REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Summer Biznes Zone nad Wisłą 6 - 27 czerwca 2017 r.

Summer Biznes Zone nad Wisłą 6 - 27 czerwca 2017 r./Fot. Fotolia
Summer Biznes Zone nad Wisłą 6 - 27 czerwca 2017 r./Fot. Fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Fundacja Twój StartUP zaprasza na warsztaty coworkingowe nad Wisłą. Na cykl składają się 4 spotkania z ekspertami oraz przedstawicielami Fundacji, którzy mówić będą o tworzeniu i rozwoju własnej firmy oraz o kosztach związanych w prowadzeniem biznesu.

Celem Fundacji Twój StartUP jest szeroko rozumiany rozwój przedsiębiorczości w Polsce, szerzenie idei samozatrudnienia oraz upowszechnianie edukacji. Fundacja organizuje więc szereg bezpłatnych warsztatów i spotkań, podczas których, zaproszeni eksperci, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

REKLAMA

Osoby prowadzące własne biznes oraz te, które dopiero planują go otworzyć, zdają sobie sprawę, że na sukces trzeba zapracować, a pomagają w tym zdobyte kontakty i wiedza. Z myślą o nich przedstawiciele Fundacji Twój StartUP przygotowali cykl wakacyjnych spotkań, na zasadzie strefy coworkingowej na świeżym powietrzu nad samą Wisłą.

Zobacz: Zakładam firmę

W ramach strefy, Fundacja Twój StartUP przygotowała specjalny program, w którym poza merytorycznymi prelekcjami, znalazł się również czas na networking, pracę własną oraz ćwiczenia rozluźniające, sprzyjające pracy przy komputerze. Dodatkowo, podczas każdego wydarzenia do dyspozycji uczestników będą obecni przedstawiciele Fundacji Twój StartUP, którzy będą udzielać informacji na temat inkubacji, preinkubacji i kosztów związanych z prowadzeniem własnego biznesu.

Polecamy: E-wydanie Dziennika Gazety Prawnej

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Dla kogo? freelancerzy, startupy, osoby szukające pomysłu na własny biznes, studenci, absolwenci szkół wyższych, wszyscy zainteresowani prowadzeniem własnego biznesu

Kiedy: 6 czerwca 2017 r.

Program wydarzeń:

6 czerwca

9.30 – powitalna kawa, rejestracja uczestników

10.00 – Moja firma w Social Media - Facebook. Beata Tomaszek, Ty i Biznes

10.45 – networking kontrolowany – wymiana wizytówek, doświadczeń i kontaktów. Katarzyna Wicha-Gajek, Fundacja Twój StartUP

11.15 – ćwiczenia rozluźniające. Praca to nie wszystko! Zadbaj o swoje ciało i ducha! Hubert Beżkowski, akredytowany trener personalny sieci klubów fitness CityFit

11.30 – czas na pracę własną.

13 czerwca

9.30 – powitalna kawa, rejestracja uczestników

10.00 – Jak zautomatyzować sprzedaż? Monika Wiśniowska, SARE

10.45 – Twój doradca wizerunku. Konrad Duczmalewski, PAWO

  • sylwetki - kim jestem?
  • wiosna, lato, jesień, czy zima ... która pora roku jest moją ulubioną?
  • jakie kolory i fasony mogę nosić?

11.15 – ćwiczenia rozluźniające. Praca to nie wszystko! Zadbaj o swoje ciało i ducha! CityFit

11.30 – czas na pracę własną.

20 czerwca

9.30 – powitalna kawa, rejestracja uczestników

10.00 – Email marketing – jak zacząć i dlaczego warto? Monika Wiśniowska, SARE

10.45 – Twój doradca wizerunku. Konrad Duczmalewski, PAWO

  • mniej znaczy więcej - słów kilka o zasadach elegancji
  • prawidłowe proporcje stroju
  • capsule wardrobe

11.15 – ćwiczenia rozluźniające. Praca to nie wszystko! Zadbaj o swoje ciało i ducha! CityFit

11.30 – czas na pracę własną.

27 czerwca

9.30 – powitalna kawa, rejestracja uczestników

10.00 – Wystąpienia publiczne, przygotowanie do wystąpienia kluczem do sukcesu. Monika Kotylak

10.45 –  Twój doradca wizerunku. Konrad Duczmalewski, PAWO

  • barwy sukcesu
  • miksologia, czyli o sztuce zestawiania dodatków
  • modowe origami, czyli jak wiązać krawaty i muszki oraz układać poszetki

11.15 – ćwiczenia rozluźniające. Praca to nie wszystko! Zadbaj o swoje ciało i ducha! CityFit

11.30 – czas na pracę własną.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do wydarzenia : https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/summer-biznes-zone-159767/

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP"

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak założyć spółkę z o.o. przez S24?

Rejestracja spółki z o.o. przez system S24 w wielu przypadkach jest najlepszą metodą zakładania spółki, ze względu na ograniczenie kosztów, szybkość (np. nie ma konieczności umawiania spotkań z notariuszem) i możliwość działania zdalnego w wielu sytuacjach. Mimo tego, że funkcjonowanie systemu s24 wydaje się niezbyt skomplikowane, to jednak zakładanie spółki wymaga posiadania pewnej wiedzy prawnej.

Ustawa wiatrakowa 2025 przyjęta: 500 metrów odległości wiatraków od zabudowań

Ustawa wiatrakowa 2025 została przyjęta przez rząd. Przedsiębiorcy, szczególnie województwa zachodniopomorskiego, nie kryją zadowolenia. Wymaganą odległość wiatraków od zabudowań zmniejsza się do 500 metrów.

Piękny umysł. Jakie możliwości poznania preferencji zachowań człowieka daje PRISM Brain Mapping?

Od wielu lat neuronauka znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie, lecz także w pracy rozwojowej – indywidualnej i zespołowej. Doskonałym przykładem narzędzia diagnostycznego, którego metodologia jest zbudowana na wiedzy o mózgu, jest PRISM Brain Mapping. Uniwersalność i dokładność tego narzędzia pozwala na jego szerokie wykorzystanie w obszarze HR.

Prawdziwa rewolucja w prawie i ulga dla przedsiębiorców: Maksymalnie 6 dni w roku na kontrole w firmach

To ma być prawdziwa rewolucja w prawie gospodarczym, ale nie tylko. Deregulacja obejmująca uproszczenie działalności gospodarczej i prowadzenie firmy w Polsce ma objąć całe otoczenie prawne biznesu. Na początek zmiany w kontrolach, które w obecnym kształcie dezorganizują funkcjonowanie firm, pochłaniają czas i koszty a dodatkowo stresują właścicieli i pracowników.

REKLAMA

Przedsiębiorczość kobiet w praktyce. Parytety i reprezentacja kobiet w biznesie, luka płacowa i jawność wynagrodzeń [Wywiad]

O problemach polskich przedsiębiorców, w tym kobiet prowadzących własną firmę, o parytetach i reprezentacji kobiet w biznesie, luce płacowej i nowych przepisach w tym zakresie – rozmawiamy z Dominiką Reich, przedsiębiorczynią, członkinią Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku oraz jedyną przedstawicielką województwa podlaskiego w Stowarzyszeniu Sommelierów Polskich.

Lokalnych biznesów nie znajdziesz w sieci [Raport]

Tylko 25% firm lokalnych posiada strony internetowe, mimo że 68% Polaków szuka w internecie opinii o firmach przed dokonaniem zakupu. 27% użytkowników internetu regularnie czyta recenzje, a 41% robi to często. Najwięcej recenzji przeglądają mieszkańcy województw lubuskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego, a także osoby z niższym wykształceniem i dochodami.

W jaki sposób założyć spółkę z o.o. – przez S24 czy z udziałem notariusza?

Rejestracja nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać dokonana na dwa sposoby: poprzez system S24 lub przy udziale notariusza z umową w formie aktu notarialnego. W obu tych przypadkach wniosek o rejestrację spółki składany jest przez Internet, odpowiednio w S24 lub przez Portal Rejestrów Sądowych. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Można mieć własną działalność gospodarczą nie płacąc składek ZUS, jak to zrobić w 2025 roku

Wysokie koszty już na wstępie, zanim jeszcze zarobi się pierwsze pieniądze, to główny hamulec przed założeniem własnej firmy. Daninę dla ZUS trzeba płacić, niezależnie od tego czy z działalności gospodarczej jest zysk czy straty. Ale nie wszyscy wiedzą, że można prowadzić własny biznes nie płacąc do ZUS nawet złotówki. Warto więc zacząć, choćby na próbę. To łatwe i nic nie kosztuje.

REKLAMA

Jak zamknąć rok w spółce z o.o.?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po zakończeniu każdego roku obrotowego powinna – co do zasady – sporządzić sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności (jeśli nie jest zwolniona z obowiązku jego sporządzenia), przeprowadzić zwyczajne zgromadzenie wspólników, a także złożyć odpowiednie dokumenty do KRS.

Webinar. ESG compliance. Jak wdrożyć w Twojej firmie?

Webinar adresowany jest do przedsiębiorców, członków kadry zarządzającej, specjalistów ds. compliance, audytorów wewnętrznych oraz osób odpowiedzialnych za wdrażanie strategii ESG w organizacji.

REKLAMA