REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

W tym roku zupełnie nowa Akademia Audytora!

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

REKLAMA

REKLAMA

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska wspólnie z partnerem, firmą AuditSolutions rozbudowali program edukacyjny "Akademia Audytora.

Program nowej Akademii Audytora powstał w oparciu o doświadczenie IIA Polska i AuditSolutions w realizacji szkoleń przygotowujących do egzaminów CIA oraz CGAP, szkoleń z oceny funkcji audytu wewnętrznego (QA), wcześniejszych edycji Akademii. Program będzie się stale rozwijać, również w oparciu o sugestie uczestników szkoleń, klientów projektów audytowych oraz członków IIA Polska. Będzie się stale dostosowywać potrzeb klientów.

REKLAMA

Obecnie program składa sie z 4 modułów tematycznych:

Moduł I – Rola audytu wewnętrznego w organizacji

 1. Rola audytu wewnętrznego w organizacji. Standardy IIA w praktyce – 1 dzień
 2. Rola audytu wewnętrznego w kształtowaniu ładu, zarządzania ryzykiem oraz systemu kontroli w organizacji. Standardy IIA w praktyce – 1 dzień
 3. Planowanie roczne – 1 dzień

Moduł II – Proces zadania audytowego

 1. Zadanie audytowe jako proces. Planowanie zadania audytowego. Standardy IIA w praktyce – 1 dzień
 2. Zadanie audytowe jako proces. Realizacja zadania audytowego: techniki audytowe i zarządzanie projektem audytowym. Standardy IIA w praktyce – 1 dzień
 3. Zadanie audytowe jako proces. Informowanie o wynikach. Opracowanie raportu z audytu. Standardy IIA w praktyce – 1 dzień
 4. Realizacja zadania audytowego - dobór próby – 1 dzień
 5. Psychologia w pracy audytora. Podstawy – 1 dzień

Moduł III - Rodzaje zadań audytowych

Dalszy ciąg materiału pod wideo
 1. Audyt IT – 2 dni
 2. Audyt efektywnościowy – 2 dni
 3. Audyt finansowy – 3 dni
 4. Audyt procesu zakupów – 1 dzień
 5. Audyt programów etycznych – 1 dzień
 6. Audyt ryzyka nadużyć – 2 dni

Moduł IV - Zarządzanie funkcją audytu wewnętrznego.

 1. Ocena funkcji audytu wewnętrznego w organizacji (QA) – 2 dni
 2. Zarządzanie funkcją audytu w organizacji oraz zespołem audytorskim.Aspekty psychologiczne – 2 dni

Szczegóły organizacyjne oraz szczegółowy opis poszczególnych szkoleń znajdują sie na stronie IIA Polska: https://www.iia.org.pl/szkolenia

Na stronie naszego partnera AuditSolutions: http://auditsolutions.pl/szkolenia/52-akademia-audytu-iia?fbclid=IwAR3LdI2-K5cxfmvK5kC2eB1XC_LdipIxse8S3X3_FvN24Vor3BSE005DeTY

Oraz w nowym katalogu szkoleń i konferencji: https://www.iia.org.pl/sites/default/files/katalogszkolen_iia_polska_2019_0.pdf

Zapraszamy !

Partnerem szkoleń jest INFOR.pl

Polecamy serwis: Audyt i kontrola

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dzień Matki. Jak wygląda rynek pracy kobiet?

W ciągu ostatnich kilku lat sytuacja kobiet na rynku pracy mocno ewoluowała. Pomimo podejmowania przez firmy działań na rzecz równouprawnienia płci panie bywają niejednokrotnie w nieco gorszej sytuacji zawodowej niż panowie. Jak wygląda rynek pracy kobiet? Czy pracodawcy oferują dodatkowe benefity dla rodziców? Co jest dla nich ważne u pracodawcy?

Pablo Escobar jako znak towarowy? Sąd odmawia

Sąd UE odmówił rejestracji oznaczenia słownego „Pablo Escobar” pod unijnym znakiem towarowym. Sąd uznał je za sprzeczne z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami. Za bardzo kojarzy się z handlem narkotykami i zbrodnią.

Ogromne grzywny za niewdrożenie dyrektywy NIS2. Do kiedy trzeba to zrobić?

Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii (NIS2) ma duże znaczenie dla poprawy cyberbezpieczeństwa UE. Jej wejście w życie nastąpiło w styczniu 2023 r. - z terminem na dostosowanie niezbędnych do wykonania niniejszej dyrektywy przepisów krajowych do 18 października 2024 r. Kto powinien przygotować się do działania w zgodzie z NIS2-  analizuje Michał Borowiecki, dyrektor Netskope na Polskę i Europę Wschodnią.

Nowa usługa dla indywidualnych przedsiębiorców w aplikacji mObywatel 2.0

W aplikacji mObywatel 2.0 pojawiła się usługa "Firma" skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jak z niej skorzystać?

REKLAMA

Onboarding w hybrydowym modelu pracy

Czym jest onboarding? Jak wygląda w pracy hybrydowej? 

Efekt Marywilskiej i fali pożarów: przedsiębiorcy pytają o ubezpieczenia i podatki pod względem strat

Tragedia tysięcy kupców, którzy prowadzili swoje biznesy często poniżej poziomu ryzyka skłania wielu przedsiębiorców do refleksji nad warunkami w jakich oni sami prowadzą swoją działalność. Efekt Marywilskiej i fali pożarów w ogóle: dwie ważne kwestie, w których doradzają eksperci to rozliczanie strat i inne aspekty podatkowe nieszczęścia oraz skuteczność polis jako zabezpieczenia przed skutkami nieszczęść.

Jak zbudować dobre „candidate experience”

Czym jest candidate experience? Na co wpływa? Jak zmierzyć candidate experience i jak zbudować dobre?

31 maja 2024 r. upływa ważny termin dla rolników-przedsiębiorców

Do 31 maja 2024 r. należy złożyć zaświadczenie/oświadczenie o nieprzekroczeniu rocznej kwoty granicznej należnego podatku dochodowego za 2023 rok od przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej.

REKLAMA

Twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych dostaną tantiemy za udostępnianie ich dzieł w Internecie. Czy coś się zmieni dla osób korzystających z internetu?

Rada Ministrów 14 maja 2024 r. przyjęła projekt nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Na mocy tych przepisów twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych oraz wykonawcy utworów muzycznych (i słowno-muzycznych) będą mieli prawo do tantiem z tytułu eksploatacji ich dzieł w internecie.

Firma prosi klienta o dane by spersonalizować ofertę, jak reaguje polski konsument

Firmy chcą wiedzieć coraz więcej o swoich klientach po to by łatwiej konkurować z innymi, dostarczając na rynek produkty lepiej dostosowane do oczekiwań i potrzeb nabywców. Konsumenci z kolei są gotowi przekazać więcej danych o sobie, ale nie za darmo – wiedzą już, że takie dane to towar, który ma swoją cenę oczekują więc w zamian dla siebie korzyści. Jakich?

REKLAMA