REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja "KADRY MŚP 2015"

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na konferencję "KADRY MŚP 2015", która odbędzie się dnia 7 maja 2015 r. Pomysł na organizację konferencji zrodził się z potrzeby udostępnienia przedsiębiorcom z MŚP wiedzy sprofilowanej zgodnie z ich potrzebami.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki - MŚP wytwarza 67% PKB. To właśnie mali i średni przedsiębiorcy tworzą najwięcej miejsc pracy na rynku – ok. 70% - wykazując się pomysłowością i zaangażowaniem, co też bardzo często owocuje wypracowaniem nowych, zaawansowanych technologii.

REKLAMA

REKLAMA

Do realizacji tych założeń konieczne jest posiadanie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników oraz efektywne zarządzanie tymi pracownikami. W polskiej rzeczywistości biznesowej świadomość przedsiębiorców MŚP w zakresie korzyści, jakie płyną z nowoczesnego zarządzania ludźmi, pozostawia ciągle wiele do życzenia. Być może jest to efekt ograniczeń w dostępie do profesjonalnej wiedzy czy też braku wymiany doświadczeń.

Branża zarządzania personelem w Polsce rozwija się dynamicznie. W ciągu roku odbywa się kilkadziesiąt konferencji, seminariów, kongresów, na których spotykają się dyrektorzy personalni, menedżerowie ds. rozwoju z dużych firm. Przedsiębiorcy z MŚP mają ograniczone możliwości dostępu do wiedzy sprofilowanej zgodnie z ich potrzebami. Stąd pomysł na organizację konferencji KADRY MŚP 2015 odpowiadającej na  te właśnie potrzeby.

Konferencja odbędzie się 7 maja 2015 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Jej pomysłodawcą jest Nowoczesna Firma – organizator wielu wydarzeń dla biznesu, między innymi największego w polskiej branży HRM – Kongresu Kadry, który od ponad dziesięciu lat udostępnia wiedzę o nowych trendach, najlepszych praktykach w zarządzaniu ludźmi oraz integruje środowisko menedżerów i  specjalistów personalnych. 

Zadaj pytanie na FORUM

Dalszy ciąg materiału pod wideo

- Zdecydowaliśmy się na organizację konferencji z zakresu zarządzania pracownikami w MŚP, ponieważ takie zapotrzebowanie niejednokrotnie sygnalizowali nam nasi klienci. Konferencja będzie okazją do networkingu branżowego, spotkania z konsultantami i doradcami biznesowymi, źródłem wiedzy o tym, jak efektywnie zarządzać ludźmi, ale też inspiracją dla menedżerów i właścicieli firm. Tej inspiracji dostarczą z pewnością goście specjalni konferencji: aktor i konsultant biznesowy Jacek Rozenek oraz ekspert w budowaniu świadomego przywództwa – Robert Jasiński - mówi Anna Włudarczyk organizatorka pierwszej edycji KADRY MŚP 2015.

Konferencja to kilkanaście prezentacji konsultantów biznesowych, ekspertów, praktyków, które pomogą odpowiedzieć m.in. na pytania o tym:

  • jak budować przewagę konkurencyjną średniej firmy w oparciu o nowe kompetencje i rozwiązania technologiczne,
  • jak zarządzać ludźmi w sposób zintegrowany,
  • jak radzić sobie z kryzysem firmy a także jej szybkim wzrostem,
  • jak świadomie zarządzać sobą i firmą, by osiągnąć efekt prosperity,
  • jak szukać i zatrudniać najlepszych pracowników, by cieszyć się ich efektywnością
  • i skąd wziąć na to wszystko fundusze….

Organizator zaprasza do udziału w konferencji przedstawicieli sektora MŚP - przedsiębiorców, właścicieli firm, kierowników zarządzających zespołami pracowniczymi, specjalistów ds. personalnych, administracji kadrowo-personalnej.

- Zadbaliśmy o praktyczną wiedzę i inspirację dla uczestników, chcemy przekonywać ich że inwestycja w pracowników naprawdę się opłaca i bardzo często stanowi o przewadze konkurencyjnej firmy. Dajemy więc gotowe rozwiązania, narzędzia, pokazujemy przykłady. Chcemy także aby konferencja była dla naszych gości okazją do zwiedzenia największego centrum nauki w Polsce – CN Kopernik. Wśród uczestników rozlosujemy zaproszenia do zwiedzania Centrum ale także bezpłatne zaproszenia do udziału w Kongresie Kadry, którego jesteśmy organizatorem. XXI edycja kongresu odbędzie się w dniach 6-8 maja 2015 roku  również w CN Kopernik – podkreśla Anna Włudarczyk.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć na stronie kadrymsp.pl

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Raport: Firmy w Polsce coraz bardziej zaangażowane w działania społeczne i środowiskowe

Raport Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej: Firmy w Polsce coraz bardziej zaangażowane w działania społeczne i środowiskowe. Jak firmy operujące na rynku polskim podchodzą do kwestii środowiskowych, społecznych i zarządzania przedsiębiorstwem (ESG)?

Przedsiębiorców Mikołaj uszczęśliwiłby najbardziej, dając im gotówkę na podróże lub rozwój pasji. Poprawa finansów firmy już nie jest priorytetem

W co zainwestowaliby przedsiębiorcy, gdyby dostali 100 tys. zł od Mikołaja? Nieruchomości i firma są daleko. Work life balance jest na topie także u przedsiębiorców, a specyficzna biznesowa jego odmiana wskazuje na podróże i rozwijanie pasji.

Umorzenie składek. Wnioski do ZUS można składać od 6 stycznia 2025 r.

Umorzenie składek. Wnioski do ZUS można składać od 6 stycznia 2025 r. Kto może złożyć wniosek o umorzenie składek? Jakie warunki należy spełniać, by wystąpić z wnioskiem o umorzenie składek? Co będzie podlegało umorzeniu?

Polityka klimatyczna UE. Czy Europejski Zielony Ład osłabia konkurencyjność unijnej gospodarki

Europa ma coraz mniejszy udział w światowej gospodarce. W 2010 r. gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, natomiast w 2020 r. Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. Przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej - mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik.

REKLAMA

W biznesie jest miejsce na empatię

Rozmowa z Agatą Swornowską-Kurto, socjolożką, CEO w Grupie ArteMis i autorką kampanii „Bliżej Siebie”, o tym, dlaczego zrozumienie emocji i troska o zdrowie psychiczne pracowników są dziś podstawą długoterminowego sukcesu organizacji.

Co trapi sektor MŚP? Nie tylko inflacja, koszty zarządzania zasobami ludzkimi i rotacja pracowników

Inflacja przekładająca się na presję płacową, rosnące koszty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz wysoka rotacja – to trzy główne wyzwania w obszarze pracowniczym, z którymi mierzą się obecnie firmy z sektora MŚP. Z jakimi jeszcze problemami kadrowymi borykają się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa?

Badania ankietowe GUS: Badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B) i Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Główny Urząd Statystyczny od 1 do 23 grudnia 2024 r. będzie przeprowadzał obowiązkowe badania statystyczne z zakresu rolnictwa. Chodzi o następujące badania: Badanie pogłowia drobiu oraz produkcji zwierzęcej (R-ZW-B) i Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

Dodatkowy dzień wolny od pracy dla wszystkich pracowników w 2025 r.? To już pewne

Dodatkowy dzień wolny od pracy dla wszystkich pracowników? To już pewne. 27 listopada 2024 r. Sejm uchwalił nowelizację ustawy. Wigilia od 2025 r. będzie dniem wolnym od pracy. Co z niedzielami handlowymi? 

REKLAMA

Zeznania świadków w sprawach o nadużycie władzy w spółkach – wsparcie dla wspólników i akcjonariuszy

W ostatnich latach coraz częściej słyszy się o przypadkach nadużyć władzy w spółkach, co stanowi zagrożenie zarówno dla transparentności działania organizacji, jak i dla interesów wspólników oraz akcjonariuszy. Przedsiębiorstwa działające w formie spółek kapitałowych z założenia powinny funkcjonować na zasadach transparentności, przejrzystości i zgodności z interesem wspólników oraz akcjonariuszy. 

BCM w przemyśle: Nie chodzi tylko o przestoje – chodzi o to, co tracimy, gdy im nie zapobiegamy

Przerwa w działalności przemysłowej to coś więcej niż utrata czasu i produkcji. To potencjalny kryzys o wielowymiarowych skutkach – od strat finansowych, przez zaufanie klientów, po wpływ na środowisko i reputację firmy. Dlatego zarządzanie ciągłością działania (BCM, ang. Business Continuity Management) staje się kluczowym elementem strategii każdej firmy przemysłowej.

REKLAMA