REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Innowacja dla mikro, małych i średnich firm. Rewolucja w HR - reklama

inforCMS

REKLAMA

REKLAMA

Zachęcamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Lubelszczyzny zatrudniające m.in. pracownice w wieku 50 lat i więcej do skorzystania z możliwości testowania w swojej firmie nowoczesnego rozwiązania informatyczno-psychologicznego służącego zarządzaniu personelem – KONSULTANTA HR. Aplikacja jest tworzona w ramach prestiżowego innowacyjnego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Współtworzenie narzędzi i ich testowanie związane z gratyfikacją finansową niesie za sobą wiele korzyści dla zakładu pracy i jego pracowników.

 

REKLAMA

 


KONSULTANT HR to informatyczne rozwiązania w zarządzaniu wiekiem:


-   testy psychospołeczne automatycznie diagnozujące potencjał pracowników,


-   testy psychospołeczne ułatwiające dobór dwuosobowych zespołów pracowniczych oraz gotowa procedura ich współdziałania na zasadach mentoringu,

Dalszy ciąg materiału pod wideo


-   szkolenia e-learning i poradniki metodyczne wspomagające wdrażanie systemu zarządzania wiekiem w firmie.


Zapewniamy również bezpłatne wsparcie szkoleniowo-doradcze służące dostosowaniu potencjału narzędzi do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.  


Innowacja, która gwarantuje sukces, ponieważ:


  umożliwia wykorzystanie różnorodnego potencjału pracowników pod względem posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,


-   pomaga utrzymać aktywność zawodową osób z największym stażem pracy w firmie,


-   wspiera motywowanie pracowników i przydzielanie im obowiązków adekwatnych do ich preferencji i możliwości, w tym planowanie kariery zawodowej,


-   zwiększa efektywność pracy kadry oraz potencjał adaptacyjności firmy do aktualnych wymagań gospodarki,


-   powoduje nabycie nowej wiedzy i nowych doświadczeń u personelu o różnym stażu zawodowym.


Zarządzanie wiekiem - to się musi opłacać


W tworzenie narzędzi zaangażowane jest grono ekspertów. Są to specjaliści - praktycy oraz naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w dziedzinach: psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, w tym wiekiem i wiedzą oraz badań społecznych.


Udział w testowaniu to promocja firmy


Utworzone podczas realizacji projektu narzędzia, a także sama idea wdrażania rozwiązań służących zarządzaniu wiekiem będą upowszechniane na szczeblu regionalnym oraz ogólnokrajowym poprzez szeroko zakrojone kampanie informacyjne, dzięki czemu firmy testujące narzędzia będą miały możliwość bezpłatnej promocji swojego zakładu pracy na arenie województwa lubelskiego i całego kraju.


Dowiedz się więcej i przyłącz się do projektu

Biuro projektu FUDA
ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
tel./faks: 81 740 13 27
tel. kom.: 727 570 989

www.zarzadzaniewiekiem.eu

www.fuda.com.pl

www.facebook.com/fuda.lublin

 
ZARZĄDANIE WIEKIEM - ZNANE, LUBIANE, STOSOWANE

 
Projekt „Innowacyjny model kooperacji dla rozwoju aktywności zawodowej pracownic powyżej 50. roku życia” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Realizator projektu:

REKLAMA


FUDA to firma doradcza, której misją jest wdrażanie pozytywnych zmian oraz rozwiązań usprawniających funkcjonowanie podmiotów. W naszej działalności koncentrujemy się na kreowaniu perspektyw dla naszych Klientów, w odpowiedzi na realia gospodarcze i aktualne potrzeby rynku. Wspieramy w określaniu celów, które wspólnie zmieniamy w rzeczywistość. Prowadząc działalność audytorską i doradczo - szkoleniową zabiegamy o sukces naszych Klientów. Nasze działania zmierzają do wspierania podmiotów w ich działalności - dbamy o to, aby nasze propozycje ułatwiały codzienną pracę, zwiększały konkurencyjność i wspierały rozwój.

 
Jesteśmy firmą zrzeszającą osoby dysponujące dużą wiedzą oraz doświadczeniem w realizacji, rozliczaniu, audytowaniu i ewaluowaniu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej skierowanych do różnorodnych grup odbiorców - m.in. przedsiębiorców, osób pracujących, niezatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, nauczycieli, kadry dydaktycznej, uczniów, studentów, pracowników administracji publicznej, wdrażanych na terenie różnych województw kraju.

 
FUDA

 

 

Autopromocja

REKLAMA

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Sztuczna inteligencja a programy lojalnościowe. Co się sprawdzi w 2024 r.?

  Czy programy lojalnościowe w 2024 r. mają rację bytu? Klientowi kojarzą się przede wszystkim z rabatami i bonusami, a tak naprawdę są wielką bazą wiedzy o konsumentach i ich potrzebach. Mądre wykorzystanie to korzyści dla obu stron. Na co zwrócić uwagę w 2024 r.? 

  Kobiety w Polsce mają własne firmy częściej niż w większości krajów UE. W naszym kraju 8% Polek prowadzi działalność gospodarczą

  Kobiety w Polsce mają własne firmy częściej niż w większości krajów Unii Europejskiej – w naszym kraju 8% Polek prowadzi działalność gospodarczą, co stanowi drugi wynik europejski.

  Pieniądze na koncie w 10 sekund. Kto najbardziej zyska na przelewach natychmiastowych?

  Czy nowe przepisy dotyczące przelewów natychmiastowych wstrząsną rynkiem płatności? Banki będą musiały je realizować w ciągu maksymalnie 10 sekund. Co z weryfikacją odbiorcy przelewu w tak krótkim czasie? 

  Czy powrót aktywności fuzji i przejęć pomoże rynkom w Europie?

  Jakie są perspektywy dla rynku fuzji i przejęć w 2024 r.? Jaka branża cieszy się największą popularnością? Czy inwestorzy mają powody do zadowolenia? 

  REKLAMA

  Rolnicy ruszyli do skupów. Czy da się jeszcze zarobić na zbożu?

  W obliczu obaw o dalszy spadek cen, rolnicy postanowili sprzedać zboża ze swoich magazynów. Już w styczniu, punkty skupu zakupiły 538,8 tys. ton zbóż, co stanowi wzrost o 10% w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2023 i o 17% w stosunku do grudnia poprzedniego roku. 

  Dojście do niskiej inflacji wymaga kontraktu społecznego, który jest jak umowa widmo

  Niska inflacja to kontrakt społeczny. Taki kontrakt jest jak umowa widmo, ale osiągany jest głównie wysiłkiem banku centralnego, bo NBP jest odpowiedzialny za stabilność cen w gospodarce.

  Sektor MŚP chętniej sięga po kredyty, a banki zaostrzają kryteria ich przyznawania

  Popyt na kredyty długoterminowe ze strony małych przedsiębiorców jest najwyższy od lat. Jedocześnie banki przyznają, że zaostrzają kryteria kredytowe. Czy alternatywna forma finansowania, czyli faktoring, będzie przeżywał ożywienie?  

  Przedsiębiorcy mają obawy czy uda się wydać pieniądze z KPO. Polska ma na to o połowę mniej czasu niż inne kraje

  Pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy – KPO dla Polski to doskonała wiadomość, ale trzeba się pospieszyć, by je efektywnie wydać, apelują przedsiębiorcy. Kraje, które dostały pieniądze europejskie bez opóźnień aktualnie są już w połowie drogi w ich wydatkowaniu. Polska będzie musiała wdrożyć wysokie tempo, by żadne dotacje nie przepadły.

   

  REKLAMA

  Wakacje składkowe dla małych przedsiębiorców. Nowa wersja projektu ustawy z rocznym limitem wydatków

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii opublikowało nową wersję projektu ustawy o tzw. wakacjach składkowych. Obniżono w nim szacunek kosztu rozwiązania dla finansów publicznych w 10 lat do 20,4 mld zł z niemal 25 mld zł.

  Model pracy w firmie: work-life balance czy work-life integration? Pracować by żyć, czy żyć, by pracować?

  Zacierają się granice między życiem prywatnym i zawodowym. Jednak dla większości pracowników życie osobiste jest ważniejsze niż zawodowe. Pracodawcy powinni wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania swoich pracowników i w zależności od tego wybierać model pracy w firmie.

  REKLAMA