| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Prawo > Prawo autorskie > Prawa autorskie > Rehegoo Streaming debiutuje w Polsce

Rehegoo Streaming debiutuje w Polsce

Muzyka wolna od ZAIKS dla polskich przedsiębiorców. Rehegoo Streaming Platform wchodzi na rynek polski! Platforma pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech na początku tego roku i zapewnia właścicielom lokali łatwy i tani dostęp do muzyki.

To żadna tajemnica, że muzyka wpływa na nastrój klientów, współtworzy atmosferę każdego lokalu: restauracji, sklepu, SPA, klubu fitness, siłowni i wielu innych.

Pozwolenie na użytkowanie muzyki w twoim lokalu może być bardzo kosztowne, a wysokość kary za brak licencji, to nawet kilka tysięcy złotych.

Rehegoo Streaming Platform wchodzi na rynek polski! Platforma pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech na początku tego roku i zapewnia właścicielom lokali łatwy i tani dostęp do muzyki.

Rehegoo Streaming to platforma przypominająca Spotify, ale stworzona z myślą o przedsiębiorcach. Oferuje setki gotowych playlist, dobranych do każdego rodzaju biznesu. Licencja uprawniająca do odtwarzania muzyki zostaje wygenerowana niedługo po zarejestrowaniu konta. Każdy użytkownik może też tworzyć własne listy odtwarzania! Może przebierać wśród wielu gatunków, dobierać utwory pod względem ich nastroju lub tempa, co ułatwia wybranie idealnej ścieżki dźwiękowej do każdych okoliczności. Biblioteka składa się z kilku tysięcy piosenek, a jej zawartość powiększa się każdego dnia!

Miesięczną subskrypcję możesz wykupić już za 44,99 PLN. To niewiele w porównaniu z ceną standardowej licencji muzycznej. Rehegoo Streaming pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie! Platforma jest już dostępna w Polsce – dla właścicieli sklepów, hoteli, restauracji, instruktorów fitnessu i wielu innych przedsiębiorców! Zrelaksuj się, wciśnij „play” i wywołaj uśmiech na twarzach swoich klientów.

Wypróbuj przez tydzień za darmo na www.rehegoostreaming.com!

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Zbigniew Waz

Managing Partner w Leaware - spółce tworzącej aplikacje mobilne i webowe dla klientów na całym świecie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »