REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

FLEET MARKET 2013 - V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej

REKLAMA

V Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej – FLEET MARKET 2013 w całości poświęcone procesom zakupu i zarządzania samochodem w firmie, odbędą się 19 listopada 2013r. (tj. we wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Wystawcy branżowi przedstawią swoje flotowe nowości produktowe, a wiodące koncerny i importerzy zaprezentują najnowsze modele samochodów dedykowane dla firm.

 

REKLAMA

 

 


Firma Fleet Meetings (organizator targów Fleet Market i wydawca miesięcznika FLEET) organizuje od pięciu lat największe w Europie Środkowo - Wschodniej targi FLEET MARKET dla branży flotowej. Połączone są one z premierami samochodowymi na polskim rynku, prezentacją nowości flotowych, a także konstruktywną i nierzadko burzliwą debatą na tematy i zagadnienia newralgiczne w tej młodej i wciąż rozwijającej się na polskim rynku dziedzinie.


Nad tegorocznymi, jubileuszowymi targami Fleet Market, patronat honorowy objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod przewodnictwem Pana Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo


Meritum informacji o targach Fleet Market:

REKLAMA


1. Fleet Market to jedyne w Polsce i w Europie Środkowo - Wschodniej targi dla branży motoryzacyjno - flotowej oraz niezwykle ciekawa okazja do spotkania z całą branżą flotową, i to nie tylko wystawcami (ok. 200 stoisk), ale i decydentami flotowymi (ok. 3000 osób).


2. Na targach Fleet Market zaprezentowanych jest blisko 200 wystawców, w tym m.in.: importerzy i dealerzy samochodowi, koncerny paliwowe i oponiarskie, firmy ubezpieczeniowe, dostawcy usług i produktów flotowych, szkoły jazdy i prezentacja szkoleń z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych oraz organizacje i stowarzyszenia motoryzacyjne.


3. Corocznie w targach bierze udział około 3000 gości, a wśród nich, m.in.: przedstawiciele kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, dyrektorzy finansowi, kierownicy transportu, osoby mające wpływ na politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach, właściciele firm,  przedstawiciele stowarzyszeń i związków branżowych, którzy mają przełożenie na ok. 2 mln  kierowców aut firmowych w Polsce.

REKLAMA


4. Podczas targów Fleet Market - organizowane są ogólnopolskie premiery samochodowe i prezentacja nowych produktów przeznaczonych dla flot samochodowych (m.in.: systemów bezpieczeństwa, kart paliwowych, ubezpieczeń, usług leasingowych i kredytowych, opon, akcesoriów i wyposażenia samochodów, rozwiązań IT optymalizujących zarządzanie flotami etc.).


5. Targi Fleet Market to także interesujące panele dyskusyjne i debata z liderami branży motoryzacyjnej i flotowej.  W tym roku temat wiodący targów FLEET MARET 2013 to: „Źródła finansowania samochodów firmowych a korzyści podatkowe dla przedsiębiorcy”. Podczas wykładów postaramy się przedstawić optymalne w obowiązującym obecnie środowisku prawno-podatkowym źródła finansowania samochodów firmowych.  Skupimy się także na czekających nas od 2014 roku zmianach w podatkach, głównie jeżeli chodzi o podatek VAT i ujednolicenie zapisów korzystania z samochodów służbowych prywatnie. Przedstawimy zalety podatkowe zakupu samochodów firmowych ze środków własnych. Odpowiemy na pytania kiedy i dlaczego opłacalny jest leasing operacyjny, kiedy leasing finansowy, a kiedy wynajem długoterminowy, średnioterminowy, a nawet krótkoterminowy. Przybliżymy koncepcję leasebacku, czyli leasingu zwrotnego. Specjaliści wyjaśnią, dla jakiej floty i w jakich warunkach opłacalny i dlaczego będzie full service leasing, service leasing czy fleet management, czyli samo zarządzanie pojazdami. Nie zabraknie także wątków dotyczących kredytów samochodowych, które są coraz popularniejsze wśród małych i średnich przedsiębiorców.


6. W trakcie trwania targów FLEET MARKET 2013 nastąpi także wręczenie: statuetek Fleet Leader 2013 - wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.


FLEET MARKET - umożliwia:


- pozyskiwanie nowych klientów

- wzmocnienie kontaktów z obecnymi partnerami biznesowymi

- prezentację nowej oferty i promocję swoich produktów

- zapoznanie się z ofertą innych firm

- wdrożenie na rynek nowych produktów

- wymianę wrażeń, opinii i doświadczeń wśród przedstawicieli branży

- budowanie wizerunku firmy

- promocję firmy w mediach (m.in. w prasie i telewizji)

- udział w debacie prowadzonej przez ekspertów branży.


WYSTAWCY TARGÓW FLEET MARKET:


- importerzy i dealerzy samochodowi

- koncerny paliwowe

- koncerny oponiarskie

- niezależne sieci serwisowe i dystrybutorzy części zamiennych

- szkoły jazdy i szkolenia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym

- organizacje/stowarzyszenia, media branżowe

-  kancelarie prawne

- dostawcy produktów i usług dla flot:


· leasing/CFM (car fleet management)

· ubezpieczenia

· wynajmem krótko- i długoterminowym pojazdów

· rozwiązania IT optymalizujące zarządzania flotą

· szacowanie wartości rezydualnej i remarketing

· producenci i dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania dla flot samochodowych

· GPS i monitoring

· karty paliwowe

· opony i serwisy ogumienia

· serwisy samochodowe

· akcesoria/wyposażenie


UCZESTNICY/GOŚCIE TARGÓW FLEET MARKET:


Targi Fleet Market są dla wszystkich przedstawicieli firm (w tym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw), które posiadają od 5 do 5000 samochodów firmowych, czyli:


- właściciele i prezesi firm

- fleet managerowie

- dyrektorzy finansowi

- dyrektorzy administracyjni

- kierownicy transportu

- księgowi

- dziennikarze niezależnych mediów

- przedstawiciele stowarzyszeń na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

- przedstawiciele organizacji rządowych

- prawnicy.


UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY*

(na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego) na: www.fleetmarket.pl!


* Dla wszystkich osób związanych z branżą flotową.


Więcej informacji na: www.fleetmarket.pl

 

 

 

KONTAKT DO ORGANIZATORA:


ORGANIZACJA TARGÓW

Małgorzata Mikołajczyk

małgorzata.mikolajczyk@fleet.com.pl
kom. +48 666 373 920
tel. + 48 (71) 750 18 58


DZIAŁANIA MARKETINGOWE I PR

Dominika Wejksznia

dominika.wejksznia@fleet.com.pl
kom. +48 668 400 633
tel. 48 (71) 339 79 03


REDAKCJA MAGAZYNU FLEET

Tomasz Siwiński

tomasz.siwinski@fleet.com.pl
kom.: +48 668 353 040
tel. +48 (71) 339 79 03

 

Autopromocja

REKLAMA

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code
    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Współpraca na styku biznesu i nauki to nieocenione korzyści także dla firm

    Współpraca praktyków biznesu z instytucjami naukowymi wielu z nas kojarzy się głównie z działalnością społeczną. Korzyści dla uczelni i ich studentów są bowiem dość oczywiste. Mowa m.in. o dostępie do najnowszej wiedzy praktycznej i możliwości warsztatowego pogłębiania umiejętności uczniów, co pośrednio buduje także prestiż szkoły wyższej. A co z takiej współpracy może wynieść biznes? Wbrew pozorom to nie tylko poczucie dobrze wypełnionej misji, ale też korzyści ekonomiczne i wizerunkowe.

    Kto zakłada firmę by spełnić swoje marzenia a kto przechodzi na swoje, by skorzystać z okazji

    Daleko za sobą mamy już etap szybkiego przyrostu firm wskutek wymuszania przez dotychczasowych pracodawców przejścia na samozatrudnienie. Teraz rynek młodych firm znormalniał i niewiele różni się od innych, w krajach o ustabilizowanej od dekad gospodarce.

    Przedsiębiorcy z listą oczekiwań do nowego rządu. Na co liczą najbardziej?

    Lista oczekiwań przedsiębiorców wobec nowego rządu jest całkiem długa, a otwierają ją: odblokowanie środków z KPO, przywrócenie dialogu społecznego i stabilności wprowadzania zmian w przepisach czy powrót do poprzedniego sposobu rozliczania składki zdrowotnej.

    1000 zł na całe świąteczne zakupy? Taka kwota wystarczy połowie Polaków

    Ponad połowa badanych Polaków planuje przeznaczyć na wszystkie świąteczne (chodzi oczywiście o Święta Bożego Narodzenia) zakupy do 1000 zł - wynika z badania opublikowanego 6 grudnia 2023 r. przez Mastercard. Dodano, że ok. 46 proc. odkłada na ten cel z dużym wyprzedzeniem.

    REKLAMA

    Prawdziwa szynka, wędlina, kiełbasa, wędzonka – z czego powinny być zrobione? Określi rozporządzenie

    Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotował 5 grudnia 2023 r. projekt rozporządzenia, które ma na celu wprowadzenie zasad stosowania określeń "szynka" „wędlina”, „wędzonka”, „kiełbasa” przy znakowaniu produktów żywnościowych. Po wejściu w życie tych przepisów będzie jasne jakie produkty będą mogły być oznaczane na opakowaniach tymi określeniami. Projekt ten spotkał się ze sprzeciwem polskich producentów żywności roślinnej.

    Do 200 tys. euro i szansa rozwoju w USA. 10-12 polskich startupów zostanie wybranych w I kwartale 2024 roku

    Maverick Nation wyselekcjonuje technologiczne startupy z Polski i umożliwi im rozwój w Stanach Zjednoczonych. Na początku II kwartału 2024 roku swoich sił w USA spróbuje od 10 do 12 polskich startupów, które na ten cel otrzymają do 200 tys. euro i niespotykane dotąd wsparcie biznesowe. To pierwszy polski, całkowicie prywatny projekt tego typu, utworzony bez wsparcia publicznego ze strony Polskiego Funduszu Rozwoju czy Europejskiego Funduszu Innowacji, co jest ewenementem w inicjatywach tego typu.

    Co dostaniemy zamiast podwyżki w 2024 roku? Firmy szukają oszczędności. Ale pracownicy mogą na tym zyskać!

    Widmo wysokich kosztów firmowych skłania pracodawców do szukania rozwiązań, które pozwolą optymalizować wydatki. Jednym z nich jest wdrożenie strategii pozapłacowej bazującej na benefitach żywieniowych, która zapewnia oszczędności zarówno firmie, jak i zatrudnionym. Aby przyciągnąć i zatrzymać talenty, firmy coraz częściej już na etapie rekrutacji informują o wartości finansowej benefitów, ponieważ kandydaci nie mają świadomości, z czego składa się całkowity pakiet wynagrodzeń. 

    Branża transportowa najdłużej czeka na pieniądze od kontrahentów

    Branża TSL jest najszybciej rozwijającym się sektorem gospodarki. Najważniejszą składową tego sukcesu jest transport, który w ciągu ostatnich 10 lat zwiększył zatrudnienie o blisko ćwierć miliona osób (najnowszy raport „Transport drogowy w Polsce 2023”). Skąd zatem biorą się finansowe wyzwania i problemy tej branży? Chociażby z długich terminów płatności. 

    REKLAMA

    Które branże mają najlepsze perspektywy na przyszły rok?

    Pozytywne dane z NBP pokazujące wzrost wskaźnika prognoz popytu dają optymizm firmom. Które branże mają najlepsze perspektywy? 

    Czy inwestorzy w spółki memowe są bardziej skłonni do inwestowania w kryptowaluty czy w akcje?

    Czy inwestorzy którzy wcześniej kupowali akcje memowej spółki GameStop mogą być zainteresowani bardziej tradycyjną giełdą? Jakie są główne trendy dominujące wśród osób wybierających inwestowanie w te nowe instrumenty?

    REKLAMA