| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Yasumi
ul. Kopernika 13
62-800 Kalisz
www.yasumi.eu, e-mail: biuro@yasumi.eu
tel/fax 062 501 92 54

Franczyza Yasumi należy do branży związanej z urodą i prezentami

Osoba do kontaktu:
Artur Kołecki - Dyrektor Handlowy Yasumi

¥ASUMI to piękno, relaks i harmonia, w zgodzie z tą filozofią, firma nasza wprowadza na polski rynek i promuje nowoczesny technologicznie sprzęt do: gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów chirurgii plastycznej, salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej, obiektów SPA i gabinetów rehabilitacyjnych. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny do pielęgnacji twarzy i ciała, nowatorskie programy zabiegowe, szkolenia i pełen zakres doradczy. Zapraszamy potencjalnych inwestorów, by zapoznali się z koncepcją Yasumi Instytut Zdrowia i Urody i poszerzyli grono partnerskich gabinetów Yasumi, które otwierane są w całej Polsce.

Zdobyte doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej, odnowie biologicznej i rehabilitacji wynika z naszego działania. Ponad 6 lat temu uruchomiliśmy własną placówkę jako Studio Urody Yasumi w Kaliszu. Dziś to już najnowocześniejszy Instytut Zdrowia i Urody w regionie wyposażony w innowacyjne technologie, które stanowią także naszą ofertę handlową. Efektem tych działań jest wyjście na szeroki rynek z propozycją wybranych urządzeń, dobranych odpowiednio preparatów
i kosmetyków oraz co najważniejsze konkretnych rozwiązań i koncepcji zabiegowych. Jesteśmy bardzo wiarygodni bowiem sami doświadczamy to co później możemy oferować naszym klientom.

Zależy nam na tym by oferta wprowadzana u naszego klienta, który będzie decydować się na przystąpienie do grypy Yasumi była rentowna.

Dlatego inwestor taki musi liczyć się z nakładami na zakup sprzętu w granicach 150-170 tysięcy zł w programie Yasumi Instytut Zdrowia i Urody, który jest najpełniejszą propozycją. Studia Partnerskie mogą zaczynać od kwoty w granicach 50-70 tyś złotych. Lokal (własny lub dzierżawa) w zależności od wybranego programu powinien mieć wydzielone co najmniej 4 gabinety w przypadku Instytutu Zdrowia i Urody oraz co najmniej 2 jako studio Partnerskie.

Powierzchnie lokalowe to dla większego projektu około 120-150 m² dla mniejszego wystarczy 60 m².

Przed przystąpieniem do działań, spotykamy się z przyszłym inwestorem i omawiamy warunki współpracy. Na co może liczyć z naszej strony i czego oczekujemy od niego w zamian. Po takim spotkaniu jeśli strony decydują się na dalsze kroki omawiana jest inwestycja i szczegółowo dobieramy ofertę. Po akceptacji przystępujemy do formalizowania działań i spisujemy umowy partnerskie i sprzedażowe. Nim gabinet zostanie uruchomiony nasz parter jest już w pełni przygotowany na przyjęcie pierwszych klientów swojego gabinetu, bowiem przechodzi wszelkie konieczne szkolenia i jest ukierunkowany merytorycznie do jego prowadzenia. Przez cały czas inwestor jest z nami w ścisłym kontakcie zarówno przed otwarciem jaki i po uruchomieniu gabinetu i w zależności od jego potrzeb może liczyć bezpłatnie na naszą pomoc. 

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grupa Deweloperska GEO

Grupa Deweloperska GEO to holding kilkunastu spółek, prowadzących aktywną działalność na terenie trzech polskich aglomeracji: Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »