reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Happiness at Work

Happiness at Work

19-20 września w Krakowie odbędzie się pierwsza w Polsce Konferencja Happiness and Work. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Griet Deca

Griet mieszka i pracuje w Belgii. Wraz ze swoim zespołem organizuje szkolenia, coaching i teambuilding na temat szczęścia i dobrego samopoczucia w pracy. Jako dyrektor ds. Szczęścia w Tryangle ma wiele obowiązków i trudną pracę. Opowie o tym podczas swojego wystąpienia. Omówimy, jakie kompetencje, umiejętności osobiste, wykształcenie i wiedzę powinien posiadać Chief Happiness Officer.

W Polsce temat "Happines at Work" jest bardzo ważny w miejscach pracy i chcemy podczas wystąpień polskich prelegentów przedstawić przykłady wprowadzania szczęścia wśród zespołów, aby efektywniej pracować.

Wśród zaproszonych gości z Polski będą:

Ben Guillou - Happiness Menager w firmie Accenture Poland

Małgorzata Czernecka - właścicielka Human Power, kilkanaście lat doświadczeń w zarządzaniu zespołami pracowników i rozwoju biznesów, m.in. jako wiceprezes zarządu, psycholog, certyfikowany trener, coach indywidulany i grupowy z ponad 11-letnim doświadczeniem

Kamila Wykrota -ekonomistka, doradca inwestycyjny, certyfikowany trener uważności (Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA). Posiada 20-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach, piastując najwyższe stanowiska, w tym partnera w globalnej firmie doradztwa biznesowego. Obecnie dyrektor Forbes Academy, platformy rozwojowej dla przedsiębiorców i menedżerów, w zakresie budowania kultury i transformacji ­organizacji. Założycielka fundacji Mind Your Mind, której misją jest wprowadzenie autorskiego programu opartego na mindfulness i inteligencji emocjonalnej do świata biznesu.

Marek Kaszyc - pracuje na stanowisku menagerskim, w firmie Xceedance, która postawiła na niestandardowe podejście do pracowników oraz sposobu zarządzania opartego na happines at work.

Marcin Słowiak & Tomasz Kornaś - Ocado Technology

Dominik Juszczyk - pasjonat produktywności i certyfikowany coachem Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach)

O potrzebie zmiany funkcjonowania organizacji i stworzenia szczęśliwych warunków dla pracowników mówi się od dawna. Widoczne są coraz bardziej problemy związane ze stresem, naciskami na coraz większą wydajność. Konferencja, którą organizujemy jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla firm, które chcą w swoich strukturach wprowadzić nowy model funkcjonowania i tworzyć środowisko pracy, które dla pracownika będzie miejscem do zaangażowania swojego całego potencjału.

Znaczenie konferencji to realny wpływ na nową jakość dla pracownika w świecie, który do tej pory był wypełniony realizacją celów bez uwzględnienia samopoczucia pracownika. To nowy rozdział w funkcjonowaniu dużych i małych firm, które wiedzą, że to ludzie tworzą firmy nie ich szefowie. Rola szefa/właściciela to wpływ jaki on ma na tworzenie dla pracowników warunków do otwartych i szczerych relacji i atmosfery która mimo codziennych wyzwań i trudności będzie motywacją do działania w poczuciu szczęścia w miejscu pracy. Shawn Anchor, autor „The Happiness Advantage” potwierdza to w badaniach. Oszacował korzyści szczęśliwej firmy i przekazał to w liczbach – 37% wzrost sprzedaży, 31% wzrost wydajności oraz 19% wzrost dokładności wykonywanych zadań.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Happiness at Work
Happiness at Work

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza FORUM r.pr. K. Piluś i s-ka sp.k.

Masowe odzyskiwanie wierzytelności

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama