REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

Tomasz Wydra
Specjalista w dziedzinie dotacji unijnych
Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach
Wniosek o dofinansowanie dla projektu współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach

REKLAMA

REKLAMA

Ruszył nabór projektów wspierających organizację staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Aby aplikować o środki unijne w ramach konkursu konieczne jest złożenie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wymaganiami regulaminu konkursu.

Dofinansowanie w ramach konkursu mogą uzyskać podmioty, które realizują projekty powodujące organizację praktycznych staży i szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw w jednostkach naukowych oraz pracowników naukowych w przedsiębiorstwach. Przewiduje się również możliwość otrzymania wsparcia na projekty przyczyniające się do tymczasowego zatrudnienia w MŚP wysoko wykwalifikowanego personelu. Nabór wniosków prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego do końca maja br.

REKLAMA

Polecamy serwis Mała firma

Wniosek o dofinansowanie

REKLAMA

Wniosek o dofinansowanie w ramach tego konkursu należy przygotować za pomocą jednej z dwóch aplikacji tzn. Generatora Wniosków Aplikacyjnych (on-line, w wersji 5.3) lub Generatora Wniosków Aplikacyjnych (off-line, w wersji obowiązującej w dniu ogłoszenia konkursu).

Generator Wniosków Aplikacyjnych (on-line) jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej http://www.efs.gov.pl, natomiast w przypadku wersji off-line – http://www.efs.gov.pl
Po wypełnieniu wniosku zgodnie z Instrukcją do wniosku o dofinansowanie należy wygenerować dwa pliki ZIP_POKL oraz PDF. 

Wniosek o dofinansowanie należy dostarczyć do Instytucji Organizującej Konkurs w dwóch wersjach: papierowej i elektronicznej. 

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Papierową wersję wniosku o dofinansowanie należy złożyć w dwóch oryginalnych egzemplarzach, lub w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem. Papierowa i elektroniczna wersja wniosku musi posiadać jednakową sumę kontrolną. Po wydrukowaniu wniosku z pliku PDF należy złożyć podpis w części V wniosku. Przy podpisie należy złożyć pieczęć imienną. 

Wniosek (dwa egzemplarze), załączniki (po jednym egzemplarzu do każdego wniosku) oraz nośnik, opisany numerem konkursu, na którym została zapisana wersja elektroniczna wniosku (CD/DVD) należy złożyć w zaklejonej kopercie do Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Niespełnienie wymogów określonych w Regulaminie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu będzie skutkować negatywną oceną na etapie oceny formalnej wniosku.

Polecamy: Dotacje dla wiejskich mikroprzedsiębiorców

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Rachunki za prąd w firmie: kto musi płacić za energię elektryczną nawet trzy razy więcej niż cena giełdowa, jak tego uniknąć na przyszłość

Kryzys energetyczny wywołany przez agresję Rosji na Ukrainę doprowadził do gigantycznego wzrostu cen prądu. Wiele małych firm w obawie przed dalszym wzrostem cen zawarło wieloletnie umowy ze stałą ceną na rekordowym poziomie. To one najbardziej ucierpią na uwolnieniu cen energii.

Stare pytania, nowe odpowiedzi. Zmiana podejścia do pożądanych kompetencji menedżerskich

Obecnie organizacje nie są zainteresowane rozwojem konkretnych umiejętności liderskich ani pozyskiwaniem wiedzy, którą łatwo dziś zdobyć. Żyjemy w czasach, w których ciężko jest zaplanować długofalową strategię, dlatego wzrasta znaczenie umiejętności płynnego poruszania się w zmieniających się okolicznościach, tzw. strategizing.

Wyróżniaj się bo zginiesz: o sukcesie sklepu internetowego decydują nie tylko atrakcyjne towary w dobrej cenie

W sklepie internetowym, zupełnie inaczej niż w tradycyjnym sklepie, wiarygodność osiąga się lub nie już poprzez sam wygląd aplikacji zakupowej. Bez niej nie wyróżniający się z tysięcy inny e-sklep nie odniesie sukcesu nawet oferując bardzo konkurencyjne produkty.

Restauracje ustępują miejsca barom szybkiej obsługi i sklepowej gastronomii, bo takie są wybory „zetek”

Na naszych oczach dzieje się prawdziwa rewolucja w gastronomii. Restauracje, ledwie się odbudowały po pandemii, przegrywają z barami szybciej obsługi i cateringiem, a teraz jeszcze poważnym graczem na rynku staje się gastronomia sklepowa. Wszystko to za sprawą najmłodszych klientów, którzy chcą żyć po amerykańsku.

REKLAMA

Paragon fiskalny przy sprzedaży on-line: kiedy i jak powinien wystawić sprzedawca oraz dostarczyć klientowi [wszystkie przypadki]

Dla klientów kupowanie w e-sklepach jest wygodniejsze niż w placówkach stacjonarnych. Dla samych sprzedawców jednak procedura ta jest dużo bardziej skomplikowana od strony fiskalnej. Dotyczy to zwłaszcza wystawiania paragonów i obowiązków w podatku VAT.

Pomoc dla sadowników do 31 stycznia 2025 roku

Pomoc dla polskich sadowników (sady i winorośle) do 31 stycznia 2025 roku - Komisja Europejska zdecydowała. To wsparcie dla sadowników, którzy ucierpieli w trakcie kwietniowych przymrozków i gradobicia.

Wyższa opłata środowiskowa za użytkowanie samochodów spalinowych od 2026 roku - dla kogo?

Wyższa opłata środowiskowa za użytkowanie samochodów spalinowych od 2026 roku nie dla wszystkich. Kto zapłaci więcej? Co więcej, sposób naliczania opłaty oraz stawki dla części dotyczącej transportu zmienią się od 2026 r.

Tachografy do wymiany, ważna zmiana prawa. Kto musi, w jakim terminie, jaka kara

Nadchodzi rewolucja w branży transportowej. Od styczna 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące tachografów wynikające z Pakietu Mobilności. Pierwszy etap obowiązkowej wymiany urządzeń na inteligentne tachografy drugiej generacji (G2V2) kończy się już w grudniu 2024 roku.

REKLAMA

Udostępnianie i wymiana informacji gospodarczych - zmiana przepisów jeszcze w 2024 roku. Rząd przyjął projekt nowelizacji

W dniu 9 lipca 2024 r. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, przedłożony przez Ministra Rozwoju i Technologii. Rząd chce uprościć przepisy, które dotyczą udostępniania oraz wymiany informacji i danych gospodarczych. Proponowane zmiany obejmują też pracę biur informacji gospodarczej. Co się zmieni i od kiedy?

Branża IT pracuje na rzecz zrównoważonego rozwoju [WYWIAD]

Sektor data center i chmury - jak pogodzić cyfrową transformację z drogą do zrównoważonego rozwoju? Czym w praktyce jest unijny pakiet ustaw Fit for 55 i co będą musiały zrobić przedsiębiorstwa, żeby się dostosować do zmian? Rozmawiamy z Wojciechem Stramskim, Prezesem Zarządu Beyond.pl, dostawcy usług data center, chmury i Managed Services i pierwszego w Polsce operatora zasilającego swoje obiekty w 100% energią odnawialną. 

REKLAMA