| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Bezpłatna konferencja OpusNet dla przedsiębiorstw działających w regionie mazowieckim

Bezpłatna konferencja OpusNet dla przedsiębiorstw działających w regionie mazowieckim

19 listopada 2015 r. w Centrum Konferencyjno-biznesowym w Warszawie przy ul. Brackiej 9 odbędzie się bezpłatna konferencja dla przedsiębiorstw działających w regionie mazowieckim. Podczas obrad będzie można dowiedzieć się m.in. jak wejść na rynki zagraniczne, efektywnie prowadzić działalność na terenie Polski i chronić majątek firmowy. Zostaną omówione również możliwości ekspansji polskich przedsiębiorców na kraje Zatoki Perskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: www.opustrust.eu/konferencja lub telefonicznie pod numerem (22) 3781987. Konferencję organizuje Grupa OpusNet, a w gronie jej partnerów znajdują się Arab Business Club, Arman Investment Bank i Result Group.

 „Przedsiębiorcy działają w wyjątkowo zmiennym środowisku. To zarówno szanse, ale też zagrożenia. Konferencja usystematyzuje wiedzę mazowieckich przedsiębiorców na tematy związane z zabezpieczeniem majątku i ekspansją gospodarczą. Kwestie te dotyczą przedsiębiorstw w każdym stopniu rozwoju, dlatego zachęcamy mazowieckie podmioty do udziału w wydarzeniu” – mówi Agnieszka Rzepecka, Prezes Zarządu Grupy OPUS, organizatorka konferencji.

***

OpusNet to grupa spółek oferująca usługi kompleksowego doradztwa dla przedsiębiorców w takich obszarach jak: prawo (gospodarcze, handlowe, cywilne), podatki oraz księgowość. Obecnie Grupa zatrudnia blisko 100 osób w 11 przedstawicielstwach. Posiada biura w Polsce i zagranicą.

Czytaj także

Zdjęcia

Bezpłatna konferencja OpusNet dla przedsiębiorstw działających w regionie mazowieckim
Bezpłatna konferencja OpusNet dla przedsiębiorstw działających w regionie mazowieckim

Ważne rozmowy o biznesie i nie tylko….49.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Majzner

Ekspert z zakresu rachunkowości i podatków

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »