REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Samsung Zeal – zmienne przyciski i dwa ekrany

Kamil Rogala
Samsung Zeal
Samsung Zeal

REKLAMA

REKLAMA

W sieci pojawiły się informacje na temat najnowszego telefonu marki Samsung. Nowy model o nazwie Zeal może nie zaskakuje parametrami technicznymi, ale jego budowa i niezwykła funkcjonalność przykuwa uwagę. Dwa ekrany oraz dotykowe przyciski E Ink, które zmieniają zastosowanie w zależności od aktualnie użytkowanej aplikacji nie pojawiają się na co dzień w nowych telefonach.

Model o nazwie Zeal ma świetnie nadawać się do wszelkiego rodzaju komunikacji. Użytkownicy mają do dyspozycji od komunikatora, przez serwisy społecznościowe, aż po e-maile. Nie tylko młodzi będą zadowoleni, ale również osoby aktywne zawodowo, którzy muszą mieć ciągle kontakt ze światem. Wracając do nietypowej obudowy Samsunga Zeal, warto wspomnieć o przednim panelu z niewielkim, zewnętrznym wyświetlaczem, który przekazuje podstawowe informacje. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka Zeal wygląda jak zwykła „klapka”, jednak może on otwierać się zarówno w bok, jak i do góry, ujawniając nam nowatorską klawiaturę QWERTY.

REKLAMA

Zobacz również: Notebooki mobilne i ultra mobilne idealnym rozwiązaniem w biznesie?

REKLAMA

Klawiatura składa się z kilkudziesięciu przycisków E Ink. Dzięki temu, telefon może zmienić układ, a konkretniej nazwy wyświetlanych klawiszy, dopasowując je do aktualnie uruchomionej aplikacji lub do sposobu, w jaki otworzyliśmy telefon. Po otwarciu obudowy naszym oczom ukaże się wewnętrzny, główny ekran o przekątnej 2,6 cala i rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Niestety jak już wspomnieliśmy, Zeal nie posiada ponadprzeciętnych parametrów.

To prosty i na szczęście niedrogi telefon, który służyć ma przede wszystkim do komunikacji. W telefonie znajdziemy 2-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność Bluetooth, aplikację Skype Mobile, gniazdo kart pamięci microSD etc. Niestety nie uświadczymy w nim łączności 3G, zatem z Internetem łączyć się będziemy poprzez WAP 2.0. Nie wiadomo czy telefon oficjalnie pojawi się w Polsce i jaka będzie jego cena. 

Zobacz również: Organizery i kalendarze - recepta na słabą pamięć?

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dostawa jedzenia w majówkę nie musi być tylko do domu

Majówka w tym roku, przy dobrej organizacji urlopu, może mieć aż 9 dni. Część Polaków decyduje się na taki długi wyjazd, sporo planuje wziąć dodatkowe wolne tylko 2 maja i też wyjechać, część będzie odpoczywać w domu. Będziemy jadać w restauracjach, gotować czy zamawiać jedzenie na wynos?

Jaki jest sekret sukcesu rodzinnych firm?

Magazyn "Forbes" regularnie publikuje listę 100 najbogatszych Polaków. W pierwszej dziesiątce tegorocznego zestawienia jest kilku przedsiębiorców działających w firmach rodzinnych. Jaka jest ich recepta na sukces? 

Skuteczne kierowanie rozproszonym zespołem w branży medycznej

Zarządzanie zespołem w branży medycznej to zadanie, które wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale też głębokiego zrozumienia dynamiki interpersonalnej i psychologii pracy. Jako przedsiębiorca i założyciel BetaMed S.A., zawsze stawiałam przede wszystkim na rozwój kompetencji kierowniczych, które bezpośrednio przekładały się na jakość opieki nad pacjentami i atmosferę panującą w zespole.

GUS: Wzrósł indeks kosztów zatrudnienia. Czy wzrost kosztów pracy może być barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej?

GUS podał, że w IV kwartale 2023 r. indeks kosztów zatrudnienia wzrósł o 1,9 proc. kdk i 12,8 proc. rdr. Mimo to zmniejszył się udział firm sygnalizujących, że wzrost kosztów pracy lub presji płacowej może być w najbliższym półroczu barierą w prowadzeniu działalności gospodarczej.

REKLAMA

Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

REKLAMA

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

REKLAMA