększające skuteczność działania, pewność podejmowania decyzji i umiejętność adoptowania się do zmian. Od wielu lat współpracuje z przedsiębiorstwami z różnych branż, z wiodącymi i rozpoznawalnymi markami, dzięki czemu jest postrzegany jako solidny partner w branży technologicznej.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny serwis internetowy stanowiący centrum wiedzy na temat rozwiązań IT, tj. zarówno systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, jak i aplikacji oraz rozwiązań informatycznych (np. do wirtualizacji, bezpieczeństwa, zarządzania zasobami sieciowymi i wielu innych). Celem serwisu jest kompleksowe wspieranie organizacji w skutecznym wyborze, wdrożeniu oraz utrzymaniu rozwiązań IT. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw oraz organizacji różnych branż planujących, nadzorujących, realizujących lub rozliczających inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wiarygodność ekonomiczna państwa. Problem dla Polski i Węgier

Polska i Węgry mają wyzwania związane z wiarygodnością ekonomiczną – tak wynika z tegorocznego Indeksu Wiarygodności Ekonomicznej. Dotyczy to w szczególności obszarów praworządności, finansów publicznych i stabilności pieniądza.

Obowiązek integracji kas rejestrujących z terminalami odroczony do 31 marca 2025 r.

Obowiązek integracji kas rejestrujących z terminalami odroczony do 31 marca 2025 r. Zapisy zawarto w ustawie o opodatkowaniu wyrównawczym. W rządzie trwają prace nad całkowitą likwidację tego obowiązku.

Uwaga! Cyberprzestępcy nie odpuszczają. Coraz więcej wyłudzeń w branży transportowej – ofiara płaci dwa razy

Fałszywe e-maile coraz częściej są stosowane do wyłudzania środków z firm. Zastosowanie tej metody w transporcie bywa szczególnie skuteczne ze względu na wysoką częstotliwość transakcji oraz międzynarodowy charakter współpracy, co często utrudnia wykrycie oszustwa. Jak się bronić przed wyłudzeniami?

KAS i CBŚP zatrzymały 19 osób wystawiających tzw. puste faktury. Postawiono 29 zarzutów

KAS i CBŚP zatrzymały 19 osób wystawiających tzw. puste faktury. Postawiono 29 zarzutów. Sprawę prowadzi Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu i CBŚP, pod nadzorem Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie.

REKLAMA

Co konkretnie możemy zrobić, by zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników? [Pobierz BEZPŁATNEGO E-BOOKA]

Pobierz bezpłatnego e-booka. Dbanie o dobrostan pracowników powinno stanowić priorytet dla zarządów i działów HR, zwłaszcza w kontekście współczesnych wyzwań, przed którymi staje zarówno biznes, jak i społeczeństwo. W obliczu prezydencji Polski w Unii Europejskiej, gdzie jednym z priorytetów staje się profilaktyka zdrowotna, warto podkreślić, jak fundamentalne znaczenie ma ona nie tylko dla jednostek, ale i dla całych organizacji.

Efektywność energetyczna budynków. Nowe przepisy to dodatkowe obowiązki dla biznesu

Analizy rozwiązań w zakresie efektywności energetycznej dla wszystkich dużych inwestycji oraz certyfikowane systemy zarządzania energią dla firm energochłonnych. Takie rozwiązania przewidują założenia projektu zmiany ustawy o efektywności energetycznej.

ZUS otrzymał ponad 525,4 tys. wniosków o wakacje składkowe. Wnioski można składać do 30 listopada 2024 r.

ZUS otrzymał ponad 525,4 tys. wniosków o wakacje składkowe. Wnioski o wakacje składkowe można składać wyłącznie drogą elektroniczną do 30 listopada 2024 r. Czym są wakacje składkowe?

Rynek usług kurierskich w Polsce 2024: ostatni okres przyniósł dynamiczne zmiany w obsłudze przesyłek: jak korzystają na nich klienci

Polski rynek usług kurierskich, określany fachowo: KEP (Kurier, Express, Paczka) w ostatnich latach przeszedł intensywne zmiany. Są one odpowiedzią na szybki rozwój e-commerce, zmieniające się oczekiwania konsumentów i postępującą cyfryzację usług logistycznych.

REKLAMA

Tylko motocykliści odkładają zakup opon na wiosnę, branża notuje więc spektakularną dynamikę sprzedaży w tym kwartale i w całym 2024 roku

Branża oponiarska w Polsce, ale i w całej Europie 2024 rok z pewnością odnotuje jako bardzo udany. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy popyt na opony niemal we wszystkich segmentach rośnie dynamicznie, a klienci finalizują także decyzje zakupowe odkładane na przyszłość  powodu przejściowych problemów finansowych.

Mikro i małe firmy najbardziej boją się rosnących kosztów prowadzenia działalności i podnoszenia składek ZUS-owskich

Czynniki, które bezpośrednio mogą obciążyć finanse firmy w sposób niespodziewany budzą największe obawy małych firm. Zwłaszcza te, które od przedsiębiorcy nie zależ i ma on na nie stosunkowo najmniejszy wpływ. Nie ma w tym nic dziwnego, bo małe firmy w Polsce wciąż cechuje mała płynność finansowa.

REKLAMA