| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Nowa oferta na rynku wynajmu samochodów

Nowa oferta na rynku wynajmu samochodów

Wynajem średnioterminowy zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. Zdiagnozowane przez Express S.A. oczekiwania transportowe przedsiębiorców znajdują odzwierciedlenie w kolejnych, limitowanych ofertach. Nowa propozycja wypożyczalni Express w segmencie aut miejskich, ma wspierać realizację krótkich lub sezonowych projektów przedsiębiorstw.

Fiat Panda za 1099 zł netto miesięcznie z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł przy wynajmie na minimum trzy miesiące – to najnowszy produkt wypożyczalni samochodów Express kierowany do firm, w segmencie wynajmu średnioterminowego.

Sukces oferty wynajmu Peugeot 207 wprowadzonej do sprzedaży przez Express S.A. początkiem roku potwierdził zainteresowanie klientów niestandardowymi ofertami – podkreśla Roman Świderski, Ekspert Wynajmu Średnioterminowego w firmie Express S.A. Oferta wynajmu samochodu w najmniejszym segmencie aut miejskich jest odpowiedzią na przeprowadzoną w ostatnich miesiącach analizę rynku, która jednoznacznie wskazuje, że firmy poszukują tanich i łatwych w realizacji rozwiązań transportowych – dodaje Roman Świderski.

Zobacz także: Przedsiębiorcy wolą leasing samochodu

Największymi zaletami usług średnioterminowych jest atrakcyjna cena oraz łatwość rozpoczęcia i zakończenia umowy. Express jest jedyną firmą w Polsce, która na tak dużą skalę łączy działalność na rynku rent a car z wynajmem kontraktowym: średnio lub długoterminowym. Z uwagi na bardzo dużą flotę własną, Express zapewnia możliwość zorganizowania zamówienia dowolnej liczby pojazdów w ograniczonym czasie.

Wynajem średnioterminowy polecany jest szczególnie tym firmom, których specyfika działalności wymaga zbudowania w krótkim czasie floty samochodów przeznaczonej do realizacji projektów w określonym terminie lub zadań sezonowych.

Usługa obejmuje pełen pakiet usług serwisowych wraz z ubezpieczeniem, rozliczaniem szkód komunikacyjnych, zapewnieniem samochodu zastępczego na czas awarii, a także zintegrowane raportowanie. Dlatego wynajem średnioterminowy jest także idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki temu rozwiązaniu nie muszą angażować środków finansowych na zakup samochodów. To właśnie wynajem średnioterminowy pozwala na szybkie rozwiązanie problemu z transportem pracowników lub zapewnieniem środka komunikacji dla reprezentantów firmy.
Warto dodać, iż dla podniesienia komfortu użytkowania pojazdów w sezonie letnim , wypożyczalnia Express wprowadziła także dodatkowy wariant wynajmu samochodu z klimatyzacją, w segmencie najmniejszych aut miejskich.

Polecamy serwis Samochód

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Masterlease Polska

Firma leasingowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »