REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów "Oddam Ci 2 godziny dziennie!"

Grzegorz Frątczak
Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.
Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów - 19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)
Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów - 19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów "Oddam Ci 2 godziny dziennie!", które odbędzie się 19 października 2015, w godzinach 18.00-20.00 w Warszawie, przy ul. Narbutta 40/13. Patronat mediany nad seminarium objął portal Infor.pl

REKLAMA

Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów

19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)

Czy osiągasz w terminie cele, które zaplanowałeś? A chciałbyś?

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Jesteś zmęczony ciągłym brakiem czasu, natłokiem zadań? Ale jak to zmienić…

Obrabiasz w kółko jakieś papiery i maile, zamiast sprzedawać i zarabiać? Skończ z tym.

Czy masz czas dla swojej rodziny i dla siebie? A chciałbyś?

Czy chociaż znasz zasady zarządzania czasem …nadal nie osiągasz swoich celów biznesowych? Zmienimy to razem!

Jeśli to wydaje Ci się znajome - to seminarium jest właśnie dla Ciebie!

Jak odzyskać 2h, które tracisz każdego dnia? W poniedziałek 19 października będziesz około 20.00 wychodzić z naszego seminarium z praktycznym planem jak to zrobić.

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor seminarium, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach. Na tym seminarium znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

80% tego szkolenia to doświadczenia Grzegorza Frątczaka w pracy z przedsiębiorcami, menedżerami, dyrektorami, prezesami banków!

Szczegółowe informacje o seminarium i bilety

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Pracownicy nie chcą już owocowych czwartków? Te 3 benefity warto wprowadzić w firmie

Kiedyś praca zdalna była benefitem, dziś coraz częściej jest standardem. Jakie teraz oczekiwania mają pracownicy w zakresie benefitów pozapłacowych? Co może oferować pracodawca?

Kiedy w biznesie można powołać na siłę wyższą, czy to pozwoli uniknąć odpowiedzialności za niedotrzymanie umowy

Analizując okoliczności danej sprawy, zawsze musimy brać pod uwagę jej indywidualny charakter. Nie każda sytuacja, która dla nas jest oczywista na pierwszy rzut oka, stanowi okoliczność wyłączająca naszą odpowiedzialność z tytułu siły wyższej.

Zabezpieczenie przyszłości firmy. Czyli czym jest zarząd sukcesyjny?

Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę, z sukcesami, ale nagle… coś się dzieje. Co z twoim przedsiębiorstwem, jeśli ciebie zabraknie? Czy twoi bliscy będą w stanie kontynuować działalność? Właśnie tutaj wchodzi na scenę zarząd sukcesyjny – pomysł ustawodawcy na to, by firma mogła płynnie funkcjonować, nawet gdy jej twórca nie może już jej prowadzić.

Transport: Kiedy przewoźnik może powołać się na siłę wyższą?

Wydarzenia takie jak niedawna powódź na południu kraju czy pandemia Covid-19 sprzed kilku lat mogą spowodować problemy z transportem towarów, w tym z dostarczeniem ich na czas bądź utratą lub uszkodzeniem. Przewoźnik nie ma wpływu na ich wystąpienie i nie jest w stanie zapobiec ich konsekwencjom. Czy takie okoliczności dają podstawy do powołania się na siłę wyższą?

REKLAMA

Ważna zmiana w prawie: 3499,50 zł co miesiąc można zarobić bez rejestrowania działalności gospodarczej w 2025 roku

Działalność nierejestrowana czyli bez obowiązku wpisu do CEIDG – Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej ma tę unikalną zaletę, że nie trzeba płacić składek na obowiązkowe ubezpieczenie społeczne i składki zdrowotnej. To duża ulga, zwłaszcza więc dla osób chcących dorobić działalność nierejestrowana to wygodne rozwiązanie.

Wakacje składkowe. Przedsiębiorcy złożyli już ponad 333 tys. wniosków

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że od 1 do 12 listopada przedsiębiorcy złożyli ponad 333 tys. wniosków o wakacje składkowe. W jakim województwie było ich najwiecej, a w jakim najmniej? 

Świadczenie interwencyjne: dla kogo, warunki, gdzie złożyć wniosek?

Świadczenie interwencyjne: dla kogo, warunki, gdzie złożyć wniosek? Czym jest świadczenie interwencyjne? Komu przysługuje? Jakie warunki należy spełniać by je otrzymać? Jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku?

Polska prezydencja w UE 2025: priorytety przedsiębiorców to m.in. wzmocnienie i ochrona jednolitego rynku UE w związku z rosnącą rolą Chin i wyborami prezydenckimi w USA

Już z początkiem 2025 roku Polska obejmie prezydencję w Radzie UE. Przedsiębiorcy widzą w tym szanse na kształtowanie unijnej polityki, wspieranie jednolitego rynku oraz odpowiedź na wyzwania związane z globalną konkurencją, rosnącą rolą Chin i zmianami politycznymi w USA. Wśród priorytetów są zwiększenie konkurencyjności UE, bezpieczeństwo energetyczne i poszerzenie Unii o Ukrainę i Mołdawię.

REKLAMA

Regulacje ESG w transporcie. Z czym to się wiąże?

Branża TSL nie ma łatwo. Firmy z tego sektora muszą zmierzyć się z nowymi wymogami regulacyjnymi i raportowymi – ESG (Environmental, Social, Governance). Chodzi o poprawę standardów środowiskowych, społecznych i zarządzania korporacyjnego. Któe regulacje już są w Europie obowiązkowe, a na które jeszcze czekamy? I najważniejsze - ile trzeba na to wydać i co grozi za ignorowanie tych zmian? 

Na jakie reformy czeka rynek pracy?

Przedsiębiorcy oczekują większego wsparcia od rządu, zwłaszcza w kwestii aktywizacji grup niedoreprezentowanych na rynku pracy. Chcieliby również zmniejszenia kosztów zatrudnienia i zapewnienia dostępu do kandydatów z państw trzecich. Nawołują także do stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi kompetencji i kwalifikacji zawodowych. 

REKLAMA