| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Szkolenia > Oferty szkoleń > Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów "Oddam Ci 2 godziny dziennie!"

Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów "Oddam Ci 2 godziny dziennie!"

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów "Oddam Ci 2 godziny dziennie!", które odbędzie się 19 października 2015, w godzinach 18.00-20.00 w Warszawie, przy ul. Narbutta 40/13. Patronat mediany nad seminarium objął portal Infor.pl

Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów

19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)

Czy osiągasz w terminie cele, które zaplanowałeś? A chciałbyś?

Jesteś zmęczony ciągłym brakiem czasu, natłokiem zadań? Ale jak to zmienić…

Obrabiasz w kółko jakieś papiery i maile, zamiast sprzedawać i zarabiać? Skończ z tym.

Czy masz czas dla swojej rodziny i dla siebie? A chciałbyś?

Czy chociaż znasz zasady zarządzania czasem …nadal nie osiągasz swoich celów biznesowych? Zmienimy to razem!

Jeśli to wydaje Ci się znajome - to seminarium jest właśnie dla Ciebie!

Jak odzyskać 2h, które tracisz każdego dnia? W poniedziałek 19 października będziesz około 20.00 wychodzić z naszego seminarium z praktycznym planem jak to zrobić.

Znany z eksperckich publikacji, również na łamach INFOR, autor seminarium, Grzegorz Frątczak stworzył unikalną formułę szkolenia, o którym tak piszą uczestnicy: „Z mojego punktu widzenia, „Zaprojektuj swój czas” to najlepszy warsztat w jakim miałam okazję uczestniczyć. Nie jeden z najlepszych, ale właśnie najlepszy. Jako była pracownica korporacji, w tym przez ponad 10 lat na wysokich stanowiskach menedżerskich, brałam udział w licznych szkoleniach. Na tym seminarium znalazłam wskazówki, których szukałam, jak zarządzać czasem swoim i innych.” Katarzyna Biegańska – dyrektor wydawniczy.

80% tego szkolenia to doświadczenia Grzegorza Frątczaka w pracy z przedsiębiorcami, menedżerami, dyrektorami, prezesami banków!

Szczegółowe informacje o seminarium i bilety

Czytaj także

Aktualizacja: 30.09.2015

Ekspert:

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zdjęcia

Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów - 19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)
Oddam Ci 2 godziny dziennie! Seminarium dla przedsiębiorców i menedżerów - 19 października 2015, 18.00-20.00, Warszawa ul. Narbutta 40/13 (7 minut od Metro Pola Mokotowskie)

INFORLEX Kadry Płace i HR211.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Krystian Marczak

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »