reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Termin składania sprawozdań finansowych do PFRON za 2012 r.

Termin składania sprawozdań finansowych do PFRON za 2012 r.

Sprawozdanie finansowe za 2012 r. lub oświadczenie mówiące o braku obowiązku jego sporządzania należy dostarczyć do Funduszu w terminie do 30 kwietnia 2013 r.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypomina, że zgodnie z rozporządzeniami RM z 29 marca 2010 r. w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc inną niż pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie (DzU z 2010 r. nr 53, poz. 312, ost. zm. DzU z 2010 r. nr 254, poz. 1704) oraz w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc de minimis (DzU z 2010 r. nr 53, poz. 311, ost. zm. DzU z 2013 r. poz. 276) wnioskodawca przedstawia podmiotowi udzielającemu pomocy sprawozdania finansowe za okres 3 ostatnich lat obrotowych, sporządzane zgodnie z przepisami o rachunkowości.


Beneficjentami zobowiązanymi do sporządzania sprawozdań finansowych są podmioty określone w art. 2 ust. 1 ustawy z 29 września 1994 r. o rachunkowości (j.t. DzU z 2013 r. poz. 330).


Wnioskodawca, który nie ma obowiązku sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami o rachunkowości, przedstawia oświadczenie mówiące, że nie jest zobowiązany do ich sporządzania (oświadczenie do pobrania ze strony internetowej PFRON).


Zobacz: Wzrósł VAT na kawę latte i niektóre usługi

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Snochowska

Aplikantka radcowska w OIRP w Łodzi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama