reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > ABC szkoleń > Letnie kursy doszkalające

Letnie kursy doszkalające

Koniec roku szkolnego zwiastuje rozpoczęcie sezonu urlopowego. Czeka nas odpoczynek, ale to także dobry okres, by rozejrzeć się za letnimi kursami, dzięki którym zdobędziemy nowe umiejętności.

Kurs na… kurs wakacyjny

Letnie kursy doszkalające charakteryzują się z reguły dużą intensywnością. W krótkim czasie możemy przyswoić tajniki wiedzy, które mogą okazać się nieocenione zarówno w dotychczasowej pracy jak i podczas starań o nową. To okazja, by jednocześnie zaspokoić własne ambicje i podnieść atrakcyjność na rynku. Ambicja, zaangażowanie, determinacja pracowników są bardzo dobrze odbierane przez pracodawców.  Chętniej też inwestują w takiego pracownika – mówi Marek Jurkiewicz, dyrektor serwisu InfoPraca.pl.

Sprawdź się

Kurs może nam też uświadomić, czy kierunek rozwoju, jaki obraliśmy, jest tym właściwym i czy na nim powinniśmy się koncentrować. Letnie doszkalanie ma jeszcze jedną zaletę – mamy wówczas nieco więcej czasu, jesteśmy mniej zabiegani niż zazwyczaj, dzięki czemu z większą uwagą przyswajamy treści. A skoro o czasie mowa, to tradycyjnym kursom towarzyszą internetowe. Udział w nich możemy brać o dowolnej porze, po uporaniu z innymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami każdy dzień.

Polecamy: Monitor prawa pracy i ubezpieczeń

Postaw na…

Jest z czego wybierać, od nas zależy, czemu poświęcimy uwagę. Rozejrzeć się warto za szkoleniami z zakresu kompetencji miękkich – społecznych i osobistych. Pomogą nam zweryfikować, jak radzimy sobie z pracą zespołową, jak porozumiewamy się z innymi osobami, jak wyrażamy zdanie, bronimy go, dążymy do kompromisu, opanowujemy stres, itp. Warsztaty służą odkrywaniu mocnych stron i poprawianiu słabości. W pracy kompetencje odgrywają kluczową rolę. Współdziałamy z ludźmi o różnym usposobieniu, o różnych nawykach, sztuką jest łatwość wypracowania sobie z nimi takich relacji, które umożliwią nam sprawną realizację założonych celów – mówi Marek Jurkiewicz.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kredytmarket

Kredyty online dla małych firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama