| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Crossing the Baltic Sea – seminarium dla polsko-szwedzkiego biznesu

Crossing the Baltic Sea – seminarium dla polsko-szwedzkiego biznesu

23 marca w Sztokholmie i 6 kwietnia w Gdyni odbędą się organizowane przez Rödl & Partner seminaria o nazwie „Crossing the Baltic Sea”. Dedykowane są one szwedzkim przedsiębiorcom zainteresowanym inwestowaniem w Polsce i polskim, których interesuje lokowanie kapitału w Szwecji. Rödl & Partner, wraz z partnerami wydarzenia, doradzi uczestnikom jak najsprawniej taki proces przeprowadzić. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podczas spotkania w Szwecji zostaną poruszone m.in. kwestie pozyskiwania i wykorzystywania dotacji unijnych w Polsce, prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, prawnych i księgowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, egzekwowania roszczeń od polskich partnerów biznesowych oraz zaprezentowane kluczowe sektory i największe inwestycje Pomorza.

W Gdyni, przedsiębiorcy zainteresowani ekspansją na szwedzki rynek dowiedzą się na podstawie konkretnych przykładów, co należy robić, a czego unikać przy otwieraniu działalności w Szwecji. Specjaliści poruszą temat podatkowych i prawnych aspektów prowadzenia biznesu, obowiązujących terminów płatności, egzekwowania roszczeń od szwedzkich przedsiębiorców, czy zabezpieczania umów handlowych. Oba spotkania będą dobrą okazją do networkingu - organizatorzy zapraszają gości na wieczorny poczęstunek.

Partnerami wydarzenia są: Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Creditreform Polska Sp. z o.o., Invest in Pomerania oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Patronat medialny nad wydarzeniem mają: Radio Gdańsk oraz Infor.pl.

Termin : 23 marca 2016 Sztokholm, 6 kwietnia 2016 Gdynia

Szczegółowe informacje dotyczące „Crossing the Baltic Sea”

Uczestnictwo można zgłaszać na adres e-mail: crossingthebaltic@roedl.pro do 20 marca 2017 w przypadku wydarzenia w Sztokholmie i do 3 kwietnia 2017 na spotkanie w Gdyni.

Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Treco Inspiracja do sukcesu

Portal dla szkoleniowców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »