| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK

Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK

Do biznesu, wielkimi krokami wkracza tajemnicza VUCA – równie szybko zbliża się kolejna edycja prestiżowej konferencji zakupowej PROCON/POLZAK, która w ubiegłym roku zgromadziła ponad 500 uczestników. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Are you ready for the VUCA world?

Podczas organizowanej w Warszawie w dniach 21-22 października konferencji PROCON/POLZAK 2019, eksperci i liderzy branżowi rozmawiać będą m.in. o znaczeniu Zakupów dla organizacji, wpływie technologii na codzienną pracę oraz roli zarządu i kierownictwa w budowaniu zespołów zakupowych mogących sprostać wymaganiom szybko zmieniającego się, niepewnego, złożonego i niejednoznacznego otoczenia biznesowego (VUCA).

- Działalność Zakupów stała się dużo bardziej złożona w tak zmiennym otoczeniu biznesowym. (...) To nie minie, będziemy mieć globalny rynek. Konflikty będą na niego wpływać, w sposób na który musimy się przygotować - więcej wydarzeń, więcej nieprzewidzianych sytuacji – mówił podczas jubileuszowej edycji PROCON/POLZAK 2018, dr Peter Kraljic, legenda zakupów korporacyjnych i twórca macierzy, która od 35 lat wykorzystywana jest w codziennej pracy zakupowców na całym świecie

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PEŁNEGO WYWIADU Z DR. KRALJICEM NA STRONIE WWW.OPTIBUY.COM - http://optibuy.com/o-firmie/czym-sa-zakupy/

Zakupy w zmiennym, niepewnymi, złożonym i niejednoznacznym otoczeniu biznesowym

Nie zabraknie również paneli dyskusyjnych czy zagranicznych i krajowych liderów branżowych. Pierwszy dzień konferencji uświetnią wystąpienia prof. Christophera Abrahama (CEO & Head w Dubai Campus oraz Senior Vice President w SP Jain School of Global Management) oraz Macieja Trybulca (Partnera w Talent Center i wieloletniego prezesa Sanofi Pasteur).

Zagraniczny gość - prof. Abraham w swojej prezentacji: Procurement in VUCA world – opisze przejawy VUCA we współczesnym biznesie, oddziaływanie wywierane przez postępującą transformację cyfrową oraz wpływ obu czynników na funkcję zakupową w organizacjach.

Drugi mówca otwierający konferencję, Maciej Trybulec, w swoim wystąpieniu: Transformacja lidera w czasach VUCA przedstawi nieco inny punkt widzenia – wyzwania czekające na liderów budujących zespoły zakupowe w nieprzewidywalnym i ryzykownym otoczeniu biznesowym.

PROCON/POLZAK opiera się o sprawdzoną, wypracowywaną od lat formułę platformy wymiany doświadczeń i networkingu wzbogacaną o najciekawsze formy konferencyjne spotykane na wiodących światowych eventach.

W tym roku, popularne i docenione przez uczestników Stoliki Tematyczne – moderowane dyskusje w 12-osobowych grupach - rozszerzone zostaną na całą konferencję. Sama agenda, podzielona będzie, jak co roku, na bloki tematyczne:

  • Zakupy Direct
  • Zakupy Indirect
  • Zakupy Usług Marketingowych
  • Procesy i Narzędzia
  • Talent Management
  • RPA (Robotic Process Automation) w Zakupach
  • Smart Procurement Solutions

Uzupełnieniem wystąpień w blokach tematycznych jest co roku spotkania w nieco mniej… zobowiązującej formie. Zakupowy Turniej Piłkarzyków zawsze pomaga rozwiązać odwieczny problem – kto jest najlepszym zakupowcem (w piłkarzykach), a towarzysząca impreza pozwala na przesunięcie relacji na bardziej towarzyski i mniej zobowiązujący poziom – owocujący później w służbowych kontaktach.

PROCON/POLZAK odbędzie się w Hotelu Marriott w Warszawie w dniach 21-22 października 2019.

Organizatorzy

OptiBuy – www.optibuy.com

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) – www.psml.pl

Więcej informacji: www.konferencja-proconpolzak.pl

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK
Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK

Ochrona danych pracowników. Zmiany 201969.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Gałka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »