| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Blog firmowy > Internauci kochają kino

Internauci kochają kino

Ponad 70% widzów korzystających z największych sieci kin rezerwuje miejsca na sali przez internet. Usługa ta cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a kina szykują kolejne udogodnienia dla internautów.

W kinach Cinema City z możliwości internetowej rezerwacji korzysta do 50% gości. Jeszcze większą popularnością rezerwacja cieszy się wśród widzów kin Helios - tutaj zainteresowanie sięga nawet 70%.

Według Iwony Kuźnik z Cinema City, z możliwości rezerwacji miejsca na sali kinowej korzystają przede wszystkim stali goście multipleksów. Dla tych, którzy obawiają się kolejek przed kasami, firma wprowadziła również możliwość kupowania biletów przez sieć i... drukowania ich na domowej drukarce. Niestety, opcja ta jest dostępna jedynie w przypadku warszawskich kin Cinema City.

Trzy największe sieci kin w Polsce - Cinema City, Multikino i Helios - pozwalają na zarezerwowanie miejsca na sali kinowej. Wystarczy odwiedzić witrynę WWW sieci, wybrać konkretne kino i odnaleźć interesujący nas seans. Na ekranie komputera zobaczymy schemat sali wraz z zaznaczonymi miejscami. Klikając w wybrany numer dokonujemy rezerwacji. Za bilety zapłacimy, tak jak dotąd, w kasie kina, jednak dzięki rezerwacji będziemy mieć zagwarantowane ulubione miejsce - np. w ostatnim rzędzie.

Źródło: Technologie.gazeta.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

ODO 24

ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »