REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER
24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER

REKLAMA

REKLAMA

W dniach 9 – 10 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbędzie się 24. Konferencja Energetyczna EuroPOWER, organizowana przez MM Conferences S.A. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

REKLAMA

Przedstawiciele sektora energetycznego już po raz dwudziesty czwarty będą mieli okazję spotkać się podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Wydarzenie to stanowi unikalną platformę do podjęcia debaty na temat aktualnych problemów i wyzwań, z którymi boryka się sektor energetyczny. Kluczowi reprezentanci branży będą mieli okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń, opinii i koncepcji realizacji projektów energetycznych wspólnie z reprezentantami władz regionalnych, organami rządowymi i samorządowymi, administracją publiczną, przedstawicielami sektorów: dystrybucji energii, elektrociepłowni, produkcji, paliwowego i gazowego oraz sektorów współpracujących.

REKLAMA

Jak widać z zatłoczonych korytarzy Konferencja EuroPOWER cieszy się rosnącym zainteresowaniem, co ważne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Cieszę się, że możemy w Warszawie gościć tylu znamienitych dla branży przedstawicieli, którzy na co dzień zajmują się problemami energii i wyzwaniami, które przed nią stoją. Dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń możemy wspólnie wypracować narzędzia, które wspomogą dynamiczny rozwój sektora energetycznego już w najbliższej przyszłości. – mówi Michał Kurtyka, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.

Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji znajdują się m.in.: polska energetyka w procesie unowocześniania, miks energetyczny, elektromobilność, miejsce kapitału prywatnego w polskiej energetyce, rynek mocy, rynek gazu i paliw.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem dr Leszka Juchniewicza. W skład Rady wchodzą m.in.:

  • Andrzej J. Piotrowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
  • Maciej Bando – Prezes Urzędu Regulacji Energetyki
  • Tomasz Żuchowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
  • Dariusz Kaśków – Prezes Zarządu, Energa S.A.
  • Eryk Kłossowski – Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne
  • Piotr Woźniak – Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Rady Programowej oraz foto- i wideorelacją z poprzedniej edycji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl

Organizatorem wydarzenia jest MM Conferences S.A., która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.

Kontakt:

Monika Nowak

Senior Project Manager
Junior Team Leader

tel: +48 22 379 29 11
kom: +48 530 662 013
m.nowak@mmcpolska.pl 

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Co trapi sektor MŚP? Nie tylko inflacja, koszty zarządzania zasobami ludzkimi i rotacja pracowników

Inflacja przekładająca się na presję płacową, rosnące koszty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz wysoka rotacja – to trzy główne wyzwania w obszarze pracowniczym, z którymi mierzą się obecnie firmy z sektora MŚP. Z jakimi jeszcze problemami kadrowymi borykają się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa?

Badania ankietowe GUS: Badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B) i Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Główny Urząd Statystyczny od 1 do 23 grudnia 2024 r. będzie przeprowadzał obowiązkowe badania statystyczne z zakresu rolnictwa. Chodzi o następujące badania: Badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B) i Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

Dodatkowy dzień wolny od pracy dla wszystkich pracowników w 2025 r.? To już pewne

Dodatkowy dzień wolny od pracy dla wszystkich pracowników? To już pewne. 27 listopada 2024 r. Sejm uchwalił nowelizację ustawy. Wigilia od 2025 r. będzie dniem wolnym od pracy. Co z niedzielami handlowymi? 

Zeznania świadków w sprawach o nadużycie władzy w spółkach – wsparcie dla wspólników i akcjonariuszy

W ostatnich latach coraz częściej słyszy się o przypadkach nadużyć władzy w spółkach, co stanowi zagrożenie zarówno dla transparentności działania organizacji, jak i dla interesów wspólników oraz akcjonariuszy. Przedsiębiorstwa działające w formie spółek kapitałowych z założenia powinny funkcjonować na zasadach transparentności, przejrzystości i zgodności z interesem wspólników oraz akcjonariuszy. 

REKLAMA

BCM w przemyśle: Nie chodzi tylko o przestoje – chodzi o to, co tracimy, gdy im nie zapobiegamy

Przerwa w działalności przemysłowej to coś więcej niż utrata czasu i produkcji. To potencjalny kryzys o wielowymiarowych skutkach – od strat finansowych, przez zaufanie klientów, po wpływ na środowisko i reputację firmy. Dlatego zarządzanie ciągłością działania (BCM, ang. Business Continuity Management) staje się kluczowym elementem strategii każdej firmy przemysłowej.

Z czym mierzą się handlowcy w czasie Black Friday?

Już 29 listopada będzie wyczekiwany przez wielu konsumentów Black Friday. Po nim rozpocznie się szał świątecznych zakupów i zarazem wytężonej pracy dla handlowców. Statystyki pokazują, że Polacy z roku na rok wydają i zamawiają coraz więcej. 

Taryfa C11. Szaleńcze ceny prądu w Polsce: 1199 zł/MWh, 2099 zł/MWh, 2314 zł/MWh, 3114 zł/MWh

To stawki dla biznesu. Małe i średnie firmy (MŚP nie będzie w 2025 r. objęty zamrożeniem cen prądu. 

Brakuje specjalistów zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Luka w ujęciu globalnym od 2023 roku wzrosła o blisko 20 proc., a w Europie o 12,8 proc.

Brakuje specjalistów zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Luka w ujęciu globalnym od 2023 roku wzrosła o blisko 20 proc., a w Europie o 12,8 proc. Ekspert przypomina: bezpieczeństwo nie jest kosztem, a inwestycją, która zapewnia ciągłość i stabilność operacyjną

REKLAMA

Zamrożenie cen energii w 2025 r. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw krytycznie o wycofaniu się z działań osłonowych wobec firm

Zamrożenie cen energii w 2025 r. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw krytycznie o wycofaniu się z działań osłonowych wobec firm. Interweniuje u premiera Donalda Tuska i marszałka Sejmu Szymona Hołowni.

ZUS: Wypłacono ponad 96,8 mln zł z tytułu świadczenia interwencyjnego. Wnioski można składać do 16 marca 2025 r.

ZUS: Wypłacono ponad 96,8 mln zł z tytułu świadczenia interwencyjnego. Wnioski można składać do 16 marca 2025 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że przygotowuje kolejne wypłaty świadczenia.

REKLAMA