| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > E-commerce strategią przyszłości. Pracuj z Allegro

E-commerce strategią przyszłości. Pracuj z Allegro

Ekosystem e-commerce z zawrotną prędkością nabiera znaczenia. Zmieniające się warunki zmuszają wszystkich do przewartościowania kanałów sprzedaży. W takiej sytuacji trzeba zachować maksymalny profesjonalizm. Dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą się rozwijać i spróbować sił w handlu internetowym, jest współpraca z Allegro. Ten ulubiony marketplace Polaków przygotował dla nowych firm szereg udogodnień, zniżek oraz szkoleń.

Internet – największe centrum handlowe

„38% badanych zrobiło zakupy na czas kwarantanny w sieci. Na kanale online skupiła się niemal połowa badanych w wieku 35‒44 lata. Również mieszkańcy mniejszych miast wybrali Internet w celu zaopatrzenia się w środki higieniczne lub detergenty. Gromadzenie zapasów na czas kwarantanny jest zdecydowanie bardziej popularne wśród internautów kupujących w Internecie niż w sklepach tradycyjnych. Już 55% e-kupujących zrobiło większe zakupy środków czystości, a 48% zadbało o zapasy żywności. Oprócz chemii domowej i produktów spożywczych najczęściej kupowanymi kategoriami w internecie w okresie kwarantanny są odzież i obuwie oraz produkty z kategorii zdrowie” – napisano w wydanym właśnie „Raporcie e-commerce w czasie kryzysu 2020”.

Klienci pozbawieni możliwości odwiedzania centrów handlowych, wszelkiego rodzaju towarów – od artykułów pierwszej potrzeby, przez elektronikę, aż po odzież i kosmetyki – szukają w sieci. Przed handlowcami otwierają się więc nowe możliwości. Założenie i samodzielna promocja sklepu internetowego wymagają dużych nakładów pracy i poniesienia wysokich kosztów. Tym, którzy chcą wejść na nową biznesową drogę, z pomocą idzie ulubiona przez Polaków platforma zakupowa – Allegro.

Promocje i zniżki do końca lipca

W branży e-commerce jest ogromna konkurencja, a prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z ponoszeniem nakładów finansowych. Wyzwaniem okazuje się odpowiedni marketing, który wymaga zapewnienia odpowiedniego finansowania i znajomości technik promocji internetowej.

Nowe firmy zakładające konto na Allegro w kwietniu – z NIP-em, który nie działał jeszcze na Allegro – otrzymają specjalny pakiet wsparcia aż do końca lipca. Dzięki niemu sprzedawcy będą mogli skupić się na rozwoju sprzedaży. Rejestracja konta zajmuje dosłownie kilka chwil – tak samo, jak zapoznanie się z regulaminem, który został napisany w bardzo przyjaznej formie.

Unikatowy Program powitalny

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się w kwietniu zarejestrować na platformie Allegro, będą mogli sprzedawać bez prowizji do końca lipca.

W ramach Programu powitalnego dostaną także m.in. 100% zniżki na prowizję od sprzedaży i dodatkowe 50% zniżki na prowizję od  sprzedaży w ofercie z wyróżnieniem, abonament profesjonalny za 39,80 zł (cena regularna to 199 zł) oraz pakiet z darmowymi wyróżnieniami.

Bezpłatne szkolenia

Nieocenionym wsparciem dla sprzedawców są darmowe szkolenia w formie webinariów. Profesjonalny zespół uczy tych, którzy stawiają pierwsze kroki na Allegro, jak opisywać i promować swoją ofertę, jak korzystać z narzędzi, które oferuje Allegro oraz jak radzić sobie na polu praw konsumenckich.

Allegro, ze swoją ponad 20-letnią historią na polskim rynku jest partnerem biznesowym, któremu zaufało już ponad 100 000 przedsiębiorców. Z tej platformy zakupowej codziennie korzystają dziesiątki milionów klientów. Warto więc dołączyć do firm, które rozwijają tam swój biznes.

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia


VAT 2021. Podatki część 239.90 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

Ostatnio na forum

Dotacje dla firm

Eksperci portalu infor.pl

Agencja interaktywna LTB.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »