| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Crossing the Baltic Sea – seminarium dla polsko-szwedzkiego biznesu

Crossing the Baltic Sea – seminarium dla polsko-szwedzkiego biznesu

23 marca w Sztokholmie i 6 kwietnia w Gdyni odbędą się organizowane przez Rödl & Partner seminaria o nazwie „Crossing the Baltic Sea”. Dedykowane są one szwedzkim przedsiębiorcom zainteresowanym inwestowaniem w Polsce i polskim, których interesuje lokowanie kapitału w Szwecji. Rödl & Partner, wraz z partnerami wydarzenia, doradzi uczestnikom jak najsprawniej taki proces przeprowadzić. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podczas spotkania w Szwecji zostaną poruszone m.in. kwestie pozyskiwania i wykorzystywania dotacji unijnych w Polsce, prowadzenia działalności w Specjalnych Strefach Ekonomicznych, prawnych i księgowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, egzekwowania roszczeń od polskich partnerów biznesowych oraz zaprezentowane kluczowe sektory i największe inwestycje Pomorza.

W Gdyni, przedsiębiorcy zainteresowani ekspansją na szwedzki rynek dowiedzą się na podstawie konkretnych przykładów, co należy robić, a czego unikać przy otwieraniu działalności w Szwecji. Specjaliści poruszą temat podatkowych i prawnych aspektów prowadzenia biznesu, obowiązujących terminów płatności, egzekwowania roszczeń od szwedzkich przedsiębiorców, czy zabezpieczania umów handlowych. Oba spotkania będą dobrą okazją do networkingu - organizatorzy zapraszają gości na wieczorny poczęstunek.

Partnerami wydarzenia są: Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Creditreform Polska Sp. z o.o., Invest in Pomerania oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Patronat medialny nad wydarzeniem mają: Radio Gdańsk oraz Infor.pl.

Termin : 23 marca 2016 Sztokholm, 6 kwietnia 2016 Gdynia

Szczegółowe informacje dotyczące „Crossing the Baltic Sea”

Uczestnictwo można zgłaszać na adres e-mail: crossingthebaltic@roedl.pro do 20 marca 2017 w przypadku wydarzenia w Sztokholmie i do 3 kwietnia 2017 na spotkanie w Gdyni.

Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Zierke

Ekspert z zakresu prawa, biznesu i ekonomii

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »