reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Tanie mieszkanie

Co oznaczają etykiety energetyczne

Aktualizacja: 30.10.2009

Etykieta energetyczna – zawiera informacje o klasie energetycznej danego urządzenia, czyli o poziomie zużycia energii sprzętu gospodarstwa domowego. Prawo unijne wymaga, aby wszystkie urządzenia AGD posiadały etykiety energetyczne. »

Solary, tania energia słoneczna

Aktualizacja: 30.10.2009

Kolektory słoneczne, solary, zyskują w Polsce coraz większą popularność. Rosnące w ostatnim czasie koszty energii powodują, że na dachach domków jednorodzinnych coraz częściej pojawiają się konstrukcje kolektorów słonecznych. Montaż solarów może przynieść sporą ulgę domowemu budżetowi. »

Kuchenne oszczędności

Aktualizacja: 17.03.2010

Według badań sondażowych przeciętna rodzina ponad połowę swojego budżetu domowego wydaje na produkty żywnościowe. Tu właśnie można zaoszczędzić najwięcej. Nie trzeba się wcale ograniczać, wystarczy rozsądnie planować zakupy »

Jak zmniejszyć rachunki za prąd

Aktualizacja: 28.01.2010

Pokaźną pozycją w budżecie domowym są zazwyczaj opłaty za energię elektryczną. Warto więc zastanowić się, zwłaszcza przy rosnących cenach prądu, jak zmniejszyć jego zużycie. »

Środki czystości domowej roboty

Aktualizacja: 30.10.2009

Wydatki na chemiczne środki czystości to bardzo często znaczna część naszego domowego budżetu. Jest to jednak kategoria wydatków na której najłatwiej zaoszczędzić. »

Samodzielne usuwanie plam

Aktualizacja: 30.10.2009

Chcąc żyć oszczędnie, nie kupując zbyt często nowych ubrań, spotkamy się wcześniej, czy później z koniecznością samodzielnego usuwania plam z odzieży. »

Jak oszczędnie ugotować makaron

Aktualizacja: 30.10.2009

Bardzo często nie doceniamy, jak dużo możemy zaoszczędzić podczas czynności wykonywanych cyklicznie, niemal codziennie. Przykładem może być tu gotowanie makaronu. »

Sposoby oszczędzania w domu

Aktualizacja: 28.01.2010

Kilka prostych, łatwych i konkretnych sposobów na rozpoczęcie natychmiastowego oszczędzania, z podziałem na odpowiednie kategorie. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Accreo

Accreo to firma doradcza, oferująca usługi dedykowane przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego przede wszystkim w obszarze pozyskiwania dotacji i funduszy unijnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama