reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Rusza program Firmy Rodzinne

Rusza program Firmy Rodzinne

Przygotowania do pilotażowej edycji Programu Szkoleniowo-Doradczego Firmy Rodzinne organizowanego przez Inicjatywę Firm Rodzinnych oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości są w toku.

W nadchodzących tygodniach w kilku miastach Polski odbędą się konferencje informacyjne inicjujące Program. Pierwsza z nich już 16 kwietnia w Hotelu Sheraton w Poznaniu.

Choć przedsiębiorstwa rodzinne odgrywają kluczową rolę w największych gospodarkach świata, w Polsce ta problematyka poruszana jest rzadko. Jeszcze rzadziej powstają szkolenia uwzględniające specyfikę rodzinnej przedsiębiorczości. Projekt Firmy Rodzinne ma to zmienić – jest to program wsparcia adresowany do kadry menedżerskiej firm rodzinnych.

Będzie on opierał się na uwzględnieniu problemów charakterystycznych dla tych przedsiębiorstw, w których ludzie żyją i pracują razem, połączeni więzami znacznie głębszymi niż zwyczajne relacje biznesowe. Firmy Rodzinne to program unikatowy ze względu na swoją otwartą formułę, w której uczestnicy będą mieli znaczący wpływ na program. Będzie też ekskluzywny, bo zakwalifikowane do tego projektu zostaną tylko firmy wysoko zmotywowane.

Organizatorzy Projektu, czyli Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konferencjach inicjujących, podczas których będzie można zapoznać się z podstawowymi celami i założeniami Programu. Dzięki wystąpieniom doświadczonych mentorów i wyspecjalizowanych trenerów będzie to również okazja do wstępnego zasmakowania tego, co w przyszłości czeka uczestników Projektu.

Konferencje odbędą się w następujących miastach:

Poznań – 16 kwietnia;

Białystok – 23 kwietnia;

Olsztyn – 28 kwietnia;

Warszawa – 11 maja;

Kraków – 19 maja;

Katowice – 25 maja.

Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konferencji przedstawicieli firm zainteresowanych Projektem Firmy Rodzinne. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie chęci przybycia: sekretariat@firmyrodzinne.pl.

PARP/IN

Polecamy: Fundusze unijne Wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

JP Business Law Firm

obsługa prawna biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama