Kategorie

Produkcja i zatrudnienie w branży motoryzacyjnej

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Osoby z tytułem inżyniera będą mogły starać się o pracę w Volvo. Szwedzki koncern chce zatrudnić ponad 400 inżynierów! Ambitne plany na przyszłość wymagają bowiem nowych ludzi do pracy!
Wzrost popytu na części i akcesoria samochodowe wymusza na ich producentach by ci zwiększyli zatrudnienie. W rezultacie można liczyć na nowe miejsca pracy w Polsce. Zatrudnienie powinny znaleźć także osoby przy produkcji samochodów, bowiem w przyszłym roku Volkswagen ma uruchomić fabrykę we Wrześni.
Firma Uniwheels, która produkuje felgi samochodowe, chce zatrudnić nawet 250 nowych pracowników w swoich zakładach w Stalowej Woli. Warunkiem jest pozytywne przyjęcie jej na Giełdzie Papierów Wartościowych, które pozwoli pozyskać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa.
Firmy z zagranicznych koncernów samochodowych dają setki tysięcy miejsc pracy Polakom. Jakie firmy inwestują najmocniej w Polsce?
W opinii ekspertów branży motoryzacyjnej firmy tego sektora gospodarki będą się wciąż w Polsce rozwijać, a zyski i zatrudnienie będą rosły.