reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Nadchodzące zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych - bezpłatny webinar 29 października

Nadchodzące zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych - bezpłatny webinar 29 października

29 października 2020 r. odbędzie się bezpłatny webinar "Nadchodzące zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych", podczas którego Jakub Nasiłowski, radca prawny z Kancelarii Prawnej Accace Legal omówi najważniejsze proponowane zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych. Portal infor.pl jest patronem medialnym tego Webinaru.

Rejestracja

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Rejestracja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności związanych z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt edyta.potocka@accace.com

Uczestnictwo w Webinarze jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu aktywnej formy uczestnictwa poprzez możliwość zadawania pytań przed spotkaniem, sesję Q&A oraz dyskusję. Omówione kwestie zostaną opracowane w formie pisemnej. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem podsumowania wraz z prezentacją, zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter.

Zadaj pytanie przed webinarem
Korzystając z możliwości zadania pytania poprzez nasz formularz umożliwisz naszym ekspertom indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

Program webinaru

Podczas Webinaru Jakub Nasiłowski z Kancelarii Prawnej Accace Legal omówi najważniejsze proponowane zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych, których zasadniczym celem jest dostosowanie dotychczasowych rozwiązań ustawowych do dynamicznie zmieniającego się rynku:

  • Interes grupy spółek
  • Wiążące polecenia spółki dominującej
  • Odpowiedzialność organów spółki zależnej oraz spółki dominującej
  • Uprawnienia wspólników mniejszościowych
  • Rola rady nadzorczej

Webinar skierowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką nowelizacji przepisów Kodeksu Spółek Handlowych, w szczególności do wspólników spółek oraz osób pełniących funkcję członków organów spółek, jak również osób planujących przekształcenie bądź prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki kapitałowej.

Formularz zgłoszeniowy

Prowadzący

Jakub Nasiłowski
Attorney at Law | Senior Associate 

Jakub Nasiłowski jest radcą prawnym z kilkuletnim doświadczeniem. Pracował w wiodących kancelariach prawnych w Warszawie, gdzie doradzał klientom w zakresie bieżącego prawa spółek, compliance, ładu korporacyjnego, koncentrując się na handlowych i prawnych aspektach inwestycji, transakcjach private equity oraz korporacyjnych fuzjach i przejęciach. Specjalizuje się również w sporządzaniu i negocjowaniu umów, zabezpieczaniu spłaty zobowiązań oraz dochodzeniu odszkodowań. Reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji.

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Ekspert:

Accace Polska

Accace to zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego oraz nowoczesny outsourcing księgowości, kadr i płac.

Źródło:

Accace
Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców51.75 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Andersen w Polsce

Andersen w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, compliance, doradztwo w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama