| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Typingweb – uczymy się pisać

Typingweb – uczymy się pisać

Szybkie, bezwzrokowe pisanie na klawiaturze to cenna umiejętność. Na rynku dostępne są lepsze i gorsze programy pomagające w jej zdobyciu, ale nie wszystkie są darmowe. Alternatywą dla nich może być serwis Typingweb – strona, która nauczy nas pisać za darmo.

W tym wypadku za darmo nie znaczy słabo. Typingweb to świetny serwis, pozwalający nam szybko i bezstresowo podnieść swoje umiejętności maszynopisarskie.

Kursy dostępne są bezpośrednio z okna przeglądarki i podzielone na poziomy od początkującego do profesjonalisty. Każdy kurs zawiera lekcje skupiające się na konkretnych obszarach klawiatury, pomagające poprawić szybkość pisania czy popracować nad naszymi słabymi punktami, czyli klawiszami, które sprawiają nam najwięcej problemów.

Dodatkowo Typingweb pozwala nam śledzić swoje postępy dzięki statystykom opisującym zaliczane przez nas lekcje. Możemy też porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami i piąć się w górę rankingów – a to świetna motywacja. Kolejnym urozmaiceniem są lekcje specjalne oparte na tekstach słynnych piosenek, wierszach czy innych dziełach literackich.

Zobacz też: Architektura.info - wszystko dla architekta

Strona nie obsługuje co prawda polskich znaków, ale może w przyszłości się to zmieni. Póki co nawet pisanie angielskich tekstów daje tu dużą frajdę i rzeczywiście pomaga w podnoszeniu umiejętności.

Jeśli uznamy, że jesteśmy już zadowoleni z wyników możemy zamówić za opłatą certyfikat potwierdzający nasze osiągnięcia.

Idealna strona dla wszystkich, którzy marzą o tym, by wreszcie nauczyć się sprawnie, szybko i bezbłędnie pisać na komputerowej klawiaturze. Życzymy sukcesów w nauce!

Zobacz też: Filmweb - pełen filmów

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »