REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Letnie kursy doszkalające

Marek Jurkiewicz
General Manager infoPraca (Grupo Intercom).
Letnie kursy doszkalające
Letnie kursy doszkalające

REKLAMA

REKLAMA

Koniec roku szkolnego zwiastuje rozpoczęcie sezonu urlopowego. Czeka nas odpoczynek, ale to także dobry okres, by rozejrzeć się za letnimi kursami, dzięki którym zdobędziemy nowe umiejętności.

Kurs na… kurs wakacyjny

Letnie kursy doszkalające charakteryzują się z reguły dużą intensywnością. W krótkim czasie możemy przyswoić tajniki wiedzy, które mogą okazać się nieocenione zarówno w dotychczasowej pracy jak i podczas starań o nową. To okazja, by jednocześnie zaspokoić własne ambicje i podnieść atrakcyjność na rynku. Ambicja, zaangażowanie, determinacja pracowników są bardzo dobrze odbierane przez pracodawców.  Chętniej też inwestują w takiego pracownika – mówi Marek Jurkiewicz, dyrektor serwisu InfoPraca.pl.

REKLAMA

Sprawdź się

Kurs może nam też uświadomić, czy kierunek rozwoju, jaki obraliśmy, jest tym właściwym i czy na nim powinniśmy się koncentrować. Letnie doszkalanie ma jeszcze jedną zaletę – mamy wówczas nieco więcej czasu, jesteśmy mniej zabiegani niż zazwyczaj, dzięki czemu z większą uwagą przyswajamy treści. A skoro o czasie mowa, to tradycyjnym kursom towarzyszą internetowe. Udział w nich możemy brać o dowolnej porze, po uporaniu z innymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami każdy dzień.

Polecamy: Monitor prawa pracy i ubezpieczeń

Postaw na…

Jest z czego wybierać, od nas zależy, czemu poświęcimy uwagę. Rozejrzeć się warto za szkoleniami z zakresu kompetencji miękkich – społecznych i osobistych. Pomogą nam zweryfikować, jak radzimy sobie z pracą zespołową, jak porozumiewamy się z innymi osobami, jak wyrażamy zdanie, bronimy go, dążymy do kompromisu, opanowujemy stres, itp. Warsztaty służą odkrywaniu mocnych stron i poprawianiu słabości. W pracy kompetencje odgrywają kluczową rolę. Współdziałamy z ludźmi o różnym usposobieniu, o różnych nawykach, sztuką jest łatwość wypracowania sobie z nimi takich relacji, które umożliwią nam sprawną realizację założonych celów – mówi Marek Jurkiewicz.

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
CPK w zakresie lotniska jest na półmetku projektowania, kolejne etapy związane z budową po pozyskaniu finansowania

Prezes Centralnego Portu Komunikacyjnego Filip Czernicki podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej poinformował, że po pierwszych analizach rekomendacje są u pana ministra i premiera i czekamy na decyzję, która w dużej mierze da nam impuls i zastrzyk. Większość zleceń i obowiązków, które ciążyły spółce są realizowane, ale do rozpoczęcia kolejnych etapów przedsięwzięcia trzeba pozyskać finansowanie.

Żeby proces inwestycyjny był sprawniejszy fundusz kolejowy musi mieć mechanizm stabilizacji tak jak fundusz drogowy

Podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Piotr Malepszak ocenił, że jeżeli chodzi o kwestię finansowania branży, fundusz kolejowy musi mieć mechanizm jak w funduszu drogowym, żeby iść w normalność. Nie widzę innej podstawy dla zachowania normalności, ten mechanizm stabilizacji jest absolutną koniecznością.

Sektor finansowy jednym z bardziej zainteresowanych wykorzystaniem Gen-AI

Jego przedstawiciele – w tym także z Polski – widzą w tej technologii dużo korzyści. Jak radzić sobie z wyzwaniami, a także generować pomysły, które są później realizowane?

Wprowadzenie w Polsce systemu kaucyjnego w styczniu 2025 r. wymaga wprowadzenia i korzystania z recyklomatów

Przedstawiciele firm produkujących tzw. recyklomaty podczas debaty eksperckiej „Technologia w służbie ochrony środowiska” dyskutowali o stanie przygotowań do uruchomienia już za kilka miesięcy polskiego systemu kaucyjnego. 

REKLAMA

Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat: Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA.

Zorza polarna, wiatr słoneczny, burza geomagnetyczna. Dlaczego warto znać prognozę kosmicznej pogody

Badania kosmicznej pogody, w tym aktywności Słońca będą coraz bardziej potrzebne - twierdzi prof. Iwona Stanisławska z Centrum Prognoz Heliogeofizycznych w CBK PAN. Dlaczego? Bo wpływ tych zjawisk na życie na Ziemi i funkcjonowanie naszej cywilizacji jest znaczący. Tym bardziej, że naukowcy potrafią przygotowywać coraz lepsze prognozy, pozwalające unikać wielu problemów z wpływem pogody kosmicznej na telekomunikację, nawigację i infrastrukturę.

Implementacja dyrektywy DAC7 niebawem. Co to oznacza dla platform internetowych?

Od 1 lipca 2024 r. mają zacząć obowiązywać w Polsce przepisy wynikające z implementacji Dyrektywy DAC7. Przepisy te mają dotyczyć przede wszystkim raportowania przez platformy sprzedażowe dochodów uzyskiwanych przez ich użytkowników.

W tych bankomatach wypłacisz jedynie 200 zł

We wtorek Euronet przeprowadza akcję protestacyjną mającą na celu zwrócenie uwagi na sytuację operatorów bankomatów. Tego dnia z bankomatów będzie można wypłacić jednorazowo maksymalnie do 200 zł.

REKLAMA

Hotele podnoszą ceny, ale to nie odstrasza Polaków. Ich obłożenie rośnie

Według informacji przekazanych przez "Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego", obłożenie hoteli w Polsce systematycznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Wyniki majowe okazały się lepsze niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W Polsce pije się coraz mniej piwa i coraz więcej browarów ma kłopoty finansowe

Browary w Polsce mając oraz więcej problemów, a zwłaszcza kłopotów finansowych. W ciągu ostatnich pięciu lat spożycie piwa spadło o jedną czwartą a długi branży są 23 razy wyższe (!) niż w 2018 roku. Rynek kurczy się choć piwo to wciąż najchętniej kupowany alkohol w Polsce.

 

REKLAMA