REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Innowacja dla mikro, małych i średnich firm. Rewolucja w HR - reklama

inforCMS

REKLAMA

REKLAMA

Zachęcamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Lubelszczyzny zatrudniające m.in. pracownice w wieku 50 lat i więcej do skorzystania z możliwości testowania w swojej firmie nowoczesnego rozwiązania informatyczno-psychologicznego służącego zarządzaniu personelem – KONSULTANTA HR. Aplikacja jest tworzona w ramach prestiżowego innowacyjnego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Współtworzenie narzędzi i ich testowanie związane z gratyfikacją finansową niesie za sobą wiele korzyści dla zakładu pracy i jego pracowników.

 

REKLAMA

 


KONSULTANT HR to informatyczne rozwiązania w zarządzaniu wiekiem:


-   testy psychospołeczne automatycznie diagnozujące potencjał pracowników,


-   testy psychospołeczne ułatwiające dobór dwuosobowych zespołów pracowniczych oraz gotowa procedura ich współdziałania na zasadach mentoringu,

Dalszy ciąg materiału pod wideo


-   szkolenia e-learning i poradniki metodyczne wspomagające wdrażanie systemu zarządzania wiekiem w firmie.


Zapewniamy również bezpłatne wsparcie szkoleniowo-doradcze służące dostosowaniu potencjału narzędzi do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.  


Innowacja, która gwarantuje sukces, ponieważ:


  umożliwia wykorzystanie różnorodnego potencjału pracowników pod względem posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,


-   pomaga utrzymać aktywność zawodową osób z największym stażem pracy w firmie,


-   wspiera motywowanie pracowników i przydzielanie im obowiązków adekwatnych do ich preferencji i możliwości, w tym planowanie kariery zawodowej,


-   zwiększa efektywność pracy kadry oraz potencjał adaptacyjności firmy do aktualnych wymagań gospodarki,


-   powoduje nabycie nowej wiedzy i nowych doświadczeń u personelu o różnym stażu zawodowym.


Zarządzanie wiekiem - to się musi opłacać


W tworzenie narzędzi zaangażowane jest grono ekspertów. Są to specjaliści - praktycy oraz naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w dziedzinach: psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, w tym wiekiem i wiedzą oraz badań społecznych.


Udział w testowaniu to promocja firmy


Utworzone podczas realizacji projektu narzędzia, a także sama idea wdrażania rozwiązań służących zarządzaniu wiekiem będą upowszechniane na szczeblu regionalnym oraz ogólnokrajowym poprzez szeroko zakrojone kampanie informacyjne, dzięki czemu firmy testujące narzędzia będą miały możliwość bezpłatnej promocji swojego zakładu pracy na arenie województwa lubelskiego i całego kraju.


Dowiedz się więcej i przyłącz się do projektu

Biuro projektu FUDA
ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin
tel./faks: 81 740 13 27
tel. kom.: 727 570 989

www.zarzadzaniewiekiem.eu

www.fuda.com.pl

www.facebook.com/fuda.lublin

 
ZARZĄDANIE WIEKIEM - ZNANE, LUBIANE, STOSOWANE

 
Projekt „Innowacyjny model kooperacji dla rozwoju aktywności zawodowej pracownic powyżej 50. roku życia” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
Realizator projektu:

REKLAMA


FUDA to firma doradcza, której misją jest wdrażanie pozytywnych zmian oraz rozwiązań usprawniających funkcjonowanie podmiotów. W naszej działalności koncentrujemy się na kreowaniu perspektyw dla naszych Klientów, w odpowiedzi na realia gospodarcze i aktualne potrzeby rynku. Wspieramy w określaniu celów, które wspólnie zmieniamy w rzeczywistość. Prowadząc działalność audytorską i doradczo - szkoleniową zabiegamy o sukces naszych Klientów. Nasze działania zmierzają do wspierania podmiotów w ich działalności - dbamy o to, aby nasze propozycje ułatwiały codzienną pracę, zwiększały konkurencyjność i wspierały rozwój.

 
Jesteśmy firmą zrzeszającą osoby dysponujące dużą wiedzą oraz doświadczeniem w realizacji, rozliczaniu, audytowaniu i ewaluowaniu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej skierowanych do różnorodnych grup odbiorców - m.in. przedsiębiorców, osób pracujących, niezatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, nauczycieli, kadry dydaktycznej, uczniów, studentów, pracowników administracji publicznej, wdrażanych na terenie różnych województw kraju.

 
FUDA

 

 

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Niewykorzystany potencjał. Czas na przywództwo kobiet?

Moment, gdy przywódcą wolnego świata może się okazać kobieta to najlepszy czas na dyskusję o kobiecym leadershipie. O tym jak kobiety mogą zajść wyżej i dalej oraz które nawyki stoją im na przeszkodzie opowiada Sally Helgesen, autorka „Nie podcinaj sobie skrzydeł” i pierwszej publikacji z zakresu kobiecego przywództwa „The female advantage”.

Influencer marketing - prawne aspekty współpracy z influencerami

Influencer marketing a prawne aspekty współpracy z influencerami. Jak influencer wpływa na wizerunek marki? Dlaczego tak ważne są prawidłowe klauzule kontraktowe, np. klauzula zobowiązująca o dbanie o wizerunek marki? Jakie są kluczowe elementy umowy z influencerem?

Jednoosobowe firmy coraz szybciej się zadłużają

Z raportu Krajowego Rejestru Długów wynika, że mikroprzedsiębiorstwa mają coraz większe długi. W ciągu 2 lat zadłużenie jednoosobowych działalności gospodarczych wzrosło z 4,7 mld zł do 5,06 mld zł. W jakich sektorach jest najtrudniej?

Sprzedaż mieszkań wykorzystywanych w działalności gospodarczej - kiedy nie zapłacimy podatku?

Wykorzystanie mieszkania w ramach działalności gospodarczej stało się powszechną praktyką wśród przedsiębiorców. Wątpliwości pojawiają się jednak, gdy przychodzi czas na sprzedaż takiej nieruchomości. Czy można uniknąć podatku dochodowego? Skarbówka rozwiewa te wątpliwości w swoich interpretacjach.

REKLAMA

PARP: Trwa nabór wniosków o wsparcie na rozszerzenie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła kolejny nabór wniosków o wsparcie na rozszerzenie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności prowadzonej w sektorach takich jak hotelarstwo, gastronomia (HoReCa), turystyka lub kultura. Działanie jest realizowane w ramach programu finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

Dlaczego premiera kontraktów na Ethereum jest ważną chwilą dla kryptowalut

Debiut funduszy ETF na największą z kryptowalut, czyli bitcoin, okazał się absolutnym sukcesem. Premiera tego instrumentu inwestycyjnego opartego o kryptowalutę pozwoliła na dostęp do zakupów BTC inwestorom instytucjonalnym, a to podbiło cenę do kryptowaluty do rekordowych poziomów. Choć regulacyjna saga i batalia banków inwestycyjnych oraz emitentów funduszy trwała kilka lat, zakończyła się sukcesem. W marcu bitcoin osiągnął rekordową cenę ponad $73 000 i choć od tamtej pory jego kurs uległ korekcie, to nadal utrzymuje się powyżej $63 000, a więc znacznie wyżej niż w ubiegłych latach. 

Zadbaj o siebie i swoje przywództwo, czyli wyzwania współczesnego menedżera

Dzisiejszy świat zarządzania wymaga od menedżerów nieustannej ewolucji. Hasło „menedżer od nowa” może oznaczać zarówno rozpoczęcie czegoś od początku, jak i wprowadzenie zmian poprawiających istniejący stan rzeczy. W obliczu dzisiejszych wyzwań, pełnych zawirowań i rozlicznych ścieżek, nowoczesne zarządzanie staje się sztuką balansowania między tradycją a innowacją.

Jaki model logistyczny wybrać dla swojego sklepu internetowego?

Zakładając sklep internetowy, staniesz przed wyzwaniem organizacji całej jego logistyki. Zanim zaczniesz działalność, będziesz musiał zdecydować, gdzie magazynować swoje towary, z jakimi kurierami współpracować i jak obsługiwać zwroty od klientów. Pochłonie to mnóstwo cennego czasu i spory kapitał. W dzisiejszych czasach możesz tego jednak uniknąć. W jaki sposób? Poznaj najciekawsze modele logistyczne dla e-commerce!

REKLAMA

Dobrzy w teorii. Dlaczego nie potrafimy odpoczywać i jak to zmienić?

Potrzeba regeneracji wydaje się oczywista dla każdego, kto funkcjonuje w naprzemiennym cyklu, w którym wysiłek absorbujący przeważającą część naszych aktywności przeplata się z czasem wolnym. Skąd zatem trudność w świadomym uwzględnianiu potrzeby wypoczynku i planowaniu przerw w zawodowym funkcjonowaniu?

Inflacja już niestraszna firmom. Obawia się jej dwa razy mniej firm niż rok temu

W rok o połowę zmalała liczba małych i średnich firm, które boją się, że inflacja może zagrozić ich biznesom. Obecnie to zaledwie co czwarte przedsiębiorstwo. Zaskakujące są jednak branże, w których te obawy są największe. Inflacja straciła też rangę najpoważniejszej obawy.

REKLAMA