reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Lokaty > Wybór lokaty terminowej > 48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym

Eurobank udostępnił lokatę o oprocentowaniu stałym na okres 48 miesięcy. To drugi depozyt w ofercie banku, który po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy gwarantuje zachowanie co najmniej połowy odsetek w przypadku jego przedterminowego zerwania. Nowa lokata jest najwyżej oprocentowanym depozytem o oprocentowaniu stałym oferowanym przez bank.

Elastyczne zarządzanie oszczędnościami

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym to atrakcyjna forma oszczędzania, skierowana do osób poszukujących bezpiecznych rozwiązań finansowych. Po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy nowy depozyt zapewnia możliwość przedterminowego zerwania lokaty przy zachowaniu co najmniej połowy odsetek, czym – podobnie jak lokata o oprocentowaniu stałym na okres 36 miesięcy - wyróżnia się na tle innych lokat z oferty eurobanku. Aby założyć lokatę wystarczy zapewnić minimalny wkład w wysokości 200 złotych. Dyspozycję otwarcia lokaty można złożyć w dowolnej placówce eurobanku lub za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej, tj. przez Internet lub telefon.

Porozmawiaj o tym na naszym FORUM!

Atrakcyjne oprocentowanie

Nowa lokata na okres 48 miesięcy zapewnia atrakcyjne oprocentowanie zarówno po zakończeniu depozytu, jak i w przypadku jego przedterminowego zerwania po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy. Wyższe oprocentowanie na zakończenie okresu umowy otrzymają klienci, którzy założą lokatę za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej: 3,00% (przy kwocie od 10 000 złotych) lub 2,90% (przy kwocie poniżej 10 000 złotych). Oprocentowanie oferowane przy otwieraniu lokaty w placówce eurobanku wynosi 2,80% (przy kwocie od 10 000 złotych) lub 2,70% (przy kwocie poniżej 10 000 złotych).

Zobacz również: Jaką lokatę powinni wybrać przedsiębiorcy?

Przedterminowe zerwanie lokaty wiąże się z obniżeniem oprocentowania do:

  • 1,50% (w przypadku zerwania w okresie od 2 do 12 miesiąca trwania lokaty)
  • 2,00% (w przypadku zerwania w okresie od 13 do 24 miesiąca trwania lokaty)
  • 2,25% (w przypadku zerwania w okresie od 25 do 36 miesiąca trwania lokaty)
  • 2,50% (w przypadku zerwania w okresie od 37 do 48 miesiąca).

W przypadku przedterminowego zerwania lokat terminowych o oprocentowaniu stałym innych niż lokata na okres 36 lub 48 miesięcy oprocentowanie wynosi 0,75%.

Szczegóły, w tym informacje o opłatach i prowizjach, oraz Tabela Oprocentowania Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. dostępne są w placówkach banku i na www.eurobank.pl.

Zobacz: Ukryte zagrożenia w bankowości mobilnej

Źródło: Euro Bank S.A.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Zdjęcia

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym / Fot. Fotolia
48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym / Fot. Fotolia

Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

VGD

VGD jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, audytu, podatków oraz doradztwa biznesowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama