reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Jak powiązać konto na Allegro z profilem na portalu Nasza Klasa?

Jak powiązać konto na Allegro z profilem na portalu Nasza Klasa?

Jeżeli mamy konto w serwisie aukcyjnym allegro.pl i chcemy, aby przedmioty wystawione na aukcjach mogli zobaczyć również nasi znajomi na portalu Nasza Klasa, możemy powiązać nasz profil z kontem w serwisie Allegro.pl. Wystawione aukcje będą mogły obejrzeć wszystkie osoby odwiedzające nasz profil, więc szanse na sprzedanie przedmiotów wzrosną.

Aby powiązać konto w serwisie Allegro.pl z profilem na Nasza Klasa, logujemy się do serwisu społecznościowego, a następnie przechodzimy do ustawień profilu. W tym celu z menu Profil wybieramy opcję Edytuj profil. W wyświetlonym oknie przechodzimy na zakładkę Zaawansowane. Otworzy się okno, w którym klikamy na Powiązanie konta z allegro.pl.

W pole Twój login do portalu allegro.pl: wpisujemy nazwę użytkownika, za pomocą której logujemy się do naszego konta w serwisie Allegro.pl, a następnie klikamy na przycisk Sprawdź. Następnie w pole Twoje hasło do portalu allegro.pl: wpisujemy hasło do naszego konta w Allegro.pl. Hasło nie będzie przechowywane w bazie danych Naszej Klasy, gdyż służy tylko do jednorazowej weryfikacji danych. Po wpisaniu hasła klikamy na przycisk Powiąż z allegro.pl.

Zobacz również: Komputer - Samouczek

Jeżeli wpisane przez nas dane są poprawne, zobaczymy komunikat potwierdzający powiązanie konta allegro z profilem na portalu Nasza Klasa. Teraz, aby wystawić przedmiot na aukcji w serwisie Allegro.pl lub sprawdzić, jakie przedmioty sprzedają nasi znajomi, którzy również powiązali swoje konto w Naszej Klasie z kontem w Allegro.pl, możemy skorzystać z poleceń zgromadzonych w menu Aukcje.

Od tej pory w oknie powiadomień w Naszej Klasie będziemy otrzymywać informacje o przedmiotach wystawionych przez naszych znajomych. Zostaniemy również powiadomieni, kiedy któryś ze znajomych powiąże swój profil na Naszej Klasie z kontem w Allegro.pl. Natomiast na stronie głównej naszego profilu pojawi się odnośnik Aukcje, obok którego widoczna będzie liczba przedmiotów wystawionych przez nas na aukcjach w serwisie aukcyjnym

Zobacz również: Komputer - Windows 7

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama