| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Firma założona w Londynie przez Polaków w konkursie Queen’s Award for Enterprise

Firma założona w Londynie przez Polaków w konkursie Queen’s Award for Enterprise

Nagrody Queen’s Award for Enterprise to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień, jakie w Wielkiej Brytanii może otrzymać przedsiębiorca. Wśród tegorocznych kandydatów do trofeum znalazła się brytyjska firma założona w Londynie przez Polaków.

Nagrody Queen’s Award for Enterprise są przyznawane nieprzerwanie od 1966 roku. Obecnie nagrodę można otrzymać w jednej z czterech kategorii: innowacyjność, handel międzynarodowy, zrównoważony rozwój oraz promocja poprzez społeczność mobilną. Wśród tegorocznych firm wymienionych na liście kandydatów do nagrody w kategorii handel międzynarodowy znalazła się brytyjska spółka Admiral Tax.

Admiral Tax to polsko-brytyjskie biuro księgowo-podatkowe. Specjalizuje się w prowadzeniu rachunków brytyjskich spółek oraz pomaga Polakom zakładać firmy na terenie Anglii i Szkocji. Admiral Tax to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ale z polskimi korzeniami. Na brytyjskim rynku działa od 2014 roku. Założona została przez Agnieszkę Moryc.

“To dla nas niebywały zaszczyt. Sam fakt, że zostaliśmy zgłoszeni do Nagrody Królowej nobilituje i po cichu liczymy na spotkanie z Jej Wysokością” - mówi Agnieszka Moryc, Dyrektor Zarządzająca Admiral Tax.

Aby zostać zakwalifikowanym do konkursu Queen’s Award for Enterprise należy spełnić kilka podstawowych kryteriów. Firma musi być zarejestrowana na terenie Wielkiej Brytanii i prowadzić działalność minimum od trzech lat, przedsiębiorstwo musi zatrudniać minimum dwóch pracowników w pełnym wymiarze godzin oraz wykazywać się silną społeczną odpowiedzialnością w biznesie. Weryfikowane są także dane dotyczące finansów, oraz działania w zakresie innowacji i promocji.

Nagrody przyznawane są na okres pięciu lat, w tym czasie wyróżniona firma ma prawo wykorzystywać godło królowej w swojej komunikacji marketingowej. Nagrodzonych w tegorocznej edycji Queen’s Award for Enterprise poznamy w marcu 2018. Wyróżnieni przedsiębiorcy będą mieli zaszczyt uczestniczyć w balu organizowanym w Pałacu Buckingham, którego gospodarzem jest Jej Wysokość Królowa Elżbieta II.

Czytaj także

Data publikacji:

Ekspert:

Admiral Tax Ltd

Eksperci w planowaniu podatkowym i optymalizacji kosztów fiskalnych.

Zdjęcia

NAGRODY QUEEN’S AWARD FOR ENTERPRISE: FIRMA PROWADZONA PRZEZ POLAKÓW W RYWALIZACJI /Fot. Fotolia
NAGRODY QUEEN’S AWARD FOR ENTERPRISE: FIRMA PROWADZONA PRZEZ POLAKÓW W RYWALIZACJI /Fot. Fotolia

Samochód w firmie59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dawid Tomaszewski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »